У Дніпрі чоловік втік від ТЦК через вікно буса і забрав з багажника велосипед. У військкоматі кажуть, що фізичну силу до нього не застосовували. ВIДЕО
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Дніпропетровського обласного ТЦК та СП.
Що каже Дніпропетровський обласний ТЦК та СП?
У ТЦК підтвердили, що подія сталася 28 травня у місті Дніпро. Під час оповіщення військовозобов’язаних в одному з районів обласного центру цьому громадянину, який, як попередньо встановлено, не оновлював свої дані у ТЦК та СП, було запропоновано проїхати до районного центру комплектування та соціальної підтримки за місцем своєї реєстрації для оновлення своїх даних та вирішення питання щодо його можливого притягнення до адміністративної відповідальності після встановлення факту та всіх обставин порушення ним законодавства про військовий облік.
"Після того, як цей громадянин сів у салон автомобіля, його поведінка стала неадекватною, він почав вилазити у відкрите вікно автомобіля, емоційно кликав перехожих допомогти йому залишити авто - без пояснень причин такої реакції", - йдеться у повідомленні.
Також запевняється, що жодних заходів психологічного, фізичного примусу або впливу до цього громадянина з боку військовослужбовців не застосовувалось.
Що чоловіку загрожує?
За даними ТЦК, щодо громадянина, який таким екзотичним способом призупинив своє спілкування з військовослужбовцями територіального центру комплектування та соціальної підтримки, вживаються всі необхідні заходи для його належного оповіщення відповідно вимог чинного законодавства.
Раніше Цензор.НЕТ інформував, що у Сумах поліцейські та військовослужбовці побили чоловіка. У ТЦК кажуть, що то був не ухилянт, а п’яний водій, який намагався зачинитися в автівці
До речі, зверніть увагу на ТЦК-шника, котрий сидить в бусі. Щось не видно на його усміхненому фейсі ознак інвалідності... І я, під час оновлення данних у своєму районному ТЦК, бачив тільки двох чоловік з півтора-двох десятків персоналу, котрі мали якісь фізичні проблеми. Інші - типові ухилянти, але з посвідченнями.