Воїни 3-го батальйону "Свобода" відбили штурм окупантів на Добропільсько-Покровському напрямку. ВIДЕО
Воїни 3-го батальйону "Свобода" 4-ї бригади оперативного призначення НГУ "Рубіж" відбили черговий невдалий штурм рашистів на Добропільсько-Покровському напрямку.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, кілька одиниць ворожої техніки намагалися прорватися, але були знищені точними ударами українських дронів.
Відео бійці оприлюднили у соцмережах.
- Раніше повідомлялося, що український воїн із американського кулемета "Browning M2" збиває російський "Shahed".