10402 відвідувача онлайн

Росіянин кавказького походження про війну в Україні: "Ты воюй, защищай там, в чужой стране. А я лучше буду в "Кадиллаке" жён каких-то свошников #бать?". ВIДЕО

У мережі поширюється відео, на якому громадянин Росії, який ймовірно має кавказьке коріння, відкрито заявляє про свою відмову брати участь у війні проти України. Чоловік наголошує, що не бачить жодних причин їхати воювати та категорично не підтримує так звану "спеціальну військову операцію".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, за його словами, участь у бойових діях є "вибором неповноцінних людей", які готові вбивати інших за грошову винагороду. Він підкреслює, що вдома має достатньо справ, які вважає значно важливішими й цікавішими, ніж війна.

"Багатонаціональний" росіянин категорично заявив, що не має наміру їхати воювати. Він вважає, що участь у "СВО" - це вибір неповноцінних, які готові вбивати заради грошей. Каже, що вдома у нього є багато справ і вони цікавіші. Російський солдат, переглянь це відео та перешли одруженому другу!" - зазначає у коментарі автор публікації.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+48
А я лучше буду в "Кадиллаке" жён каких-то свошников #бать?

показати весь коментар
16.12.2025 15:23 Відповісти
+16
Степашкам слухати 😁
показати весь коментар
16.12.2025 15:24 Відповісти
+16
Так він насцяв зверху на їх найманців, прямим текстом назвавши їх невдахами, у яких єдиний спосіб отримати гроші - це продати себе на окопне м'ясо.
показати весь коментар
16.12.2025 15:36 Відповісти

Завантаження...