5514 посетителей онлайн
10 760 652

Фарион подала иск в суд за увольнение из "Львовской политехники"

ірина,фаріон

Языковед и народный депутат Украины VII созыва Ирина Фарион подала иск в суд из-за увольнения из Национального университета "Львовская политехника".

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает "Суспільне"

Иск был подан 7 декабря.

По словам Ирины Фарион, когда состоится слушание, она пока не знает.

По данным ресурса Судебные власти Украины, дело будут слушать в Галицком районном суде г. Львова. Предмет иска - "признание незаконным и отмена приказа об увольнении". Судья по этому делу - Виталий Стрельбицкий.

"Это было незаконное, политически мотивированное увольнение. Больше ничего не могу комментировать", - отметила она.

Напомним, 7 ноября Ирина Фарион заявила, что не считает русскоязычных военных ВСУ украинцами. Омбудсмен Дмитрий Лубинец увидел в этом нарушение равноправия граждан и заявил, что обратился в Нацполицию, СБУ и Нацсовет по вопросам телевидения и радиовещания для принятия соответствующих мер. Воины с передовой ответили языковеду на украинском, назвав ее "конченой долбо#обкой".

Впоследствии коллегия и профком студентов национального университета "Львовская политехника", в котором преподает Фарион, призвали стражей порядка проверить ее высказывания на предмет оскорбления чести и достоинства военных.

14 ноября студенты "Львовской политехники" вышли на акцию протеста и требовали увольнения Ирины Фарион, работающей в этом учебном заведении.

Также Цензор.НЕТ сообщал, что Фарион сдала ФСБ проукраинского студента в Крыму. Ташева обещает привлечь ее к ответственности.

15 ноября она была уволена с работы.

Топ комментарии
+32
Ви це зараз застосувати до військових пропонуєте? Тоді її можна на нуль відправити - лекції насичувати. З української.
показать весь комментарий
09.12.2023 03:05 Ответить
+25
Підтримую пані Ірину Фаріон.
показать весь комментарий
09.12.2023 03:16 Ответить
+24
Російськомовний чмоня, який захотів стати презом і став ним, вивчив українську мову. А чому інші не можуть? Російськомовний 95 квартал є частиною російської культури. Той, хто розмовляє російською, є частиною "русского міра". Хіба це не так?
показать весь комментарий
09.12.2023 06:43 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 7 из 7
що не кацап - то падло брехливе...
йдинах
показать весь комментарий
09.12.2023 12:09 Ответить
Йди на фронт, кацапе - там научать УКРАЇНСЬКУ МОВУ ЛЮБИТЬ , а достоевського - нет.
показать весь комментарий
09.12.2023 12:17 Ответить
Я страну не покидал курва, когда москали были даже в нескольких десятков километров от моего города, а ты откуда вещаешь из окопа или зассала и свалила?
показать весь комментарий
09.12.2023 13:50 Ответить
А це не твоя псяча справа де я . Зрозумив?

