10229 посетителей онлайн
13 351 35

Республиканцы призывают спикера Джонсона уйти в отставку

Спікер Палати представників Майк Джонсон

Республиканка Марджори Тейлор Грин, принадлежащая к числу трампистов, в воскресенье заявила, что спикер Майк Джонсон "предатель" США после того, как конгрессмены одобрили новую помощь Украине. Она угрожает инициировать голосование за его увольнение, если он не уйдет в отставку.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет CNN.

"Спикерство Майка Джонсона закончилось. Ему нужно поступить правильно – уйти в отставку и разрешить нам двигаться вперед в контролируемом процессе. Если он этого не сделает, он будет уволен", – заявила Грин в эфире Fox News.

Таким образом, она намекнула на то, что инициирует голосование за отставку однопартийца, резко критиковавшегося с момента избрания на должность. Журналисты отмечают, что если это произойдет, Джонсону придется полагаться на поддержку демократов Палаты представителей. Пока известно, что как минимум трое республиканцев из правого крыла партии поддерживают Грин.

В то же время конгрессмен-республиканец Майкл Макколвозглавляемый Комитетом по иностранным делам, высказался за поддержку спикера.

"Я думаю, что акции Майка Джонсона сильно выросли, потому что он поступил правильно. Думаю, что у него все будет хорошо", – сказал Маккол в интервью ABC News.

Также конгрессмен Ро Ханна заявил в воскресенье, что проголосует против предложения по устранению Джонсона с поста спикера.

"Я не согласен со спикером Джонсоном во многих вопросах, и я очень критично относился к нему, но здесь он поступил правильно, и он заслуживает сохранить свой пост до конца этого срока", - сказал он.

Напомним, Палата представителей Конгресса США проголосовала за выделение Украине свыше $60 млрд помощи. Он также предусматривает передачу Киеву ATACMS. В то же время президент США может отложить решение по ATACMS, если оно будет "вредить интересам национальной безопасности США".

Ранее сообщалось, что в Белом доме ожидают, что поставки американской военной помощи начнутся "сразу" после того, как соответствующее дополнительное финансирование одобрит Конгресс США.

В Сенате США заявили, что быстро примут законопроекты спикера Палаты представителей Майка Джонсона, в том числе о помощи Украине.

Топ комментарии
+24
Може приспати цю упороту істоту? З парашки вимагають звіту про гроші на саботаж,а воно вже їх потратило на пришивання собі х#я.
показать весь комментарий
22.04.2024 07:04 Ответить
+13
Яке биття що ти мелеш тролю!? По перше США наш Союзник і нам не потрібні суперечки між їхніми політиками, по друге тейлор грін не має ніякої політичної влади та своєї волі, оскільки вона звичайна підо.російська підстилка, а зараз у всьому Цивілізованому Світі тренд витирати ноги об кацапів та а їх прихвоснів!
показать весь комментарий
22.04.2024 07:27 Ответить
+12
Greene назвали ідіоткою навіть на Fox News. Сам не повірив, але факт підтвердився.
показать весь комментарий
22.04.2024 07:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Може приспати цю упороту істоту? З парашки вимагають звіту про гроші на саботаж,а воно вже їх потратило на пришивання собі х#я.
показать весь комментарий
22.04.2024 07:04 Ответить
Теперь в стиле ***** она просто обязана познакомиться с новичком
показать весь комментарий
22.04.2024 08:15 Ответить
члены крыла рыжего извращенца ничего не смогут сделать,а старая трампистка захлебнется в своей желчи
показать весь комментарий
22.04.2024 09:41 Ответить
"Дай боже вам побитись, а нам - подивитись!" (с)
показать весь комментарий
22.04.2024 07:06 Ответить
Яке биття що ти мелеш тролю!? По перше США наш Союзник і нам не потрібні суперечки між їхніми політиками, по друге тейлор грін не має ніякої політичної влади та своєї волі, оскільки вона звичайна підо.російська підстилка, а зараз у всьому Цивілізованому Світі тренд витирати ноги об кацапів та а їх прихвоснів!
показать весь комментарий
22.04.2024 07:27 Ответить
Сплюньте. Шо вы несешь?
показать весь комментарий
22.04.2024 08:01 Ответить
Є таке прислів'я: "погана думка, гірша за змію, бо може вкусити навіть сидячого на верблюді" (с)
показать весь комментарий
22.04.2024 09:02 Ответить
Може ***** пообіцяв їй на пару ночей валуєва.
показать весь комментарий
22.04.2024 07:11 Ответить
******* -- бабера з гібридним виттям
показать весь комментарий
22.04.2024 07:11 Ответить
Грин, так ведь для твоего Ху#ла уже всё равно, останется Джонсон или нет. Он же тебе и твоему трампону платил за срыв закона о помощи Украине. Или ты ему сдачу решила вернуть?
показать весь комментарий
22.04.2024 07:17 Ответить
"як мінімум троє республіканців з правого крила партії підтримують Грін" - лишь трое отъявленных фриков от общего числа республиканцев. Почему бы тогда название новости не изменить на что-то типа - "малочисленное, прокремлевское лобби в Палате представителей намерено инициировать отставку вменяемого спикера"?
показать весь комментарий
22.04.2024 07:27 Ответить
Біситься...
Мабуть Путін вимагає повернути гроші...
показать весь комментарий
22.04.2024 07:28 Ответить
Півроку лили лайно на Джонсона та Трампа, тепер переключилися на Грін та Спартц. Дано нову команду "Фас!"
показать весь комментарий
22.04.2024 07:30 Ответить
Вони того заслуговували в той час.
показать весь комментарий
22.04.2024 07:39 Ответить
В України своє ГРІН є й своє трамп - але усі вони разом вчотирьох прокремлівсі виродки .
показать весь комментарий
22.04.2024 07:34 Ответить
Так кому там Вікторія Спарц підспівує?
показать весь комментарий
22.04.2024 07:36 Ответить
Собі.
Хоче перевибратися у листопаді. Але шанси зараз виглядають так собі.

