9848 відвідувачів онлайн
4 622 43

Що буде, якщо працювати на спецслужби РФ: СБУ продовжує інформкампанію для молоді "Спали" ФСБшника". ВIДЕО

Служба безпеки України та Нацполіція продовжують інформкампанію "Спали" ФСБшника" для протидії вербуванню молоді спецслужбами РФ та запобіганню підпалам, терактам і диверсіям.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу СБУ.

"Такі злочини як підпали майна ЗСУ, держустанов чи їхнє мінування класифікуються Кримінальним кодексом України як тероризм або диверсія. І за них передбачена сувора кримінальна відповідальність навіть для неповнолітніх", - наголосили там.

Відео інформує громадян, і зокрема молодь, про невідворотність покарання за подібні злочини. Адже російські спецслужби активно "полюють" саме на неповнолітніх в інтернеті, пропонуючи злочинні "підробітки".

Служба безпеки нагадала, що у 2024 році затримала понад 450 осіб, які на замовлення кураторів з РФ займалися підпалами в Україні.

"На відео показана історія двох неповнолітніх – хлопця й дівчини, які погодилися на пропозицію кураторів із російського ФСБ вчинити злочин, але були затримані українською спецслужбою.

Використовуючи ключовий меседж – "Не пали своїх! "Спали" ворога!", СБУ закликає молодь повідомляти про будь-які спроби вербувань у спеціальний чат-бот "Спали" ФСБшника" t.me/spaly_fsb_bot

Для цього достатньо вказати деталі пропозицій від ворога, а також номер телефону чи нікнейм особи, яка схиляла до злочину. Передана інформація є конфіденційною, вона ретельно перевіряється співробітниками Служби безпеки. Отримані дані допоможуть СБУ ще ефективніше протидіяти розвідувально-підривній діяльності російських спецслужб", - зазначили в СБУ.

До чат-боту вже надійшло понад 1300 повідомлень, що стосувалися спроб представників спецслужб РФ залучити українців до вчинення різного роду злочинів.

Топ коментарі
+13
дерьмак ....татаров, гетманцев..оманську гниду спитайте що в Омані робив
показати весь коментар
15.01.2025 11:18 Відповісти
+8
передаю інформацію та деталі - розмінований Чонгар(втрачений Південь), травневі шашлики(через які жителі Бучі та Ірпеня були залишені на тортури та гвалтування ), не побудовані фортифікації, браковані міни, кулемети .. на 1 раз достатньо інформації?

тут всього й не за раз не згадаєш

дерьмак ....татаров, гетманцев..оманську гниду спитайте що в Омані робив
показати весь коментар
15.01.2025 11:21 Відповісти
+8
саме тому русня спокійно колонами заїхали по мосту і вузький перешийок )

я може і послухав би якби Південь банально не здали
показати весь коментар
15.01.2025 11:29 Відповісти

Завантаження...