Максимум уваги - усьому прикордонню зараз, і не лише у Харківській області, але й також на Сумщині, - Зеленський. ВIДЕО
Відео було опубліковане в телеграм-каналі президента, передає Цензор.НЕТ.
"Говорив сьогодні з генералом Сирським – щодо фронтової ситуації. Доповідь Головкома була вранці і от нещодавно. Напрямки основних боїв не змінились. Це передусім Покровський та інші донецькі напрямки. Також Купʼянський напрямок на Харківщині. Максимум уваги - усьому прикордонню зараз, і не лише у Харківській області, але й також на Сумщині.
Завдання для наших підрозділів, загалом для Сил оборони теж незмінне. Ми маємо якнайбільше завдавати втрат окупанту. І я дякую кожному воїну, кожному солдату і командиру, які дійсно влучні, які дійсно забезпечують нам усім – усій нашій державі – необхідні результати.
Особливо відзначу за бої цими днями 57-му окрему мотопіхотну бригаду: обороняє район Вовчанську, загалом нашу Харківщину, стійко утримує позиції та знищує окупанта – саме так, як потрібно. Дякую, воїни! Також 82-га окрема десантно-штурмова бригада. Дякую вам, хлопці! І ще Покровський напрямок – 47-ма окрема механізована бригада. Молодці, воїни!" - сказав Зеленський.
Якби він зараз сказав - вибачте, хотів як краще, не вийшло, поступаюсь місцем... - може йому би і вдалося тихенько піти у ліс, українці відходчиві - простили би.
Але самодурство і гонор шута горохового не дозволяє Зеленському зрозуміти - для нього все закінчиться погано. А товариш майор з ФСБ не тільки не захистить, але й здасть з потрохами.