Я УКРАЇНУ НЕ ЗРАДЖУЮ, а ти, ботяра, навить українською писати не можешь . Линки чи русскогаваряща шелепа заважае ? 😀😀
показать весь комментарий
09.12.2023 14:49 Ответить
Так і пальці покручені рускоязичні
показать весь комментарий
09.12.2023 22:33 Ответить
Жодна тварюка, якій не подобається Фаріон, не може щось сказати без матів або пошуткувати вище пояса, навіть українською. ''совпаденіє''?
показать весь комментарий
09.12.2023 22:37 Ответить
Виповзла латентна мразь ватна... Язик не відпускає відірватися від **** і мордору..?
показать весь комментарий
09.12.2023 13:21 Ответить
Это вы мразота повылазили после 22, а где до этого были? Я в 2004 отстоял на Майдане от звонка до звонка, хотя могли из универа выгнать, так же как и в 2014, хотя могли вообще убить, а де ты была?
показать весь комментарий
09.12.2023 13:51 Ответить
тобто ти стояв за свій смердючий свсобачий ізик? а не забагато йому честі щоб за мову **** і казапських людожерів стояти на Майдані? Може ти місце стояння попутав і тобі треба було стояти з бабаєм і гіркіним в 14 році а зараз сидіти в окопі по той бік фронту?
показать весь комментарий
09.12.2023 15:09 Ответить
Оця ''порвана тельняшка'' на груді не потребує коментів
показать весь комментарий
09.12.2023 22:39 Ответить
Да какаяразніца кацапа,жуй сраку *****,то твоя основна ценность
показать весь комментарий
09.12.2023 13:53 Ответить
Кацапомовні настільки тупорилі, що не можуть зрозуміти головного.Кацапський язик напав на Україну і вбиває українців,в тому числі і в окопах. Не німці,не англійці,не французи...Як після цього кацапське бекання можна без відрази взагалі чути,не те що розмовляти!Моє спілкування з кацапомовними в Україні зведено до мінімуму.Бридко!🤮
показать весь комментарий
09.12.2023 12:17 Ответить
Вони - тупорилі За 33 роки не вивчили ні українську ні казахську ні грузинську ні чеченську ні молдавську, зато всюди криваву бійню створили
показать весь комментарий
09.12.2023 12:23 Ответить
З кацапами все зрозуміло.Мене обурють наші власні гниди,які,знаючи мову,топлять за "язик",який їх вбиває! Чи це не тупість? А,я забув.По їхньому це ж "європейскі цінності"
показать весь комментарий
09.12.2023 12:31 Ответить
Ви праві , бо всі вчили українську мову в школі , здавали іспити !!! А знаєте чому не приросла рідна мова до них ? Бо вважали її мовою селюків . Як раз ті регіони-Донецька обл Луганська, Харьківська, Одеська , там був дуже великий вплив кацапської мови . В центральнії Україні ви не знайдете жодного села , де розмовляють кацапською , всі українсько , а там в селах-кацапською. Отака біда у нас з мовою..
показать весь комментарий
09.12.2023 14:52 Ответить
А ось ЕТНИЧНІ УКРАЇНЦІ ДУМАЮТЬ ІНАКШЕ, чим Ви , ПОНАЕХАВШИЕ

АНАТОЛИЙ МАТВИЙЧУК ( український поет песенник)

ФЕНОМЕН ІРИНИ ФАРІОН

Потужний землетрус під назвою Фаріон спричинив справжнє цунамі в нашому інфопросторі, хвилі якого накочуються одна за одною на нашу свідомість і це дозволяє зробити певні очевидні підсумки. Отож:

Згідно основного закону, на якому тримається шоу-бізнес, плюси і мінуси не віднімаються, а сумуються. Тож, Ірина Фаріон таки потужна і неординарна особистість. Вона свідомо чи несвідомо користується потрібною технологією і досягає результату. Про неї сьогодні говорить вся країна, а значить вона в епіцентрі уваги. А те, що це не випадковий успіх і в неї вистачить уміння довго тримати цю увагу - я не сумніваюся.

Сумніваюсь я ось у чому - а якби Фаріон вибрала для подачі своїх думок, приміром, суху інтелектуальну академічну мову, або красивий метафорично-публіцистичний стиль - чи почули б її мільйони? Чи зрозуміли б суть її месседжів? Чи почалася б ця масова дискусія? Гадаю, що ні!

Так, вона вибрала з усього інструментарію, який є в її розпорядженні, найемоційніший, найбрутальніший стиль - це стиль розлюченої, безжальної і гострої на язик юрби, яка не підбирає слів, а вихоплює їх зі своєї свідомості, як з розбурханого жерла вулкану. І що вона, по суті, говорить не так?!

Її опоненти, як правило, акцентують увагу саме на формі її спілкування, а не на змісті її думок і висновків. Тому що форма легше піддається обструкції, а щоб опонувати думкам, потрібні знання та інтелект, яких у опонентів немає. Отож, кусають за ті місця, до яких можуть дотягнутися.

Деякі з її критків навіть дістали зі старої шафи її комуністичне минуле, вимахуючи ним як червоною мулетою, мовляв, ось вона яка - і в цьому її справжня суть. Та, ні панове, суть людини якраз в тому, щоби розвиватися відповідно до історичних умов, але не втрачати свого. єства У даному випадку сутність Ірини саме в тому, що вона відстоює право тієї соціальної меншини, яка історично склалася в нашій країні. Меншини, перепитаєте ви?

Так саме меншини! Якщо ви заглибитесь в історію і культуру України, ви зрозумієте, як мало було в ній особистостей, що при всіх перипетіях долі не зраджували українській мові і культурі, не загравали з місцевим грошовитим інтернаціоналом, не використовували мову як засіб чи інструмент для свого кар"єрного просування. Мова завжди була присутня в ній внутрішньо, органічно, невіддільно і всеосяжно. Тобто Ірина Фаріон - цілісна натура. З ким би вона не говорила - з малюками в дитячому садочку чи з самим Президентом країни.

