9811 посетитель онлайн
859 12

Япония и Камбоджа будут помогать Украине в разминировании

розмінування

Министр иностранных дел Японии Йоко Камикава заявила о совместном с Камбоджей проекте по обмену знаниями и технологиями по разминированию со странами мира, в частности с Украиной.

Об этом сообщает The Associated Press, передает Цензор.НЕТ.

Как сообщается, Камикава рассказала об этом во время визита в Камбоджийский центр противоминной деятельности, который был создан в 1990-х годах в конце десятилетий гражданской войны в этой стране Юго-Восточной Азии. Деятельность Центра направлена на обезвреживание от 4 до 6 миллионов наземных мин и других неразорвавшихся боеприпасов, которые остались разбросанными по всей стране.

"Камбоджа, которая неуклонно продвигается в разминировании в своей стране, в настоящее время является лидером в противоминной деятельности во всем мире", - сказала Камикава.

Как отмечается, камбоджийские саперы являются одними из самых опытных в мире, и за последнее десятилетие несколько тысяч из них были отправлены под эгидой ООН для работы в Африке и на Ближнем Востоке. В 2022 году Камбоджа начала обучать саперов из Украины, которая также страдает от большого количества наземных мин и других невзорвавшихся боеприпасов, поскольку российское вторжение продолжается.

"В качестве конкретного сотрудничества в рамках японско-камбоджийской инициативы по противоминной деятельности, Япония будет предоставлять полномасштабную помощь в гуманитарном разминировании в Украине. На следующей неделе мы предоставим Украине большую машину для разминирования, а в следующем месяце, здесь, в Камбодже, мы будем обучать украинский персонал, как управлять этой машиной", - отметила Камикава.

Неправительственная организация Landmine Monitor в своем отчете за 2022 год отнесла Камбоджу и Украину к девяти странам с "массивным" минным загрязнением, что означает, что они имеют более 100 квадратных километров неразминированных полей.

Камбоджа начала подготовку украинских саперов в Польше и в Камбодже после того, как бывший премьер-министр Хун Сен - необычный шаг для страны, которая обычно поддерживает Россию и Китай, - осудил вторжение РФ в Украину, заявив, что "Камбоджа всегда против любой страны, вторгающейся в другую страну".

Стоит отметить, что Камбоджа была одной из почти 100 стран-членов ООН, которые стали соавторами резолюции, осуждающей вторжение РФ.

Напомним, ранее сообщалось, что сейчас более 144 тысяч квадратных километров Украины считаются потенциально заминированными. Более года назад это было 174 тысячи кв. км.

Топ комментарии
+1
подивився серіал "сьогун".
там такі абалденні красиві японки.
то, хай приїздять.
українські суші, це не ті помиї, що японці звикли їсти. українські суші, ням ням....
показать весь комментарий
07.07.2024 10:10 Ответить
+1
нє! я, не їв японську кухню.
я, взагалі, не люблю рибу.
але! я маю знайомого, справжнього японця, котрий був у києві і коштував українські суші.
ви будете здивовані! повторюю, здивовані.
йому сподобалось! навіть більше ніж рідні.
він так і сказав: це не суші, точніше, це не та їжа на котрій він виріс, але це, дуже смачно!

а, особисто, я, коштував борщ, в різних країнах.
навіть, приготовлений етнічними українками.
я, стверджую: справжній борщ, може приготовити, тільки українка, що вросла в україні, і виключно, з українських продуктів!

наприклад, моя дружина.
показать весь комментарий
07.07.2024 13:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Якщо у когось є переконання, що "зараз пабєдім кацапоф, а завтра Камбоджа нам все почистить", то в реалності все трохи складніше! Наприклад, у Франції є так звана "Зона Руж", де у першу світову війну точилися настіки активні бойові дії, що навіть зараз там знаходиться величезна кількість тіл тварин, людей, не розірвавшихся *********** та різних хімічних сполук які дуже небезпечні для людей. По-перше, не можливо розмінувати все повністю і навіть Камбоджа з Японією не можуть в цьому допомогти Франції! по-друге, все отруєне небезпечними речовинами і використовувати ту землю вийде лише через тисячі років.
показать весь комментарий
07.07.2024 09:59 Ответить
сподіваюсь рашка розвалиться, а Україні в якості репарацій відійдуть ії і100ричні землі Кубані, Україна вийде на кордони з Грузією та Казахстаном, а також на узбережжя Каспійського моря! Усіх ватанів з цих територій - у вагонах за порєбрік ( за Урал)
так, це мрії... але без них неможливо щось здійснити... а ті українські землі, що втратили здатність приносити врожай - зробити як в Чорнобилі
показать весь комментарий
07.07.2024 11:57 Ответить
подивився серіал "сьогун".
там такі абалденні красиві японки.
то, хай приїздять.
українські суші, це не ті помиї, що японці звикли їсти. українські суші, ням ням....
показать весь комментарий
07.07.2024 10:10 Ответить
От навіщо зранку й про їдло! Так влом повзти до холодильника...
показать весь комментарий
07.07.2024 10:30 Ответить
А ви їли справжню японську їжу (а не те лайно, що готують в нас під виглядом «японської»), що так стверджуєте? В них там наш борщ (який дехто з них намагається готувати) теж виходить, як помиї, бо продукти не ті, та спосіб приготування геть інший, ніж вони звикли.
показать весь комментарий
07.07.2024 13:26 Ответить
нє! я, не їв японську кухню.
я, взагалі, не люблю рибу.

