8627 відвідувачів онлайн

Наші захисники захопили у полон російських морпіхів в Курській області. ВIДЕО

Українські захисники в Курській області захопили у полон окупантів із 155-ої бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту РФ.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис з розмовою із росіянами опублікований у телеграм-каналі Бутусов ПлюсВідомо, що у полон потрапили колишні в'язні із колоній суворого режиму.

"Наше завдання? Закріпитися та чекати "Ахмат", - каже окупант.

Нагадаємо, що воїни 95-ої окремої десантно-штурмової Поліської бригади ДШВ ЗС України в результаті бою знищили в Курській області взвод російських солдатів разом з технікою. Бійці зокрема ліквідували окупантів із 155-ої бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту РФ.

Топ коментарі
+54
155-та кацапська українців подонених розстрілює, поранених добиває, над тґлами кбитих чинить глум. Не варто допускаьи їх здачі в український полон. Постріл українського аоїна має лунати швидше, ніж живодер - морпіх з кацапської 155-ої підніме руки.
показати весь коментар
20.10.2024 11:11 Відповісти
+26
так і пишіть зеків захопили . морпіхи давно вже хробаків годують .
показати весь коментар
20.10.2024 11:10 Відповісти
+20
Якщо його обміняють, то за пару днів він знову буде бігати з автоматом по нашій землі, вбивати, грабувати а якщо попадеться, то знову буде мямлити "меня заставили". Це абсолютно ментально звихнуте населення. Вилікуати його неможливо. Не потрібно навіть пробувати.
показати весь коментар
20.10.2024 11:21 Відповісти

Завантаження...