4314 посетителей онлайн

Зеленский отреагировал на очередной российский удар по Харькову

Зеленський відреагував на черговий російський удар по Харкову

Президент Украины Владимир Зеленский отреагировал на очередной обстрел Харькова российскими захватчиками.

Соответствующее заявление главы государства появилось в его Telegram-канале, информирует Цензор.НЕТ.

"Харьков снова под ударами российских бомб. Получил все доклады. По состоянию на сейчас известно об одном погибшем, есть раненые. Все необходимые службы на местах, помогают людям", - написал президент.

Зеленский отметил, что сейчас из-за атаки российских оккупантов часть Харькова обесточена и остановилось метро. Однако глава государства пообещал, что все обязательно восстановят и вернут в нормальное состояние.

Президент также заявил, что сдержать российских захватчиков Украине поможет современная ПВО, боевая авиация, дальнобойное оружие и решимость союзников.

"Современная ПВО для Украины, сильная боевая авиация, дальнобойное оружие и достаточная решимость партнеров - это то, что точно сможет остановить российских террористов", - говорится в заявлении украинского лидера.

Обстрел оккупантами Харькова 23 июня

Около 15:00 23 июня в Харькове прогремела серия взрывов. Российские захватчики КАБами атаковали Шевченковский и Холодногорский районы Харькова. В результате вражеского авиационного удара, по последним данным, травмированы 11 человек, 1 человек погиб.

Также сообщается, что без света сейчас половина потребителей Харькова. Специалисты уже работают над возвращением электроэнергии.

Топ комментарии
+24
пустопорожні балачки нелегитимного втомленого кловуна, оточеного мародерами та зрадниками...

тож йди нах, передай владу тим, хто зможе привести Україну до перемоги
показать весь комментарий
23.06.2024 18:22 Ответить
+24
Реагувати треба було восени 2021р. Але ішак все ігнорував, бо воно найрозумніше. Зараз твоя наївна реакція до одного місця. Безтолкове чмо, яким родилось - таким і здохне.
показать весь комментарий
23.06.2024 18:31 Ответить
+19
Надоел ты со своими реагированиями, Зеленский. Твои генералы бухают во время войны с ментами; твои депутаты "стригут" колл-центре и бьют бойцов ВСУ. Хватит мотаться по миру, для этого есть Кулеба. Ты - главнокомандующий. Твое дело сейчас - фронт.
показать весь комментарий
23.06.2024 18:23 Ответить
Комментировать
Сортировать:
кукарекал на всех форумах, что ПАТРИОТЫ нужны Украине, что бы защитить страдающий Харьков - БАЙДЕН СПАСИ ХАРЬКОВ! а вчера уже сказали, что в Харькове их размещать опасно, могут разбомбить, и надо снова их в Киев)))
показать весь комментарий
23.06.2024 18:16 Ответить
Де F16?
показать весь комментарий
23.06.2024 18:19 Ответить
ось о тутечки - забетоновані та заасхфальтовані Ф-16, українські ракети, українська ППО і ще багато чого...

