8896 відвідувачів онлайн

Українські дронарі "Вирій" знищили російську піхоту біля Степногірська. ВIДЕО

Українські захисники РУБпАК "Вирій" ліквідували російську піхоту, яка намагалася просунутися поблизу Приморського та Степногірська.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, однією з головних загроз на цьому напрямку залишається постійна інфільтрація російських підрозділів у населені пункти.

Втім, бойові вильоти операторів дронів безперервно зривають ці спроби.

На одному з таких кадрів зафіксовано, як ударними БпЛА було ліквідовано трьох російських загарбників.

Топ коментарі
+2
За кожного "200" - го потрібно виплачувати по 200 грам баксів...
показати весь коментар
27.12.2025 17:27 Відповісти
+1
якби було точно що тіпа рашка проти Нато, то би піздували не глядя орків. типу А чо Ф-22 тут був = он нє наш. і т.д.
а так - жертвоприношення.
і це ясно ж.
реально уроди тупо ..... ну, в Арії є пєсня - Ігри не для нас.
це тупо так і є.
ну просто ж. вони тупо приносять жертви. ну реально. ясно шо я би ******* би різав і всі би сказали - досить! але маємо Зелю, у нього ***** - кумир. саме так. вони **** заодне.
показати весь коментар
27.12.2025 17:32 Відповісти

Завантаження...