8216 відвідувачів онлайн
8 040 29

Малюська без попередження відвідав СІЗО і "туберкульозну в'язницю" у Херсоні. ВIДЕО

Про це повідомив у фейсбуці міністр юстиції Денис Малюська, передає Цензор.НЕТ.

"СІЗО переповнене. Понад норму (306 осіб) містяться ще 140 осіб. По суті, люди декілька років поспіль живуть, як оселедці в банці. Кілька будинків в аварійному стані і занедбані. Решта умов (харчування, ремонт тощо) на середньому для системи рівні", - заявив міністр.

Він також висловив жаль, що "швидкого вирішення проблеми не буде, адже занадто великі кошти потрібні для капітального будівництва".

"Можливо, це випадковість (відчиняли тільки декілька камер навмання), але більшість ув'язнених - здорові молоді хлопці, які без проблем могли законно заробити собі на життя. Десь ми у вихованні недопрацьовуємо", - припустив Малюська.

За його словами, "туберкульозна в'язниця" - без сюрпризів. "Стан поганий, засуджених мало, лікування не вражає. Можливо, через кілька років тут вдасться навести лад", - підсумував міністр.

Малюська без попередження відвідав СІЗО і туберкульозну вязницю у Херсоні 01

Топ коментарі
+12
здоровые молодые ребята, которые без проблем могли законно заработать себе на жизнь. Где-то мы в воспитании недорабатываем", - предположил Малюська.

Макаренко, ****.
показати весь коментар
30.05.2020 21:49 Відповісти
+9
Где-то мы в воспитании недорабатываем", - предположил Малюська. Источник: https://censor.net.ua/v3199064
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Це могли би бути виборці СН!
показати весь коментар
30.05.2020 21:49 Відповісти
+8
надо просто перестать воровать..
показати весь коментар
30.05.2020 21:51 Відповісти

Завантаження...