11813 відвідувачів онлайн

"В плен их брать не надо – обнуляйте", - рашист наказує розстріляти поранених бійців ЗСУ. АУДIО

У радіоперехопленні, здобутому розвідниками, командир одного з підрозділів окупаційних військ віддає прямий злочинний наказ на розстріл поранених українських воїнів.

Відповідне перехоплення оприлюднила пресслужба ГУР МОУ, повідомляє Цензор.НЕТ.

У радіоперехопленні російський окупант цинічно наказує своїм розстріляти українських захисників, які дістали поранення.

"Три хохла где-то лазят трехсотых. В плен их брать не надо, их обнуляйте", - командує він.

Спецпідрозділи ГУР МО України зафіксували понад 150 випадків страт полонених українських оборонців російськими загарбниками.

"Цей випадок — ще один доказ цілеспрямованої політики знищення військовополонених, до якої систематично вдається армія держави-агресора. ГУР МО України нагадує ― за кожен здійснений проти українського народу воєнний злочин буде справедлива відплата", - додали у розвідці.

Топ коментарі
+10
Ну і на біса ви тут це повідомляєте?
Ми і так знаємо,що рашисти гірші за фашистів.
Єсть у нас призначені особи,які за день отримують зарплату,як середній українець за рік.Хай ці особи повідомляють відповідеі міжнародні організації,з доказами.
Може,тоді визнають рашу терористом і агресором та задавлять економічно!
показати весь коментар
03.06.2025 18:28 Відповісти
+9
Якого біса взагалі наші хлопці до сих пір в полон потрапляють?? як не вміли вчасно людей виводити з позицій так і не навчились. Звісно потім проблема буде набрати людей.
показати весь коментар
03.06.2025 18:27 Відповісти
+7
Не хочете власним прикладом показати як треба вчиняти правильно?
показати весь коментар
03.06.2025 18:38 Відповісти

Завантаження...