10924 посетителя онлайн
4 581 41

Зеленский призвал Грузию отпустить Саакашвили на лечение за границу

саакашвілі

Президент Украины Владимир Зеленский призвал грузинскую власть проявить милосердие к экс-президенту Грузии Михеилу Саакашвили и перевести его в клинику Украины, любой европейской страны или США.

Об этом он сказал в обращении вечером 19 декабря, сообщает Цензор.НЕТ.

"Думаю, все могли видеть, в каком состоянии находится Михеил Саакашвили, в каком состоянии его здоровье. Поэтому я обращаюсь к властям Грузии: надо проявить милосердие. Особенно в предрождественское время. То, что сейчас происходит с Михеилом, - это издевательство, которое не к лицу Грузии", - сказал Зеленский.

Он предложил перевести Саакашвили в любую больницу Украины, другой европейской страны или США.

"Пожалуйста, примите решение, которое может спасти его жизнь. Переведите Михеила Саакашвили в одну из клиник Украины, другой европейской страны, Америки. Самое время сделать этот добрый шаг", - подчеркнул Зеленский.

Напомним, 20 ноября адвокат Саакашвили заявил, что его клиента отравили после ареста. Пенитенциарная служба Грузии утверждает, что не видела никаких доказательств отравления. После этого адвокат предоставил заключение американского врача, который проанализировал образцы волос и ногтей Саакашвили. Вывод подтверждает, что у экс-президента – отравление тяжелыми металлами и зависимость от медицинских препаратов.

