Окупант зафільмував знищену групу поплічників після удару української РСЗВ. ВIДЕО
Українська реактивна система залпового вогню завдала удару по колоні російських штурмовиків на мотоциклах у Донецькій області.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, окупанти зосередилися на невеликій ділянці дороги, після чого по них було завдано удару.
Після артилерійського ураження залишки групи добили дронами Сил оборони.
На оприлюднених кадрах один із російських військових фільмує щонайменше 10 ліквідованих штурмовиків.
Топ коментарі
+25 Kiev_Kiev_777
показати весь коментар
11.05.2026 20:10 Відповісти Посилання +23 Fox Fox #573921
показати весь коментар
11.05.2026 20:18 Відповісти Посилання +16 Александр Чуднивец #474549
показати весь коментар
11.05.2026 20:27 Відповісти Посилання