показать весь комментарий
23.06.2024 19:01 Ответить
верховний реєстратор ударів кацапів
показать весь комментарий
23.06.2024 19:14 Ответить
Ти до кого звертаєся? До зеушльопків які q ljcs не підготували інфраструктуру для f16?
показать весь комментарий
23.06.2024 19:36 Ответить
Царство небесне загиблим,співчуття рідним,відновлення пораненим.Кожен удар по Харкову крає до нестями моє серце.......Тим часом нагороджуємо труханова? Якийсь сюр...я вже не говорю,що зараз не до нагород в цивільному житті,але ще й мера з російським громадянством нагороджувати - це занадто.Що відбувається?
показать весь комментарий
23.06.2024 18:20 Ответить
показать весь комментарий
23.06.2024 18:23 Ответить
Та може краще, що десь бовтається..може воно ще гірше зробити може..
показать весь комментарий
23.06.2024 19:55 Ответить
Воно вже на гавнокомандувало
показать весь комментарий
23.06.2024 20:00 Ответить
він занепокоєний?
показать весь комментарий
23.06.2024 18:23 Ответить
Невже 1000 дронів на бєлгород запустив?
показать весь комментарий
23.06.2024 18:27 Ответить
Весь мульйон
показать весь комментарий
23.06.2024 19:56 Ответить
Реагувати треба було восени 2021р. Але ішак все ігнорував, бо воно найрозумніше. Зараз твоя наївна реакція до одного місця. Безтолкове чмо, яким родилось - таким і здохне.
показать весь комментарий
23.06.2024 18:31 Ответить
+100500!
показать весь комментарий
23.06.2024 19:54 Ответить
Але спочатку вб'є ще дуже багато українців.
показать весь комментарий
23.06.2024 21:53 Ответить
найбільший балабол світу!
показать весь комментарий
23.06.2024 18:37 Ответить
Так-так, все в майбутньому. Сподіваюся в нашому майбутньому не буде зеленої срані ніде!
показать весь комментарий
23.06.2024 18:40 Ответить
Реагування бувають різними. Буває так , що штани мокрі і дуже смердить. Це саме той випадок і лідора !...
показать весь комментарий
23.06.2024 18:40 Ответить
Прямо взяв і ...відреагував. Просто молодець.
показать весь комментарий
23.06.2024 18:43 Ответить
Відреагував? 😲 Та ну на! І що, Харків тепер у безпеці? 🤔 Яка потужна реакція! А Єрмак відреагував? Ні? Тоді це не рахується.
показать весь комментарий
23.06.2024 18:46 Ответить
Реакція президента України це батареї ППО під Харків і з Києва. Бо задачі ППО іменно Харків,прифронтові зони, захисники і не Київ
показать весь комментарий
23.06.2024 18:58 Ответить
нажаль ппо має стояти не "впритул" від ворога, та мати якийсь буфер для перехоплення, інакше ппо знищать наступного дня.
показать весь комментарий
23.06.2024 19:10 Ответить
Є різні види ППО і почитайте нарешті задачі,а то усі пишуть і не по знанням, а по бажанню. Чи ви думаєте, що Європа така дурна пишучи про Патріоти і Іриси для Харків?@ чи тільки дописувачі тут такі специ...диванні
показать весь комментарий
23.06.2024 19:12 Ответить
то так. Але збирати всі засоби ППО-ПРО навколо Київа то вже занадто. Проте своя дупа важливіше
показать весь комментарий
23.06.2024 20:20 Ответить
Якщо коротко, допоможе те чого не має. Чергове відео без дій
показать весь комментарий
23.06.2024 18:48 Ответить
Потужно потужився і всрався, як обично.
показать весь комментарий
23.06.2024 19:01 Ответить
гав гав мяв мяв...
показать весь комментарий
23.06.2024 19:04 Ответить
И-а и-а…
показать весь комментарий
23.06.2024 19:50 Ответить
невже подав у выдставку, щоб країна нарешті почала розвиватись?
показать весь комментарий
23.06.2024 19:05 Ответить
Воно у відставку тільки з Ватикану, або Аргентини подасть. І взагалі, воно ще не вае вивезло.
показать весь комментарий
23.06.2024 19:29 Ответить
а раніше гундосив про помсту ... тепер просто прогундосив ...(
показать весь комментарий
23.06.2024 19:18 Ответить
показать весь комментарий
23.06.2024 19:21 Ответить
Цей дегенерат реагує тільки відосіком. На більше у цієї потвори мізків немає
показать весь комментарий
23.06.2024 19:30 Ответить
Те що ти дебіл мелеш своїм помелом ніц не варте. А те що ти звільнив досвідчених генералів, то маємо зараз результат, по таких твоїх справах тебе і оцінює народ. То тільки безмозглий нарід пускає слюні на твої гундосі теревені.
показать весь комментарий
23.06.2024 19:44 Ответить
словами "зелезрадник" України говорив одне ,душа ж його втішалася куйлом, котрий рвав на шматки .вбивав і нищив Україну...
показать весь комментарий
23.06.2024 20:02 Ответить
Зеленский в очередной раз отреагировал...... Дальше по тексту.
показать весь комментарий
23.06.2024 20:15 Ответить
Головне потужно
показать весь комментарий
23.06.2024 21:25 Ответить
Як сказав один Чесний Журналіст : треба провести епіляцію своїх ілюзій, нашкребти кілька фунтів політичної одваги й відповідальності - і вийти з чесними повідомленнями про все те, що ясно бачать навіть патологічні оптимісти. Думаю, драма бункера полягає в тім, що він усе знає й розуміє - але ще не докумекав, як це подати введеному в оману народові..
показать весь комментарий
23.06.2024 21:57 Ответить
"Президент також заявив, що стримати російських загарбників Україні допоможе ******* ППО, бойова авіація, далекобійна зброя та рішучість союзиків!"
Байден - де Нептуни?
Шольц - де Вільхи?
показать весь комментарий
23.06.2024 22:15 Ответить
Потужно відреагувала, як і потрібно та може недоросль, а саме черговим гнусавий відосом.
показать весь комментарий
24.06.2024 11:05 Ответить