11436 відвідувачів онлайн

Танк Leopard знищує залишки ворожої піхоти на східних околицях Гришиного. ВIДЕО

Leopard 155-ї ОМБр знищив залишки ворожої піхоти на східних околицях Гришиного.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр 7 корпусу ДШВ.

Деталі

Як зазначається, у населений пункт ворог зумів пробратися після невдалого механізованого штурму на напрямку Гришиного, що відбувся минулого тижня.

"Частина росіян намагалися закріпитися на східних околицях села та у подальшому використати забудову для виходу в тил українських підрозділів. Залишки окупантів вчасно виявили завдяки взаємодії 155-ї окремої механізованої бригади імені Анни Київської з іншими суміжними підрозділами у смузі відповідальності 7 корпусу швидкого реагування ДШВ", - йдеться у повідомленні.

Для знищення ворога залучили екіпаж танку Leopard 2

Тож для знищення противника 155 ОМБр ухвалило рішення задіяти екіпаж танку Leopard 2.

Танк завдав ураження по ворогу, який переховувався в житлових будинках та господарських спорудах.

Залишки ворожої піхоти, які прорвалися після штурму, - ліквідовано.

На опублікованому відео від першої особи зафіксовано бойову роботу танкового екіпажу 155-ї ОМБр на східних околицях Гришиного.

Топ коментарі
+4
Екіпажу і "Леопарду" - велика дяка !!!
показати весь коментар
03.02.2026 15:23 Відповісти
+3
Черговий прорив оборони ворогом, потрібна мобілізація молоді!
показати весь коментар
03.02.2026 15:19 Відповісти
+3
Правильно! Заб'ємо ворога лопатами! А ти підеш в авангарді, ногами виявлятимеш міни, а головою - снайперів та дрони. Даєш мобілізацію 10 млн. українців! Тільки перемога!
Офіс простих рішень.
показати весь коментар
03.02.2026 15:39 Відповісти

Завантаження...