Втрати ворога сягнули майже 170 тисяч осіб від початку року, - Сирський. ВIДЕО
Від початку року втрати ворога від початку року сягнули майже 170 тисяч осіб (169 970).
Як інформує Цензор.НЕТ, про це в своєму телеграм-каналі написав Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.
"Сили оборони продовжують нищити російських окупантів. Дякую нашим захисникам і захисницям за мужність, стійкість і віру в нашу Перемогу", - написав Сирський.
Сирському ,Зеленському і ко і нахіба не потрібна перемога - вони можуть воювати в тилу десятки років . І навіть шкідлива - а то війна закінчиться - і "командармам " раптом доведеться відповісти на ряд неприємних питань - а то й і сісти пожиттєво з конфіскацією . .. Так шо нема нічого кращого для зеленої шобли та їх холуїв довгої нескінченної війни ...
Нехай "красна площа запалає", чи то до бАданова? А він до Малюка перешле?