8157 відвідувачів онлайн
1 294 32

Протягом тижня ворог застосував понад 900 керованих авіаційних бомб, близько 400 "шахедів", майже 30 ракет різних типів, - Зеленський. ВIДЕО

З 16 по 22 вересня російські загарбники атакували територію України  понад 900 керованими авіаційними бомбами.

Про це у Telegram повідомив президент Володимир Зеленський, передає Цензор.НЕТ.

"Цієї ночі Росія знову вдарила по Харкову – авіабомбами по звичайному житловому будинку. Внаслідок обстрілу 21 людина постраждала. Серед них восьмирічна дитина та двоє підлітків 17 років. 60 мешканців будинку евакуйовано. Всім надається необхідна допомога", - йдеться в повідомленні.

Зеленський наголосив, що Україні необхідно посилити спроможності для ще більшого захисту життів людей і безпеки. 

"Україні потрібна повноцінна далекобійність. Ми переконуємо партнерів і продовжимо говорити про це наступного тижня", - зазначив Зеленський.

Нагадаємо, з початку серпня російські окупанти для ударів по Сумській області застосовують нові  авіабомби, які відрізняються більшою дальністю та швидкістю.

Топ коментарі
+5
Тому що Ермак і шістка Портнова - Татаров правлять Україною , а Зе у них - іграшка
показати весь коментар
22.09.2024 11:42 Відповісти
+4
900 авіабомб.... І жодного бомбера не збито. Цікаво, чому.
показати весь коментар
22.09.2024 11:39 Відповісти
+4
хто б мені сказав, що рoбота президента України ротом щодня хрипіти?
я б балотувався від Пенсільванії!
за небалотування - посол Кіпра мене влаштує...
показати весь коментар
22.09.2024 11:55 Відповісти

Завантаження...