9486 відвідувачів онлайн

Кремлівські пропагандисти на тюремному жаргоні пояснюють росіянам ситуацію з конфіскованими активами РФ: "Мы - терпилы. Нас поимели. И еще поимеют". ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, один із учасників пропагандистського шоу назвав росіян "терпилами, у которых можно безнаказанно отобрать кошелек".

Топ коментарі
+30
****, скільки пафосу. Ви і є обісрані тєрпіли з брудною дупою. Можите тільки підгавкувать з за кута. Більше 2 ух років своїм ванюшкам розповідаєте як ви потужно перемагаєте НАТО, а вони ще навідь на войну не зявились. Засцики кінчені ви.
показати весь коментар
24.05.2024 10:33 Відповісти
+30
Ви варварська орда якій не місце в ********* світі ,тому здохни рашиська чума.
показати весь коментар
24.05.2024 10:34 Відповісти
+22
Ото їх парканом треба обнести. Й кулемети поставити - щоб відстрілювали все, що до кордону з людьми наближається..
показати весь коментар
24.05.2024 10:40 Відповісти

Завантаження...