В Одесі люди у військовому однострої б’ють чоловіка, витягують його із маршрутки і заштовхують у мікроавтобус. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, люди у формі заскочили чоловіка у маршрутці №232 із державним номером ВН2217ТР. Відеозапис інциденту опублікований у соцмережах.
"Стосовно інциденту, який стався в громадському транспорті 16 травня в місті Одеса. З відеозапису неможливо встановити причину конфлікту між людиною у військовій формі та цивільною особою. Триває уточнення обставин та учасників ситуації. Розпочато службову перевірку. Позиція керівництва Одеського обласного ТЦК та СП незмінна - будь-які прояви насильства неприпустимі. За результатами службової перевірки всім діям та учасникам буде надано правову оцінку", - коментують ситуацію в одеському ТЦК.

Якщо ти думаєш ,як москаль , спілкуєшся ,як москаль , поводишся ,як москаль - то те що ти носиш форму ЗСУ не робить тебе українцем ...