https://archive.is/xxG8T#selection-518.0-541.228

Victoria Spartz's late entry into the 5th Congressional District primary has put her reelection chances at risk as she continues to struggle to fundraise with one month to go until election day.

Her most well-funded opponent, Gaylor Electric CEO and https://archive.is/o/xxG8T/https://www.gowithchuckgoodrich.com/ Noblesville state Rep. Chuck Goodrich , has raised more than six times what Spartz has collected, when including personal loans, so far this election cycle.

Federal Election campaign finance reports show https://archive.is/o/xxG8T/https://docquery.fec.gov/cgi-bin/forms/C00737767/1772500/ the congresswoman raised just under $358,000 in the first three months of 2024 to Goodrich's nearly $1.74 million, thanks in large part to a a $1.6 million loan the candidate gave his own campaign. That's on top of the nearly $1.7 million worth of personal loans and contributions his campaign raised last year while Spartz's campaign was idle.
показать весь комментарий
22.04.2024 07:50 Ответить
От нехай вона програє цьому Гудрічу як і інші згодні із нею і не ********* республіканців котрі завжди були локомотивом боротьби із комунізмом та СРСР до котрого так бажають повернутись рашисти!!!
показать весь комментарий
22.04.2024 09:21 Ответить
Одна безумна це ж не всі республіканці. Як кажуть "собака гавкає, а караван іде".
показать весь комментарий
22.04.2024 07:43 Ответить
Це просто та Палата не знаьома з машкою безумною з слуг хріньогознає якого народу.
показать весь комментарий
22.04.2024 07:45 Ответить
Greene назвали ідіоткою навіть на Fox News. Сам не повірив, але факт підтвердився.
показать весь комментарий
22.04.2024 07:46 Ответить
Трамп развалит штати,лед тронулся.
показать весь комментарий
22.04.2024 07:59 Ответить
яка проблема у ЦРУ і американської фінансової розвідки знайти в цієї прорашистської шлюхи ,пару баксів куйла , або його агентів в США?
показать весь комментарий
22.04.2024 08:08 Ответить
ЦРУ і американська розвідка мабуть хочуть зберегти свої кріселка після очевидної перемоги на виборах відомо-кого.
показать весь комментарий
22.04.2024 09:34 Ответить
Эта сестра безуглой никак не угомонится. Всрала..сь, обтекай
показать весь комментарий
22.04.2024 08:12 Ответить
Нічого собі путіністи рулять в Сенаті США ... багато їм кремль платить ,як шо так за діктатуру істерять
показать весь комментарий
22.04.2024 08:31 Ответить
і там своя безугла
показать весь комментарий
22.04.2024 08:54 Ответить
Марджорі Тейлор Грін - це аналог сумнозвісної Мар'яни Безуглої. Маю надію, що далеко не всі республіканці такої ж думки про Джонсона, як пані Грін.
показать весь комментарий
22.04.2024 08:55 Ответить
З огляду на те що саме пропонували Марджорі Тейлор Грін та Вікторія Спартц (Кульгейко) стосовно закону про допомогу трьом країнам від США приходжу до висновку що більш тупих ніж вони особ важко буде знайти. Тож якщо хтось і зраджує США і демократії у світі так це саме вони і згодні з ними конгресмени та їх прихильники. Думаю що Рейган побачивши на що перетворились зараз деякі республіканці був би згоден знищіти їх фізично, аби вони не споплюжували Штати і не перетворювали їх країну на незрозумілу аморфну державу що нездатна протидіяти тоталітарним країнам і сама перетворювалась на їх подобу!!!
показать весь комментарий
22.04.2024 09:14 Ответить
..
показать весь комментарий
22.04.2024 09:43 Ответить
я не здивуюся якщо то уйопище безмозгле з біолабораторії раніше за джонсона конгрес покине
показать весь комментарий
22.04.2024 09:18 Ответить
ФБР уже всё.
показать весь комментарий
22.04.2024 10:44 Ответить
Марджори Тейлор Грин доказала, что климакс - страшная сила.
показать весь комментарий
22.04.2024 11:18 Ответить
Цензору треба уточнити, не республіканці, а трампісти. Не ототожнювати всю республіканську партію з цією дурепою.
показать весь комментарий
22.04.2024 12:41 Ответить
А от цікаво. Якщо не заважати цій скаженій цьотці - вона викине Джонсона з вікна чи ніт?
показать весь комментарий
22.04.2024 12:45 Ответить