8976 відвідувачів онлайн
1 740 10

З початку року втрати РФ у живій силі перевищили 74 тис. осіб, - Сирський. ВIДЕО

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський заявив, що з початку 2025 року загальні втрати російських окупантів у живій силі перевищили 74 тисячі осіб.

Про це він написав у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Завдяки злагодженій бойовій роботі усіх складових Сил оборони України, з початку року загальні втрати окупантів у живій силі перевищили 74 тисячі осіб. Дякую українським воїнам за стійкість і відвагу! Боротьба триває!", - зазначив він. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські військові командири виконують наказ Кремля та змушують чоловіків, мобілізованих у 2022 році, підписувати контракти з міністерством оборони Росії. В іншому разі їх обіцяють відправити у "м’ясний штурм", де рівень виживання становить лише 10-15%.

У січні пресслужба ГУР МО повідомила, що для поповнення втрат армії Росія планує залучити щонайменше 126 тис. солдатів із "спецконтингенту".

Топ коментарі
+3
А Трампон каже,що в нас нема козирів)ЗСУ є козир.
показати весь коментар
21.02.2025 19:43 Відповісти
+3
Та чому немає, 46 тисяч за 3 роки. Правда потреба в мобілізації становить 30 тисяч щомісячно
показати весь коментар
21.02.2025 19:43 Відповісти
+2
От як тільки ти мобілізуєшся ,рашка злякається тебе і одразу капітулює.
показати весь коментар
21.02.2025 19:52 Відповісти

Завантаження...