8709 відвідувачів онлайн
15 326 23

У Бєлгородській області прогриміли вибухи, спалахнув склад боєприпасів, - ЗМІ. ВIДЕО

9 червня, у Бєлгородській області РФ спалахнула пожежа. У мережі заявляють, що ймовірно, горить склад боєприпасів.

Про це пише "УП" з посиланням на росЗМІ та російські Telegram-канали, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що у Бєлгородській області та самому Бєлгороді втретє за день оголошували ракетну небезпеку.  Під час повітряної тривоги у Ракитнянському районі Бєлгородської області пролунали вибухи. Після вибухів спалахнула пожежа.

У мережі пишуть, що, ймовірно, був "приліт" по складу боєприпасів окупантів, оскільки пожежа супроводжувалася детонацією.

Нагадаємо, що 2 червня у Росії заявили про обстріл Бєлгорода й області. Внаслідок збиття цілей ППО зафіксовані руйнування інфраструктури.

Топ коментарі
+27
показати весь коментар
09.06.2024 17:03 Відповісти
+23
«Так как они сеяли ветер, то и пожнут бурю: хлеба на корню не будет у него; зерно не даст муки; а если и даст, то чужие проглотят ее» Книга пророка Осии, гл. 8, ст. 7

показати весь коментар
09.06.2024 17:19 Відповісти
+21
Типова *********** гойда.
показати весь коментар
09.06.2024 16:58 Відповісти

Завантаження...