9911 посетитель онлайн

Бербок о заявлении Папы Римского: Я этого не понимаю

бербок

Глава МИД Германии прокомментировала заявление Папы Римского Франциска, заявившего, что Украина должна иметь отвагу поднять белый флаг и начать переговоры с РФ.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Tagesschau.

"Я этого не понимаю... Возможно, нам стоит ехать в Украину с теми, кто выдвигает требования мирных переговоров... Некоторые вещи можно понять, только если ты их увидишь своими глазами", - отметила она.

По словам Бербок, когда она разговаривает с пострадавшими в результате войны в Украине детьми, она "спрашивает себя: где Папа?".

"Папа должен знать об этих вещах", - подчеркнула министр.

Напомним, Папа Римский Франциск в записанном в феврале интервью заявил, что Украина должна иметь отвагу поднять белое знамя и начать переговоры со страной-агрессором.

В Ватикане впоследствии объяснили слова Папы Римского Франциска, которые он сказал в интервью швейцарскому радио и телевидению - Папа Франциск призывает к прекращению огня и возобновлению переговоров, а не капитуляции Украины.

Топ комментарии
+31
показать весь комментарий
11.03.2024 11:35 Ответить
+13
На трупах зогнилих світових інституцій (Ватікан, ООН, список чималий)
проростають і рясно тхнуть гнійники цивілізації (путінська росія, Хамас, Іран тощо).
А ті, хто мають змогу щось з цим зробити - не спроможні назвати зло злом,
всеосяжно стурбовані і обирають Трампів.
Що має статись, щоб повернути здоровий глузд людству, західній цивілізації зокрема ?
показать весь комментарий
11.03.2024 11:43 Ответить
+11
срані ліваки а папа лівак завжди були за всяку мразоту ще з часів леніна і сталіна тому нічого дивного немає
показать весь комментарий
11.03.2024 11:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ну то пошли иого!
показать весь комментарий
11.03.2024 11:29 Ответить
- «А святой отец? - подумал Остап, ехидствуя. - Дурак, - дураком остался. Не видать ему стульев, как своей бороды».(c)
показать весь комментарий
11.03.2024 11:56 Ответить
Папа це московський, старий, божевільний холуй.
Ксьондз, який за бабло всьо продасть. У Ватикані Бога ніколи не було !
показать весь комментарий
11.03.2024 11:31 Ответить
Розкольники, які тисячу років тому відкололись від Вселенської Православної церкви. І загрузли у гріху - безглузді хресотів війни, інквізиція, боротьба із наукою, співпраці із гітлерівським фашизмом і зараз із російським. Тисячу років живуть у гріху і розплачуються за гріх розколу
показать весь комментарий
11.03.2024 11:35 Ответить
срані ліваки а папа лівак завжди були за всяку мразоту ще з часів леніна і сталіна тому нічого дивного немає
показать весь комментарий
11.03.2024 11:31 Ответить
Скільки Ватикан і та вся богомільна свора виділила коштів для біженців,чи на оздоровлення дітей?
Скільки Ватикан прийняв потерпілих,від війни,?
Скільки Ватиканом надано допомоги пораненим?
показать весь комментарий
11.03.2024 11:34 Ответить
Ета савсєм другоє
показать весь комментарий
11.03.2024 12:24 Ответить
показать весь комментарий
11.03.2024 11:35 Ответить
Як для старої контори з порятунку педофілів, забагато честі. Старе папло намагається врятувати грошові потоки від пересихання. От і піариться на *****. М-дя...
показать весь комментарий
11.03.2024 11:37 Ответить
показать весь комментарий
11.03.2024 11:39 Ответить
Да он сам не понимает. Пристали к старичку, ни стыда ни совести...
показать весь комментарий
11.03.2024 11:39 Ответить
Та в папи маразм уже. Шо ви хочете, - 87 років дідові.

Папа Франциск став священиком через невдалу любов. У 12-13 років Хорхе Маріо Бергольйо був закоханий в дівчину Амалію. «Якщо не одружусь на тобі, стану священиком», - заявив майбутній Папа. За словами Амалії, вони розійшлись через незгоду батьків дівчини на їхню дружбу. Мати Амалії розірвала малюнок Хорхе. Дівчина потім сама розповіла цю історіюhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%81%D0%BA_(%D0%BF%D0%B0%D0%BF%D0%B0)#cite_note-13 [13] .
показать весь комментарий
11.03.2024 13:19 Ответить
Як каже Ганна-Олена, ніхт ферштейн.
Уйобен зі бітте, Папаня Римський...
показать весь комментарий
11.03.2024 11:40 Ответить
Папа римський - це звичайний піп в авторитеті.
показать весь комментарий
11.03.2024 11:41 Ответить
Додам тільки, що ані цЕркви, ані хРами, ані пІпи, ані папи ніякого відношення до Віри та Бога не мають),
показать весь комментарий
11.03.2024 11:55 Ответить
Як це не мають? Папа римський - це представник Бога на троні Святого Петра.
показать весь комментарий
11.03.2024 12:35 Ответить
Його на це місце призначив Бог, або його Син??),
показать весь комментарий
11.03.2024 14:47 Ответить
+++ Всі попи брешуть
показать весь комментарий
11.03.2024 12:26 Ответить
показать весь комментарий
11.03.2024 11:43 Ответить
Зате це чудово розумію я .!! Чого причепилися до мого слуги . ?
.
показать весь комментарий
11.03.2024 11:43 Ответить
Що ж тут не зрозуміло? - Один слуга диявола підтримує іншого слугу диявола...
показать весь комментарий
11.03.2024 11:50 Ответить
Нагадаємо, Папа Римський Франциск у записаному в лютому , що Україна повинна мати відвагу підняти білий прапор та почати переговори з країною-агресором.)) Джерело:

