Протягом тижня ворог застосував понад 900 керованих авіаційних бомб, близько 400 "шахедів", майже 30 ракет різних типів, - Зеленський. ВIДЕО
З 16 по 22 вересня російські загарбники атакували територію України понад 900 керованими авіаційними бомбами.
Про це у Telegram повідомив президент Володимир Зеленський, передає Цензор.НЕТ.
"Цієї ночі Росія знову вдарила по Харкову – авіабомбами по звичайному житловому будинку. Внаслідок обстрілу 21 людина постраждала. Серед них восьмирічна дитина та двоє підлітків 17 років. 60 мешканців будинку евакуйовано. Всім надається необхідна допомога", - йдеться в повідомленні.
Зеленський наголосив, що Україні необхідно посилити спроможності для ще більшого захисту життів людей і безпеки.
"Україні потрібна повноцінна далекобійність. Ми переконуємо партнерів і продовжимо говорити про це наступного тижня", - зазначив Зеленський.
Нагадаємо, з початку серпня російські окупанти для ударів по Сумській області застосовують нові авіабомби, які відрізняються більшою дальністю та швидкістю.
я б балотувався від Пенсільванії!
за небалотування - посол Кіпра мене влаштує...