Такі люди, на превеликий жаль, в Україні є в меншості. Але саме вони складають ядро нації і живлять цю націю еманціями своєї енергії у променях якої різко видно, хто є хто.

Інша справа, що далеко не всі здатні зрозуміти, що хоче сказати Ірина. Когось дратує оця її українська справжність, когось ********** вибраний нею стиль спілкування, а хтось бачить у ній справжню загрозу тій інформаційній матриці, в якій сьогодні існує Україна. Бо, якщо люди, не дай Боже, пробачать їй цю брутальну форму викладу, але вникнуть у зміст її думок і зрозуміють кінцеву ідею - то це означатиме кінець цієї Системи з її брехнею, подвійною мораллю, таємним колабораціонізмом і ритуальним перефарбовуванням в національні кольори всіх учорашніх агентів впливу сусідньої ворожої держави.

‼️‼️‼️Основна проблема Ірини Фаріон - це те, що свідомо чи напівсвідомо, майже наодинці, вона протистоїть сьогодні всій старій гігантській машині, яка утримує конфігурацію інформаційного олігархічного простору нашої держави, який повністю тримається на протекціонізмі, корупції і абсолютній аморальності. І це дратує і навіть доводить до сказу людей, які бачать речі не такими, як хотілось би володарям Матриці, а такими, як вони є насправді.

Бо коли Україна зрозуміє істину, мовою Фаріон говоритимуть мільйони
показать весь комментарий
09.12.2023 12:48 Ответить
‼️‼️‼️Основна проблема Ірини Фаріон - це те, що свідомо чи напівсвідомо, майже наодинці, вона протистоїть сьогодні всій старій гігантській машині, яка утримує конфігурацію інформаційного олігархічного простору нашої держави, який повністю тримається на протекціонізмі, корупції і абсолютній аморальності. І це дратує і навіть доводить до сказу людей, які бачать речі не такими, як хотілось би володарям Матриці, а такими, як вони є насправді.

Бо коли Україна зрозуміє істину, мовою Фаріон говоритимуть мільйони
показать весь комментарий
09.12.2023 12:49 Ответить
Воу воу боте охолонь! Повторюю фаріон фсбшний кріт якого лобіюють кацапи! Не дивно, що на цю гілку збіглися всі її захисничики! І не треба їх набивити рейтинг. Це все пусті балачки які на руку лише кацапам. А в нас не має бути радикалізму під назвою ФАРІОН. ЦЕ слово являється прямим синонімом розбрату.
показать весь комментарий
09.12.2023 14:15 Ответить
Кацап тут тільки ти падло невиховане. І зміни проксі ботяра, палишся
показать весь комментарий
09.12.2023 14:26 Ответить
Маленький Перший здохнеш ти. Запроданець собачий!
показать весь комментарий
09.12.2023 14:33 Ответить
А ось ЕТНИЧНІ УКРАЇНЦІ ДУМАЮТЬ ІНАКШЕ, чим Ви , ПОНАЕХАВШИЕ

Деякі з її критків дістали зі старої шафи її комуністичне минуле, вимахуючи ним як червоною мулетою, мовляв, ось вона яка - і в цьому її справжня суть. Та, ні панове, суть людини якраз в тому, щоби розвиватися відповідно до історичних умов, але не втрачати свого. єства У даному випадку сутність Ірини саме в тому, що вона відстоює право тієї соціальної меншини, яка історично склалася в нашій країні. Меншини, перепитаєте ви?

