8517 відвідувачів онлайн

Росія скинула ФАБ-3000 на житлові квартали Мирнограда. У місті перебуває 1500 цивільних. ВIДЕО

У Мирнограді, на Донеччині, російська армія завдала авіаційного удару надважкою бомбою ФАБ-3000. Снаряд упав просто у житлових кварталах, де досі залишаються цивільні.

 Удар по місту

Як повідомляє Цензор.НЕТ, за попередніми даними, у місті перебуває близько 1500 мешканців. Евакуацію завершено, зв’язку фактично немає.

Мирне місто під постійним вогнем

Російські війська продовжують стирати Мирноград із лиця землі: місто потерпає від ударів дронів-камікадзе, артилерійських обстрілів та авіації.

Топ коментарі
+16
Привіт ждунам від "асвабадітєлєй"... але ж які мразі.... фаб-3000 по місту...
показати весь коментар
12.11.2025 14:55 Відповісти
+12
У них це привід для національной гордості.
показати весь коментар
12.11.2025 14:56 Відповісти
+8
ждуни НЕ читають українське !! Вони в ментально-інформаційному полі мордора!! Їх хвилює те що на мордорі відбувається... Сабчак, шуфутінскій, концерть пабєди, стариє пєсня о главном, руйскоє радіво...
показати весь коментар
12.11.2025 15:01 Відповісти

Завантаження...