"Потрібно у 5-6 разів більше коштів": Кулеба поскаржився на нестачу фінансування для ремонтів доріг

Кулеба поскаржився на нестачу фінансування ремонтів доріг

Для Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури у проєкті держбюджету на 2026 рік передбачено 12,8 млрд гривень на утримання доріг, цих коштів критично недостатньо.

Про це віцепрем’єр-міністр з відновлення - міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба заявив у Верховній Раді, передає Укрінформ.

"У бюджеті на 2026 рік Агенції відновлення передбачено 12,8 млрд грн на утримання автомобільних доріг загального користування. Хочу наголосити, що ця сума є критично недостатньою. Сьогодні для нормального функціонування дорожньої галузі нам потрібно у п'ять-шість разів більше коштів", – сказав Кулеба.

За його словами, утримання автодоріг у належному стані є не лише питанням забезпечення логістичних потреб, адже автошляхи використовуються для евакуації, для роботи екстрених служб, для довезення дітей до шкіл, а вразливих категорій населення – до лікарень.

"Ми не можемо допустити, щоб дороги стали слабкою ланкою нашої оборони, нашої економіки. Тому нам потрібні спільні з Радою рішення, щоб закрити цю потребу", – додав Кулеба.

Як повідомлялося, у березні Кабмін виділив 5,2 млрд грн на відбудову та утримання доріг у фронтових та прифронтових регіонах.

Наприкінці квітня уряд виділив ще 5,2 млрд грн з резервного фонду бюджету на відновлення зруйнованих доріг, а у травні Кабмін перенаправив 2,78 млрд грн на розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування.

Топ коментарі
+18
Шоб на внуків хватило !
показати весь коментар
19.09.2025 14:25 Відповісти
+12
ПЕРЕД ВОЙНОЙ не все дороги починили?)))
показати весь коментар
19.09.2025 14:22 Відповісти
+12
шо, знову!?
показати весь коментар
19.09.2025 14:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ПЕРЕД ВОЙНОЙ не все дороги починили?)))
показати весь коментар
19.09.2025 14:22 Відповісти
не всюди встигли червону асвальтову доріжку перед кацапами розкатати.

.
показати весь коментар
19.09.2025 14:52 Відповісти
шо, знову!?
показати весь коментар
19.09.2025 14:23 Відповісти
Шоб на внуків хватило !
показати весь коментар
19.09.2025 14:25 Відповісти
Ні, мабуть ще й на правнуків...
показати весь коментар
19.09.2025 17:22 Відповісти
Набудував Зе-обморок дорог сумнівної якості, а зараз їх конче необхідно ремонтувати. "Правільні" підрядники збідніли і не здивуюсь, якщо у Кулеби є власна дорожньо-ремонтна фірмочка.
показати весь коментар
19.09.2025 14:27 Відповісти
мало-мало грошей--вже нема за що столоватися
показати весь коментар
19.09.2025 14:31 Відповісти
Лопати закупили?
показати весь коментар
19.09.2025 14:32 Відповісти
безкінечна годівниця для всіх поколінь державних крадунів
показати весь коментар
19.09.2025 14:37 Відповісти
А пробовали НЕ воровать ???
показати весь коментар
19.09.2025 14:45 Відповісти
Бідолахи нема вже що розкрадать,забідують так властителі квартальні 🤷🤑
показати весь коментар
19.09.2025 14:46 Відповісти
Та шоб ви су..и з тими шляхами повиздихали - будуйте бетонні укріпрайони для збереження життів ЗСУ. Тварюки ненажерливі. Хоча цим покидькам похрін де жерти - підтримка їх лідера 57%.
показати весь коментар
19.09.2025 14:52 Відповісти
Сучраа,наглості хватає.Мало при президентській програмі "Велике крадівництво" намолотили,в під час воєнного стану навар збільшили в рази.
показати весь коментар
19.09.2025 14:52 Відповісти
Пішов ти на🤬уй разом зі своїми дорогами!
В світле "не фільтроване" майбутнє!

Під кінець року всім одночасно бракує грошей 💰 🤔
Будете святкувати скромно і в Україні, як всі звичайні громадяни.
Ніх🤬я вам не буде!!!
Без подорожей на яхтах десь на Балі, шопінгу в Франції чи ОАЕ, та покупок нових квартир або автомобілів.
показати весь коментар
19.09.2025 14:54 Відповісти
Звичайна.
Тільки проживаю в Чехії з 2011 року.
Маю приїхати на зимові свята в Україну?
Зробити "неочікуваний подарунок" сестрі з сім'єю і сходити на цвинтар до батьків?
показати весь коментар
19.09.2025 15:48 Відповісти
Де Кулеба?
показати весь коментар
19.09.2025 15:02 Відповісти
В самовільному відрядженні 🤭
Казали, що в середині вересня повернеться в Україну.
В середині вересня...
Правда якого року не уточнювали😂
показати весь коментар
19.09.2025 15:52 Відповісти
Міндіч з Гундосим можуть в своїх закромах пошкребти... накрали достатньо, щоб всі дороги залатати.
показати весь коментар
19.09.2025 15:05 Відповісти
Найвеличніший з грошей,вкрадених в Україні,може легко порфінасувати 80+ мільярдів гривень,а жити його родичі за кордоном можуть,і розкошувати на кремлівськи гроші боневтіка херпіду оманського.
показати весь коментар
19.09.2025 15:17 Відповісти
Бідненькі, крастимете тільки мільйонами а не мільярдами
показати весь коментар
19.09.2025 15:29 Відповісти
Не знаєте де брати, я вам підкажу, продайте золотий унітаз міндіча, продайте кожен по 1 віллі за кордоном, по 1 яхті, обмежте виплати собі любимим і потужним, обмежте надвисокі пенсії, знизіть відкати з 50% до 1%, не крадіть, а краще застреліться, то може з порохом і війну звавершимо!
показати весь коментар
19.09.2025 15:56 Відповісти
Гур-гур стара з печі!
Кишенькові гроші закінчились?
показати весь коментар
19.09.2025 16:12 Відповісти
Сотні тисяч українців стали безхатьками,а цім падлам треба дороги.
показати весь коментар
19.09.2025 16:16 Відповісти
менше киздити треба,зелені п.дори!
показати весь коментар
19.09.2025 16:40 Відповісти
Так оберіть відкат завгоспу в 30 відсотків