12175 відвідувачів онлайн

Окупанти накопичили достатньо сил у Курській області, щоб здійснити спробу наступу на Сумщину, - Держприкордонслужба. ВIДЕО

Російські окупанти накопичили достатню кількість сил та засобів у межах Курської області та можуть здійснити спробу атаки по території України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі Громадського радіо розповів речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

"Ворог дійсно має велику кількість сил та засобів, це стосується і особового складу, і техніки в межах Курської області", - поінформував він.

Речник зазначив, що Росія почала накопичувати війська з того моменту, як армія РФ намагалась витіснити Сили оборони з Курської області 

"Періодично бачимо зміну кількості, але ворог має достатньо сил на цьому напрямку, щоб здійснювати певні дії щодо нашого кордону, аби створити спробу атаки по території України", - каже Демченко.

Водночас за його словами, кількість ворожих диверсійно-розвідувальних груп не зменшується. Зокрема, найбільш активно ворог застосовує своїх диверсантів саме у межах Сумської області.

Демченко розповів, що викривалися спроби заходу ворожих груп ДРГ на Харківщині, існує загроза для Чернігівщини, проте останнім часом ДПСУ не фіксувала таких дій ворога.

Нагадаємо, заступник командира 3 ОШБр Максим Жорін заявив, що до ситуації на кордоні Сумської та Харківської областей треба ставитись максимально серйозно.

Топ коментарі
+22
А куди дівалися наші найкращі бригади, яких Зекленський направив в Курську область із самою новою технікою, яку нам надали партнери?
показати весь коментар
29.05.2025 11:20 Відповісти
+14
показати весь коментар
29.05.2025 10:45 Відповісти
+10
Щось не так.Кацап Сирський доповідав про розгром угрупування,що готувалося для наступу на сумщину,чи я щось пропустив?І нелох кричав про успіхи кацапа сирка.
З зеленим лайном Україну жде ганебна поразка.
показати весь коментар
29.05.2025 11:37 Відповісти

Завантаження...