9525 відвідувачів онлайн
5 996 99

Дружина воїна 60 ОМБр звернулася до Зеленського: Військові понад пів року на позиції, ситуація з кожним днем погіршується. Досить вбивати людей через недбале командування. ВIДЕО

Військовослужбовці 60 ОМБр перебувають на позиціях вже понад пів року. Військові виснажені та втрачають бойовий дух.

Про це у відео заявила дружина військового бригади 60 бригади Марина Юкальчук, повідомляє Цензор.НЕТ.

Вона звернулася до президента Володимира Зеленського, головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, міністра оборони Дениса Шмигаля, заступниці керівника ОП Ірини Верещук та народних депутатів із закликом надати військовим змогу вийти із позицій поки для цього є можливість.

"Бригада із недостатньою кількістю людей, хлопців немає ким замінити. Вони виснажені, у них падає бойовий дух. Прошу вас надати їм змогу вийти з бойових позицій поки є можливість. Ситуація з кожним днем погіршується. Володимире Зеленський, пане Сирський, міністре оборони, прошу негайного втручання. Досить вбивати людей через недбале командування. Території ми пізніше повернено, а наших людей вже ні", - заявила дружина військового.

Нагадаємо, що дружина військового бригади Галина Храплива заявляла, що військові вже пів року тримають позицію, їх немає ким замінити. Це загрожує тим, що вони або загинуть, або здадуться в полон. Вона записала відеозвернення до президента Зеленського.

Також раніше командир взводу 13-ї бригади "Хартія" по боротьбі з операторами БПЛА противника Юрій Бутусов повідомляв, що група бійців однієї з механізованих бригад понад пів року утримує позицію на Лиманському напрямку. Наказу про відхід досі немає.

Топ коментарі
+23
На цензорі є стаття, про так званний "корпус", на чолі із Білецьким... Куда, як пишуть, зараз входить і ця бригада. Тобто виходить, що розпіарений Білецький - "недбалий командир"?
показати весь коментар
06.08.2025 23:33 Відповісти
+19
60-та окрема механізована Інгулецька бригада (60 ОМБр) - з'єднання механізованих військ Сухопутних військ Збройних Сил України. Перебуває в складі 3-го армійського корпусу.

Та нє. Не може такого бути, щоб улюблинець ОП виявився розпіареним рукожопом.
показати весь коментар
06.08.2025 23:39 Відповісти
+16
Це називається, окопна правда
показати весь коментар
06.08.2025 23:28 Відповісти

Завантаження...