Завершився ще один тиждень оборони. Україна стала міцнішою, - Зеленський. ВIДЕО
Президент України Володимир Зеленський ввечері 25 березня виступив із традиційним зверненням до українців.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється у офіційному фейсбуці Володимира Зеленського.
Президент зазначив: "Майже завершився ще один тиждень оборони, ще один тиждень, коли Україна стала міцнішою. І коли ворог став іще більш ізольованим, іще більш безнадійним.
Маємо за цей тиждень рішення про нові пакети оборонної підтримки – від Сполучених Штатів, Литви, Фінляндії, Німеччини.
Шведський парламент затвердив уже 11-й пакет оборонної підтримки України. Є безпековий пакет і сильні домовленості з Японією – іще раз хочу подякувати Премʼєр-міністру Кішіді за продуктивний візит.
Отримали півтора мільярди євро макрофіну від ЄС – кошти вже на рахунках Національного банку.
Уряд Хорватії прийняв програму щодо лікування та реабілітації наших поранених воїнів.
Греція приєдналася до групи партнерів, що працюють над створенням спецтрибуналу.
Рухаємось і в захисті історичної справедливості для українців: Ісландія визнала Голодомор геноцидом українського народу.
Крок за кроком робимо все можливе і всюди, щоб російський реваншизм програв у кожному з елементів своєї агресії проти України та свободи народів загалом.
Дякую всім, хто посилює нашу Україну! Слава всім, хто бʼється за свободу для України! Слава Україні!"
"Формулу миру" Єрмака, але з фото Зеленського повтикали у кожну поштову скриньку. І не лише у Чернігова. Таку макулатуру порозкидали і в інших містах.
Це ми як дурні, під регіт ЗЕфанів, тягнемо усе на передову, допомагаючи ЗСУ. А "слуги" Зеленського викидають гроші на передвиборчу агітку. Такий загальноукраїнський тираж потягне не на один мільйон гривень.