Топ комментарии
+24
Повернув йому громадянство назло Пороху і тепер має головний біль.
показать весь комментарий
20.12.2022 08:34 Ответить
+19
І не герой і не мученик,а просто зек. До речі,сам зе кинув за грати багатьох невинних, а назначених винними. Помилував?
показать весь комментарий
20.12.2022 08:46 Ответить
+16
Шмаркля вирішив наркотою поділитись...
показать весь комментарий
20.12.2022 08:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Погуй.
показать весь комментарий
20.12.2022 08:32 Ответить
Шмаркля вирішив наркотою поділитись...
показать весь комментарий
20.12.2022 08:33 Ответить
цур вас, ну написано ж: залежність від медичних препаратів Джерело: що вживаються через ніс.
показать весь комментарий
20.12.2022 09:46 Ответить
Мені цікаво - а що "Блазню" заважало рік тому заперти його в українську клініку? У наркологічну? Але ж він вирішив його позбавиться - бо відчув непомірний апетит "Карлсона", а гроші витрачать на нього не захотів Історія повторюється - Порошенко витурив "Карлсона" з України в Європу, а "блазенята" - у Грузію А зараз "Блазень" (як завжди) хоче в черговий раз "стать добреньким" за чужий рахунок
показать весь комментарий
20.12.2022 09:55 Ответить
Ви маєте рацію, бо при деменції є пресимптоми і пропустити їх аж ніяк не можливо....було. На сьогодні говорити про лікування за кордоном не реально. Захворювання можна підтримати,але не зупинити. У випадку Міхо, то де народився там і згодився. Тепер революція тільки в голові
показать весь комментарий
20.12.2022 10:29 Ответить
А що ви розумієте під поняттям "Захворювання можна підтримати,але не зупинити"? Може Ви хотіли сказать "притримати і стабілізувати стан"?
показать весь комментарий
20.12.2022 18:13 Ответить
Повернув йому громадянство назло Пороху і тепер має головний біль.
показать весь комментарий
20.12.2022 08:34 Ответить
Я бы на их месте отпустил. Будет гораздо хуже, если он умрет в тюрьме. Герой-мученик и т.д и т.п.
показать весь комментарий
20.12.2022 08:36 Ответить
І не герой і не мученик,а просто зек. До речі,сам зе кинув за грати багатьох невинних, а назначених винними. Помилував?
показать весь комментарий
20.12.2022 08:46 Ответить
Сколько раз вы были в Грузии? Что вы знаете о ее жизни за последние 30 лет? Что вы знаете о деятельности Саакашвили на посту президента этой страны?
показать весь комментарий
20.12.2022 09:47 Ответить
Справа в тім, що я прекрасно вивчила питання Саакашвілі. А ось ви задаєтесь дискусією на платній основі. Пишіть про заслуги цієї людини, викладайте факти, а не питаннями відволікати.
показать весь комментарий
20.12.2022 10:17 Ответить
Просто был интересен уровень познаний. Я провел несколько недель в Сванети. Это "земля обетованная" для грузин. Жил в семье коренных жителей. По их легенде вся нация произошла от семей, выходцев из данной местности. Также помимо туристического Батуми посещал более мелкие города и села. Очень много общался с местными. В общей сложности прожил там больше месяца. Летом, за пол года до войны. Отношение к Саакашвили действительно не однозначное. Но все сходятся в едином мнении, что во время его каденции Грузия вышла из глубокого совка. Вплоть до того, что во многих населенных пунктах небыло ни горных дорог (были отрезаны от цивилизации), ни банального электричества. Он там пересажал гору людей. От чиновников до мелких ментов, поэтому много обиженных. Но, что страна получила сильный рывок в развитии никто не отрицает.
показать весь комментарий
20.12.2022 11:15 Ответить
Надо брати приклад з підходу до ціх питань у США. Саакашвілі - український громадянин . А всіх громадян своеі країни Україна мае повертати
показать весь комментарий
20.12.2022 12:08 Ответить
Вибачте,але він також громадянин Грузії, інакше його партія в Грузії не була б.
показать весь комментарий
20.12.2022 12:11 Ответить
Ось дивитесь - Саакашвілі від українського громадянства не відмовлявся . Тоді держава Україна мае визволити своего громадянина
А ДЛЯ ЧОГО ЩЕ ІСНУЕ НАДБУДОВА « держава» над бізнесом ? ( ця філософія ДОПОМАГАЕ визначити що в світі першочергово, а що вторинне)
Державу створюють для захисту бізнесу ( виробництво всього необхідного для життя) . А армію створюють - оберігати бизнес та громадян ( виробництво) . Тому бізнес платить державі і армії ПОДАТКИ згідно цього суспільного договору. ( тому не доречно роздувати бюджетні видатки та працівників)
показать весь комментарий
20.12.2022 13:45 Ответить
Зараз Ви почнете знову лемент про те, що "коли я права, то Ви починаєте упираться" Однак спробуйте відповісти на кілька питань:
- Громадянином якої країни був Саакашвілі в період вчинення інкримінованих йому злочинів?
- На території якої країни були вчинені дані протиправні діяння?
- Чи вступив вирок у законну силу?
- Чи є об"єктивна інформація про якусь насильницьку діяльність щодо повернення Саакашвілі на територію Грузії?
Дайте собі правдиву відповідь на поставлені мною питання і у вас пропаде здивування, чому ми "громадянина України Саакашвілі" не повинні вимагать повернуть в Україну
показать весь комментарий
20.12.2022 17:49 Ответить
Типу не він здав Міхо грузинам. 😁
показать весь комментарий
20.12.2022 08:38 Ответить
угу - сам відвіз в відділок в Тбілісі і здав
показать весь комментарий
20.12.2022 08:53 Ответить
Угу - грузини точно знали, коли і як прибуде Міхо.
показать весь комментарий
20.12.2022 14:54 Ответить
Відпустити в клініку України.. Оце вже клініка!
показать весь комментарий
20.12.2022 08:49 Ответить
Ну, чого воно туди лізе?.. Суто заради піару чи що?
показать весь комментарий
20.12.2022 08:55 Ответить
та нормально лізе - щоб не сказали що залишив напризволяще
показать весь комментарий
20.12.2022 08:57 Ответить
ти саакозалежний дурник?
показать весь комментарий
20.12.2022 09:32 Ответить
Щоб хто "не сказав"? Ти не таке цабе, що би тебе слухати.
показать весь комментарий
20.12.2022 09:35 Ответить
нашому Клоуну ще в Грузію треба свою мордяку всунуть і цього дебіла Саакашвіллі сюди на лікування приперти, щоб через місяць в нього знову забирать паспорт, як Петя робив, і виперти до Польщі....
Нехай Міхо краще ще 4 роки дивиться на небо в клітинку...
показать весь комментарий
20.12.2022 09:18 Ответить
Навіщо? Грузинська медицина чудова.
показать весь комментарий
20.12.2022 09:23 Ответить
Вторая серия: "Мама (Юля) вмирає".
показать весь комментарий
20.12.2022 09:34 Ответить
Zelia, take care of your country! Don't interfere in the justice of another country! Mikho is fine and not on the verge of death!
Ps. One ****** came out to protect another ******!
показать весь комментарий
20.12.2022 09:56 Ответить
Но позвольте, как же он служил в очистке?
показать весь комментарий
20.12.2022 09:59 Ответить
Коли нелох без суду цькував невинних по справі Шеремета, де було його милосердя? І де воно зараз, коли невинні вже кілька років є підозрюваними без вагомих доказів?
показать весь комментарий
20.12.2022 10:10 Ответить
Нужно помочь спасти Михо
показать весь комментарий
20.12.2022 10:15 Ответить
Нам би хто допоміг...
показать весь комментарий
20.12.2022 10:50 Ответить
Дійсно скоро вибори треба готуватись а Саакашвилі гарний піарщик зеленського
показать весь комментарий
20.12.2022 11:42 Ответить
Чхати хотіла )(уйлова підстилка воняшвілі на ці зверненя. В питанні Саакашвілі )(уйло, воняшвіля та барига єдині.
показать весь комментарий
20.12.2022 10:39 Ответить
Можна було би протролити ситуацію типа - Мда...Ужас,"Бідний Йорік", але...покажіть фотографії саакашвілі, наприклад за останні три тижні. Річ у тому, що у висновку вказано про отруєння від ртути, бария, таллия (https://www.newsgeorgia.ge/mihaila-saakashvili-byl-otravlen-chrezvychajnoe-zajavlenie-advokata/) на основі зразків !волосся! та нігтів...прикметою отруєння талієм є ОБЛИСІННЯ, яке волосся МОГЛО бути використане для висновку?)) Тут інший висновок)))
показать весь комментарий
20.12.2022 10:46 Ответить
Наче в Грузії своїх клінік немає
показать весь комментарий
20.12.2022 11:01 Ответить
Може Ердогана просити допомогти - нехай він забере Саакашвілі із тюрми
показать весь комментарий
20.12.2022 12:09 Ответить
нехай відповідає за вчинене... А особливо за перетраханих українок... Дожвинділась обнюхана саака, наша зелена цвіль- нехай робить висновки.
показать весь комментарий
21.12.2022 09:21 Ответить
А що,вентилятор в дупе михо заржавів?,ну так переведіть його в общу камеру,хай зеки смащать підшибники...