4791 відвідувач онлайн

Невідомі привезли отруєну питну воду на місце ракетного удару по "Охматдиту": Поліція Києва перевіряє інформацію. ВIДЕО

Київська волонтерка та очільниця благодійного фонду "HELP IN MUKACHEVO" Катерина Терехова, яка допомагала розбирати завали на місці російського ракетного удару по лікарні "Охматдит", повідомила, що невідомі особи привезли отруйну рідину. 

Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

За її словами, вода призначалася волонтерам, які допомагали розбирати завали на місці влучання російської ракети по лікарні "Охматдит".

Волонтерка зазначила, що двоє поліцейських, які контактували з водою, дістали хімічне отруєння.

Так, розповідає вона, один з поліціянтів вмився цієї водою, а інший - лише трохи її надпив.

За словами волонтерки, їх відкачувала швидка. Вода, як зазначається, була запакована, але потім, коли її порівняли з іншою подібною водою, то виявилося, що на них відрізнялися етикетки.

Отруєна вода

Реакція поліції Києва

У поліції Києва заявили, що перевіряють інформацію щодо можливого отруєння питної води на місці ліквідації наслідків ворожого обстрілу. Інформацію слідчі отримали із соцмереж.

Там зауважили, що "до медичних працівників звернень від громадян та поліцейських щодо можливого отруєння водою не надходило".

Удар по "Охматдиту"

Зранку 8 липня рашисти завдали ракетного удару по Києву. У Шевченківському районі ракета влучила у дитячу лікарню "Охматдит", повідомив міський голова Віталій Кличко.

Пацієнтів, які проходили лікування у дитячій лікарні "Охматдиті" переведуть до інших лікарень столиці.

За інформацією президента України Володимира Зеленського під завалами будівлі лікарні перебувають люди. Станом на 12.00 8 липня точна кількість поранених і загиблих невідома.

Внаслідок російської атаки пошкоджено корпуси лікарні, зруйновано деякі будівлі медзакладу, вибиті вікна та шибки. Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив внаслідок російського удару пошкоджені відділення токсикології та онкології, реанімації та операційні.

СБУ кваліфікувала удар РФ по Національній дитячій спеціалізованій лікарні "Охматдит" як воєнний злочин і відкрила за даним фактом кримінальне провадження. За попередніми даними, росіяни вдарили по лікарні ракетою Х-101.

Серед загиблих унаслідок удару росіян по Охматдиту - 30-річна лікарка-нефролог Світлана Лук'янчук.

З найбільшої багатопрофільної дитячої лікарні в Україні "Охматдиту" евакуювали понад 600 пацієнтів, 100 з них - в інші лікарні, 50 осіб поранено, з них - 7 дітей.

Топ коментарі
+16
"Волонтерка каже, що отруєння дістали 2 поліцейських, яких відкачувала швидка"
"Поліція каже, що ані цивільні ані поліцейські, щодо можливого отруєння водою, до медичних працівників не зверталися"
вибачте, це як?
показати весь коментар
09.07.2024 10:31 Відповісти
+16
У кацапських антилюдей гальм немає. Агентура тиняється по Києву як у себе вдома. Військовий стан,хулє.
показати весь коментар
09.07.2024 10:33 Відповісти
+15
На пляшці тм "ашан" - вони досі торгують на кацапії? Ну, тоді нічого дивного.
показати весь коментар
09.07.2024 10:27 Відповісти

Завантаження...