9578 відвідувачів онлайн

"FATUM" і Третій армійський корпус знищили китайську РСЗВ разом з особовим складом окупантів. ВIДЕО

Пілоти Третього армійського корпусу влучно уразили китайську реактивну систему залпового вогню ворога на Лиманському напрямку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, під удар також потрапили ворожа БМП, мототехніка та жива сила противника.

Бійці "FATUM" 60-ї окремої механізованої бригади ліквідовують на оприлюднених кадрах 8 окупантів та знищують одну ворожу БМП.

Топ коментарі
+6
І китайці ще шось говорять про незаконність санкцій?
показати весь коментар
24.12.2025 00:22 Відповісти
+3
А китайози заявляють що навіть товари подвійного значення не постачають кацапам.
показати весь коментар
24.12.2025 01:47 Відповісти
+2
Я би на місці СБС "Мадяра" задумався - контент 3 АК перевищує в разів 10
показати весь коментар
24.12.2025 00:06 Відповісти

Завантаження...