11909 відвідувачів онлайн

Втрати ворога сягнули майже 170 тисяч осіб від початку року, - Сирський. ВIДЕО

Від початку року втрати ворога від початку року сягнули майже 170 тисяч осіб (169 970).

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в своєму телеграм-каналі написав Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

"Сили оборони продовжують нищити російських окупантів. Дякую нашим захисникам і захисницям за мужність, стійкість і віру в нашу Перемогу", - написав Сирський.

Топ коментарі
+4
Дякую нашим захисникам і захисницям за мужність, стійкість і віру в нашу Перемогу", - написав Сирський. Джерело: https://censor.net/ua/v3550972

Сирському ,Зеленському і ко і нахіба не потрібна перемога - вони можуть воювати в тилу десятки років . І навіть шкідлива - а то війна закінчиться - і "командармам " раптом доведеться відповісти на ряд неприємних питань - а то й і сісти пожиттєво з конфіскацією . .. Так шо нема нічого кращого для зеленої шобли та їх холуїв довгої нескінченної війни ...
показати весь коментар
07.05.2025 20:01 Відповісти
+2
Сирок! Порадуй українців на 9 травня ....
Нехай "красна площа запалає", чи то до бАданова? А він до Малюка перешле?
показати весь коментар
07.05.2025 19:52 Відповісти
+2
Відповідь статистикою кацапського сирка на обстріли України,пречудово
показати весь коментар
07.05.2025 20:11 Відповісти

Завантаження...