Якщо для підняття білого прапора треба мати неабияку відвагу то , хочу повідомити Папані що ми ( Україна тобто ) , в цьому плані - не такі відважні як ********* .
У русні відваги на порядок більше , то ж право - відважно підняти білий прапор , по праву - передаємо їм .
показать весь комментарий
11.03.2024 11:52 Ответить
хтось іще скаже, що релігія - то від бога? навіть якщо він справді існує, той бог, то церква до нього не має жодного відношення. ніяка церква, не тільки мацковскій сатанат, та папській педофілат.
показать весь комментарий
11.03.2024 12:04 Ответить
Віра в душі людини, а церкви та конфесії, для заробляння грошей. Мені посередники між мною та Всевишнім непотрібні!
показать весь комментарий
11.03.2024 12:59 Ответить
є одна єдина!
показать весь комментарий
11.03.2024 13:44 Ответить
Бербок не розуміє Папу але розуміє Штольца.
показать весь комментарий
11.03.2024 12:05 Ответить
На наших очах за останні роки сформувалася організація ВЛКіСМ (Всесвітня Ліга Корисних Ідіотів ***** Московії). Папа Римський по праву перший у списку. Другий рядок займає... Думаєте Трамп? Аж ніяк! Він запевнив, що він не ідіот, служба в нього така...
показать весь комментарий
11.03.2024 12:09 Ответить
От чого ви до того батька доколупалися? Коли це будь яка церква була на стороні добра?
показать весь комментарий
11.03.2024 12:16 Ответить
на жаль Україна розмінна монета, окрім українців ніхто в світі так не страждає ...
А чому так ? А тому що не спромоглися стати мажоритарними тримачами влади в своїй країні.
владу віддали на відкуп чужинцям от і маємо все це
показать весь комментарий
11.03.2024 12:17 Ответить
Дурні повинні страждати, допоки не порозумнішають.
показать весь комментарий
11.03.2024 12:28 Ответить
Наскільки перекручена логіка цього Папи:сміливий-не той хто бореться,сміливий-той,хто здався.Це означає,що тільки боягуз піде до лікаря і буде лікуватися,бо сміливий має хоробро здатися на милість болячки і тихенько здохнути вдома?
показать весь комментарий
11.03.2024 12:21 Ответить
P.S.Якщо би Папа зайшов в лікарню де лежать хворі діти і заявив би їм:"ви всі тут є боягузами,бо ви лікуєтеся,щоб виздоровіти.Ви повинні набратися сміливості і припинити лікування." ...Думаю,цього Папу там би на місці і відпи..здили.Всі,починаючи від батьків і закінчуючи всім персоналом лікарні,включаючи сторожа.
показать весь комментарий
11.03.2024 12:34 Ответить
Що більш турбує, так це, що цього недоумкуватого Папу визнають святим ! І буде такий собі Святий з білою ганчіркою висіти у Церкві. Папа забув: Богу боже, а Цезарю цесареве. Не лізь туди, куди тебе не просять. Бо влипнеш в історію дебілізму.
показать весь комментарий
11.03.2024 12:23 Ответить
До Папи Римського теж прийшли гроші із Росії. ФСБ достало до всіх міжнародних структур.
показать весь комментарий
11.03.2024 12:43 Ответить
взагалі немає нічого дивного. для Ватікану підтримка фашистських режимів є нормальною практикою. дивно що віруючи цей факт приймають та продовжують далі цілувати руки ноги цим істотам в рясах.
показать весь комментарий
11.03.2024 12:52 Ответить
А що тут не розуміти ? Воно , разом з кацапською сектою поділили сфери впливу . Папа віддав Україну московії , не спитавши українців .
показать весь комментарий
11.03.2024 13:24 Ответить
відвезіть папу з іншої планети Фрациска ібн Пій XII в Маріуполь-Бучу-Авдіївку-Бахмут.. його ж, свого, орки не підстрелять ніде