наприклад, моя дружина.
показать весь комментарий
07.07.2024 13:44 Ответить
ой!
куштувати, звісно, не коштувати!
показать весь комментарий
07.07.2024 13:47 Ответить
«я маю знайомого, справжнього японця, котрий був у києві і коштував українські суші.
ви будете здивовані! повторюю, здивовані.
йому сподобалось! навіть більше ніж рідні.
він так і сказав: це не суші, точніше, це не та їжа на котрій він виріс, але це, дуже смачно!»

Зовсім не здивований. По-перше - японці вам скажуть, що це «дивно», «незвично», «смачно». Може й буде дійсно не так гидко, але на їхню думку називати це «суші» - не можна. Бо це дійсно не суші. Тут він вам не збрехав. Моя дружина це теж ніколи не називає «суші». Їй просто становиться смішно, коли вона їх бачить. Ви теж їхній «борщ» забракуєте - 100%. Може й буде смачно, але не борщ.

По-друге - вони надто виховані, щоб знаходячись в гостях якимось чином виразити незадоволення. Ми коли одружилися, моя дружина-японка теж за родинним святковим столом казала, що їй все смачно. Повірте, це було зовсім не так. Але сказати про це вона могла лише мені. В нас купа гастрономічної гидоти, на їхній погляд. Японець ніколи вам не скаже справжню думку, якщо ви не є суперблизькою людиною. Є поняття 本音(хонне) - це те, що японець насправді думає. А є 建前 (татемае) це те, що на їх думку слід говорити та робити в поточній ситуації. Якщо ви від японця почуєте, шо ви козел - пишайтеся. Це означатиме, що ви справжній друг, в якому він дійсно впевнений.

По-третє. Японська кухня це не тільки про рибу. Моя дружина теж рибу зовсім не любить, наприклад. В Японії вистачає овочевих та м'ясних страв. Купа видів локшини, смачнючих заправок для салатів та гарнирів, тощо. Я думаю, що, наприклад, тонкацу ви б зацінили - погугліть що це, якщо є бажання.

До всього треба звикати. Ми з дружиною, наприклад, тільки тогоріч помітили, що нас вже не нудить від страв один одного. А почали дійсно насолоджуватися їжею. Хоча живемо разом вже цілу купу часу. Допетрило до нас тільки зараз. Адаптація-с. Повірте, я теж не надто сприймав їхню кухню, і вона теж часто відмовлялася від їжі. Було всяке. Доходило до скандалів зі сльозами. Просто в їхній кухні використовуються такі смаки та їх сполучення, що ми ніколи такого не їли. Ми не знаємо, як правильно це сприймати через призму наших звичок.
показать весь комментарий
07.07.2024 14:24 Ответить
насправді?
я не расист, але, мені теж, не подобаються азіати.
з тим японцем ми багато горілки випили. і, звісно, закусували, згідно української традиції.
тото, він мені, здавався не схожим на нас, особливо з ранку.
показать весь комментарий
07.07.2024 14:42 Ответить
На смак та колір всі фломастери різні... Нам більше дістанеться ))
показать весь комментарий
07.07.2024 14:44 Ответить
«а, особисто, я, коштував борщ, в різних країнах.
навіть, приготовлений етнічними українками.
я, стверджую: справжній борщ, може приготовити, тільки українка, що вросла в україні, і виключно, з українських продуктів!»

Ось це і є відповідь. Тобто, ви самі це все усвідомлюєте. Чи ви думаєте, що в японців щось інакше? Ми на їхню думку надто відверті з людьми, з якими не треба бути надто відвертими. Занадто прямолінійні та безцеремонні. Приклад: зібралися знайомі за столом. Хазяйка-японка вирішила повипендрюватися та зробили млинці. Щоб нам, мовляв, було смачно і ми не надто сумували в далекій Японії за батьківщиною. Питає: як вам млинці? Ви чесно починаєте відповідати, що, мовляв, солі в тісті не вистачає. Або «от зі сметанкою б!». Ітог - в глибині душі образа. На їхню думку це занадто відверто. Можна було б сказати що смачно. І всі були б задоволені. Або обіграти так: Дуже смачно! Ви знаєте, я бачив, що в Україні хазяйки додають більше солі в тісто і виходить ще смачніше! Спробуйте наступного разу» В принципі одне й те саме, але полутона...
показать весь комментарий
07.07.2024 14:42 Ответить
Ну в нас своїх розміновщиків вистачає