Так саме меншини! Якщо ви заглибитесь в історію і культуру України, ви зрозумієте, як мало було в ній особистостей, що при всіх перипетіях долі не зраджували українській мові і культурі, не загравали з місцевим грошовитим інтернаціоналом, не використовували мову як засіб чи інструмент для свого кар"єрного просування.
показать весь комментарий
09.12.2023 14:44 Ответить
Правильно зробила. 100% виграє.
показать весь комментарий
09.12.2023 13:20 Ответить
В країні робиться триндець, за висловлювання своєї позиції готові вже трохи як не лінчувати. Цікаво, а де ці нападники були, коли шапіто-95 обсирали роками за брудні кацапські і коломийські гроші Україну, її культуру, мову, громадян, Майдан, війну на Донбасі, окупацію Криму... одна типу журналістка, а по суті курва запустила провокацію, а тепер Фаріон розносять всі,бо бачите вона «розколює» країну. Чмо зелене зі своїм кодлом слуг розкололо в щент Україну, їм предявляйте претензії, а з Фаріон вступіть просто в дискусію, як належить цивілізованим європейцям. Бо схоже процес перетворення в рашку навіть під час війни триває(
показать весь комментарий
09.12.2023 13:33 Ответить
срана демагогія, ВСІ хто балакають на недоязіке латентні кацапи, якщо вже навіть війна з "братушками" не відбила у такого насіленія дяку спілкуватись російською, то я вже не знаю що має статись щоб до них дійшло, кацапи йдуть за насіленієм через демографічну кризу, бо там скоро словян замістять чурки та мусульмани, а тут одна мова та релігія.
Думайте кацапоязічні, дуже добре думайте.
показать весь комментарий
09.12.2023 13:45 Ответить
показать весь комментарий
09.12.2023 14:46 Ответить
МИ НЕ ЗАБУЛИ...!!! НЕ ДАМО ЗАБУТИ НІКОМУ...!!!

Як відбувалося зросійщення сходу України https://www.youtube.com/watch?v=Ak5e_mGF-mg

Як труїли Україну! І тепер нащадки цих росіян, їхні діти і внуки є жителями України - експерт https://www.slovech.co/yak-truily-ukrainu-i-teper-nashchadky-tsykh-rosiian-yikhni-dity-i-vnuky-ye-zhyteliamy-ukrainy-ekspert/?fbclid=IwAR14l1AS66qNWYOXQPJcnkUEJFKNhVxP4kSH_aRCm3CZfR_h05zAUoWcFfo

Архіви Не Горять! Завозили Ешелонами І Селили В Хати Замордованих Українців! Тепер Їх Нащадки Качають Права! Ось Як Наш Південь І Схід Став » Ісконноруськім https://druzi.biz.ua/editor8/69651/
показать весь комментарий
09.12.2023 13:48 Ответить
Чому потрібна графа "Національність" у документах громадян. Ірина Фаріон | травень '17

https://www.youtube.com/watch?v=q4gYXuQL9mg
показать весь комментарий
09.12.2023 13:54 Ответить
Графа національність та її наслідки | Ірина Фаріон

https://www.youtube.com/watch?v=8cFRZszICBA https://www.youtube.com/watch?v=8cFRZszICBA
показать весь комментарий
09.12.2023 14:05 Ответить
Одне не зрозуміло- а чому позов не до мацковського бацманного суду? Там би відразу розібрались...
показать весь комментарий
09.12.2023 14:31 Ответить
Нагадаю всім цензорятам ! Колись була стаття , як кацапомовна курва , несхотіла розмовляти українською в Одесі ( готель ) , образила україномовну дівчину ,працівницю хостела . Ви пом'ятаєте що та курва сказала , чому вона не розмовляє українською , знаючи її ? Вона сказала , що українська , це мова селюків , і розмовляти цією мовою їй стидно . Це для тих хто проти Фаріон !
показать весь комментарий
09.12.2023 14:59 Ответить
Або історія з даішником з Одеси який назвав українську мову телячою.
показать весь комментарий
10.12.2023 19:58 Ответить
З неї така мовознавиця як з мого *** дишло. АРХ М
показать весь комментарий
09.12.2023 16:26 Ответить
показать весь комментарий
09.12.2023 18:01 Ответить
показать весь комментарий
09.12.2023 18:05 Ответить
Парадокс №1 - руками ЗСУ відбувається зросійщення населення, оскільки воно посилається на ЗСУ виправдовуючи свою зросійщеність, і один в одного запозичує цей аргумент. Усі хто раніше перейшов на державну з цим "залізним" аргументом можуть повернутись назад.

Парадокс №2 - гасла "Слава Україні", "Слава нації", "Україна понад усе" запозичили в ОУН-УПА, а ті друкували листівки, де вказували, що ганьба українцям, які в Україні розмовляють російською. Тому звертаюсь до всіх: ви або забудьте ці гасла, або відкиньте мову ворога. Ви або зніміть хрестик, або надіньте труси.
показать весь комментарий
09.12.2023 18:07 Ответить
Кому ти здався, бердадін ?
показать весь комментарий
09.12.2023 20:53 Ответить
А ти, хохол, кому здався? Шуруй на.
показать весь комментарий
10.12.2023 20:03 Ответить
Страница 7 из 7