6462 посетителя онлайн

Россияне почти сразу пошли на уступки на первой встрече на Аляске, - Уиткофф

Виткофф об уступках россиян

Во время встречи президента США Дональда Трампа и российского диктатора Владимира Путина на Аляске представители России почти сразу пошли на уступки.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Fox News, об этом заявил спецпредставитель президента США Стив Уиткофф.

"Почти сразу на первой встрече на Аляске россияне пошли на уступки. Частью получения этих уступок было выяснение того, сможем ли мы увидеть, что россияне готовы быть более уступчивыми", - сказал он.

Уиткофф также заявил, что во время встречи фактически был достигнут "прогресс в отношении того, как мы можем прийти к мирному соглашению".

По его словам, соглашение о прекращении огня "очень легко сорвать, потому что оно не имеет всех необходимых составляющих".

"Мирное соглашение - это совсем другое дело. Оно более прочное. Президент начал чувствовать на этой встрече на Аляске, что мы имеем много согласованных предпосылок для заключения мирного соглашения, то почему бы не стремиться к заключению полноценного мирного соглашения? И, конечно, в этом сумасшедшем мире его за это критиковали. Я сидел, смотрел на это и, честно говоря, удивлялся", - заявил Уиткофф.

Напомним, ранее спецпредставитель президента США Стив Уиткофф заявил, что Россия пошла на уступки по пяти регионам Украины по итогам переговоров с американской стороной на Аляске. Уступка Москвы, по словам Уиткоффа, заключается в том, что "она не поглотит всю Украину".

Топ комментарии
+20
- Він тебе досі гвалтує кожного дня?
- Так, гвалтує..
- Я говорив з ним. Була чудова розмова! Він одразу пішов на поступки і погодився не гвалтувати тебе в четвер, Меланія.
- ....
показать весь комментарий
20.08.2025 13:04 Ответить
+19
той випадок коли тільки сам себе похвалиш
показать весь комментарий
20.08.2025 13:00 Ответить
+17
Поступка Москви, за словами Віткоффа, полягає у тому, що "вона не поглине всю Україну"

Віткофф!
Ти чесно вважаєш це поступкою? Чесн-чесно?
Віткофф, ти думкопф!
показать весь комментарий
20.08.2025 13:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
той випадок коли тільки сам себе похвалиш
показать весь комментарий
20.08.2025 13:00 Ответить
досі дрокувати цього корумпованого,пропутінського поца,його в штатах російською подстілкой називають і він в захваті від кацапського фюрера
показать весь комментарий
20.08.2025 13:30 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=U8X3ONVmYFI

The Telegraph про те як Європа вже не вірить Трампу з його вихлянням від Ху до ЄС - коментує Роман Безсмертний
показать весь комментарий
20.08.2025 14:10 Ответить
Не кажи гоп, де ті поступки?
показать весь комментарий
20.08.2025 13:01 Ответить
вгамуйся, придурошне
показать весь комментарий
20.08.2025 13:27 Ответить
Поступка Москви, за словами Віткоффа, полягає у тому, що "вона не поглине всю Україну"

Віткофф!
Ти чесно вважаєш це поступкою? Чесн-чесно?
Віткофф, ти думкопф!
показать весь комментарий
20.08.2025 13:01 Ответить
це спосіб показати що начебто вони можуть тиснути на московитів -

