10931 відвідувач онлайн

Окупант зафільмував знищену групу поплічників після удару української РСЗВ. ВIДЕО

Українська реактивна система залпового вогню завдала удару по колоні російських штурмовиків на мотоциклах у Донецькій області.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, окупанти зосередилися на невеликій ділянці дороги, після чого по них було завдано удару.

Після артилерійського ураження залишки групи добили дронами Сил оборони.

На оприлюднених кадрах один із російських військових фільмує щонайменше 10 ліквідованих штурмовиків.

Топ коментарі
+25
показати весь коментар
11.05.2026 20:10 Відповісти
+23
картина м'ясом
показати весь коментар
11.05.2026 20:18 Відповісти
+16
Дохлих рашистських вбивць забагато не буває...
показати весь коментар
11.05.2026 20:27 Відповісти

Завантаження...