сказати що кацапи хотілі більшого, але їм вдалося домовитись про поступки
показать весь комментарий
20.08.2025 13:03 Ответить
- Він тебе досі гвалтує кожного дня?
- Так, гвалтує..
- Я говорив з ним. Була чудова розмова! Він одразу пішов на поступки і погодився не гвалтувати тебе в четвер, Меланія.
- ....
показать весь комментарий
20.08.2025 13:04 Ответить
Да що ж ти ***.. таке несеш???
показать весь комментарий
20.08.2025 13:05 Ответить
**** сива, припинення вогню треба!
показать весь комментарий
20.08.2025 13:07 Ответить
Йди проспись,вітьков. Казкар.
показать весь комментарий
20.08.2025 13:08 Ответить
реально хвора людина
показать весь комментарий
20.08.2025 13:08 Ответить
⚠️ Росія атакувала Польщу Шахедом, стверджують польські ЗМІ: люди бачили яскравий спалах у небі та чули потужний вибух, а в сусідніх будинках вибило вікна.
показать весь комментарий
20.08.2025 13:09 Ответить
Хвали мене моя губонько
показать весь комментарий
20.08.2025 13:09 Ответить
Аж заплакав - горемика
показать весь комментарий
20.08.2025 13:20 Ответить
Може Вітькофф наркоман і піймав галюцинацію?
показать весь комментарий
20.08.2025 13:10 Ответить
А Договір про добросусідство та визнання кордонів від 2003 року, підписаний президентами та ратифікований парламентами міцний, чи ні, Вітькоф?
Ти не в курсі, що договір з рашкою не коштує й папірця...
показать весь комментарий
20.08.2025 13:10 Ответить
Вітькоф, ти ж весь час "неправильно розумієш" те що тобі кажуть.
То з якого переляку тобі вірити?
показать весь комментарий
20.08.2025 13:11 Ответить
Вітька, ти і є частина цього божевілля...
показать весь комментарий
20.08.2025 13:12 Ответить
Слава Зеленскому!!! Только он может остановить эту кровавую войну!!! Зелелебобики, ауууу...
показать весь комментарий
20.08.2025 13:14 Ответить
Вітьок, як тобі печенігі ще бошку не знесли ?
показать весь комментарий
20.08.2025 13:15 Ответить
Які поступки, обіцянка: що "вона не поглине всю Україну"? Джерело: https://censor.net/ua/n3569598
- росіяни вважають вас за ідіотів, а не йдуть на якісь поступки..
показать весь комментарий
20.08.2025 13:16 Ответить
На какие уступки, согласились Львовский порт не бомбить?
показать весь комментарий
20.08.2025 13:18 Ответить
нефтепровод дружба)
показать весь комментарий
20.08.2025 13:20 Ответить
можно конкретики???, бо от слов "угода", "чудова", "яскрава", "мы великие"..-тошнит уже....
показать весь комментарий
20.08.2025 13:19 Ответить
виткофф - падонок
показать весь комментарий
20.08.2025 13:22 Ответить
а шо міг сказати старий кегебіст вітьков?
показать весь комментарий
20.08.2025 13:28 Ответить
Віткофф виступає адвокатом росії на всіх переговорах. Чому Україна не опротестовує його участь???
показать весь комментарий
20.08.2025 13:30 Ответить
А що, воно може ще казати, якщо вова путін вклав в нього і трампа, сотні мільйонів долярів...
показать весь комментарий
20.08.2025 13:33 Ответить
Да щоб ти здох виродок таке нести.
показать весь комментарий
20.08.2025 13:34 Ответить
А тепер представте які вони гарантії нам можуть запропонувати ці шизоїди. ***** далі піде в наступ а ці шизоїди будуть кричати що все нормально все іде по плану і Україна не має права стріляти і порушувати перемир'я. Це ж вже було тільки в менших маштабах
показать весь комментарий
20.08.2025 14:00 Ответить
Висувати умови це поступки?
показать весь комментарий
20.08.2025 13:34 Ответить
Да, обычно так вели себя наперстрочнтки в переходах в середине 90х)
показать весь комментарий
20.08.2025 13:54 Ответить
Оце віткоф зализав тампону!!! Перемога!!!
показать весь комментарий
20.08.2025 13:56 Ответить
Це якість словесні збоченці зібралися біля трямпа.
показать весь комментарий
20.08.2025 14:02 Ответить
пане вітьков, ця Аляска про яку ви говорите, вона зараз з нами в одній кімнаті ?
показать весь комментарий
20.08.2025 14:05 Ответить
Твердо пообіцяли: "Хвіст і гриву не їстимемо."
показать весь комментарий
20.08.2025 14:20 Ответить
Це йому так переклали знов? Нехай візьме на неповний робочий день якогось перекладача з брайто біч. Може так у дідугана у голові просвітлішає?
показать весь комментарий
20.08.2025 14:22 Ответить
Також на зустрічі на Алясці Путін заявив, що Росія не поглине США. Це була головна поступка. І Трамп був дуже вдячний.
показать весь комментарий
20.08.2025 14:22 Ответить
нехай засунуть ті поступки тобі.....може так дієвіше буде..
показать весь комментарий
20.08.2025 14:25 Ответить
Не може дід Віткофф злізти з російської пляшки і допомогти нікому, бо всі хто поруч теж на пляшках вмостились.
показать весь комментарий
20.08.2025 14:40 Ответить
Майже одразу на першій зустрічі на Алясці росіяни пішли на поступки. Частиною отримання цих поступок було з'ясування того, чи зможемо ми побачити, що росіяни готові бути більш поступливими", - сказав він. ДЕБІЛ РАШИСТСЬКОГО РОЗЛИВУ
показать весь комментарий
20.08.2025 14:43 Ответить
Ця паскуда відверто працює на рашистів.
показать весь комментарий
20.08.2025 14:43 Ответить
просто---паскуда
показать весь комментарий
20.08.2025 15:05 Ответить
Вітьков - це найогидніший тип із усієї трумповської команди. До того ж тупий, як сарай
показать весь комментарий
20.08.2025 14:55 Ответить
Це медійна підготовка світового суспільства до того щоб показати що росія йде на поступки (не буде захоплювати всю Украіну) і готова до миру, а от Украіна миру не хоче і на поступки йти не хоче (не хоче віддати 5 областей) Примітивно, Але як не дивно це працює. Для не думаючоі більшості у світі таке і буде враження що росія йде на поступки і хоче миру а Украіна ні......
показать весь комментарий
20.08.2025 15:43 Ответить
віТкоф, йди лікуйся, ти довбойоб!!! Перемовник сраний!
показать весь комментарий
20.08.2025 15:43 Ответить
Вітьков пашутіл нємного.
показать весь комментарий
20.08.2025 16:05 Ответить
Цікаво на які поступки пішли кацапи? Водили Трампону лише по нижній губі?
показать весь комментарий
20.08.2025 16:18 Ответить
І не кажіть! Вимагали всю Україну, але вдалось відстояти, і мають признати кацапськими поки що тільки окуповані території. Поступки на ліцо!
показать весь комментарий
20.08.2025 17:00 Ответить