10844 посетителя онлайн

Вокзалы в трех городах на Курщине закрыты для пассажиров

область,курська

Вокзалы на станциях Суджа, Коренево, Псел в Курской области РФ временно закрыты для пассажиров.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщили "РИА-Новости" в пресс-службе железной дороги.

Также отмечается, что за исключением Суджанского и Кореневского районов, движение поездов в регионе осуществляется штатно.

Ситуация в Курской области РФ

Как сообщалось, во вторник, 6 августа, Министерство обороны РФ заявило, что в Курской области продолжаются бои. Туда захватчики стягивают резервы.

Власти Курской области заявили о "попытках прорыва границы".

Впоследствии Минобороны РФ заверило, что продвижения ВСУ вглубь территории РФ в Курской области нет.

В сети было опубликовано видео, на котором группа российских военнопленных идет под конвоем по дороге в Курской области РФ

Диктатор Владимир Путин назвал произошедшее "очередной масштабной провокацией".

Сейчас украинская сторона официально не комментирует ситуацию.

Топ комментарии
+33
Якось Так.....
показать весь комментарий
08.08.2024 14:53 Ответить
+14
Гехай кацап коричневі бере. Будуть ЗСУ брати у полон не так буде видно шо обісрався.
показать весь комментарий
08.08.2024 15:06 Ответить
+12
показать весь комментарий
08.08.2024 14:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Постой, паровоз не стучите колеса...
показать весь комментарий
08.08.2024 14:48 Ответить
Твой сын не такой, как был вчера
показать весь комментарий
08.08.2024 15:00 Ответить
Усьо... щас бледоусов та ліліпутів закидають КАБА-ми Курськ... Так не доставайся ти ж никому!!!
показать весь комментарий
08.08.2024 15:05 Ответить
))))
показать весь комментарий
08.08.2024 15:20 Ответить
Даєшь Кемську волость?!
показать весь комментарий
08.08.2024 15:21 Ответить
казань брал, астрахань брал... Шпака не брал))
показать весь комментарий
08.08.2024 15:27 Ответить
а для потягів? А на москву?
показать весь комментарий
08.08.2024 14:52 Ответить
Якось Так.....
показать весь комментарий
08.08.2024 14:53 Ответить
це мінімум на десятку тягне.
показать весь комментарий
08.08.2024 15:10 Ответить
На "аздаравлєніє" в чечні.
показать весь комментарий
08.08.2024 15:17 Ответить
Щяс Оксану по айпішніку вичислять і на підвал кинуть 😁
показать весь комментарий
08.08.2024 15:56 Ответить
Але для початку їм треба повернутись на ту територію )
показать весь комментарий
08.08.2024 16:13 Ответить
Невже і "паляниця" навчаться вимовляти?
показать весь комментарий
08.08.2024 19:10 Ответить
але як так шановне паньство? руззкіє же вєдь своїх нє бросают!!! Чи куряни вже не руззкіє?
показать весь комментарий
08.08.2024 14:53 Ответить
показать весь комментарий
08.08.2024 14:55 Ответить
Гехай кацап коричневі бере. Будуть ЗСУ брати у полон не так буде видно шо обісрався.
показать весь комментарий
08.08.2024 15:06 Ответить
А шо сі стало?

Спєцианальная воєнная операція ідьот па плану.
показать весь комментарий
08.08.2024 14:55 Ответить
А іх то за чьто?
показать весь комментарий
08.08.2024 18:13 Ответить
Всьо ідьоть па плану...

показать весь комментарий
08.08.2024 19:53 Ответить
Якщо разувати по deepstate то прорив на ширині 50 км і вглиб від 10 до 20 км
показать весь комментарий
08.08.2024 14:56 Ответить
Було б ідеально якьби змогли там нарити ліній оборони і закріпитись. Хай кацапи свої поселення стирають потім
показать весь комментарий
08.08.2024 14:59 Ответить
екскаватори там на місці знайти можно, екскаваторщиків нема.
показать весь комментарий
08.08.2024 15:08 Ответить
Гадаю, що в ЗСУ кого кого, а екскаваторщиків вистачить. Це ж не юристи з економістами
показать весь комментарий
08.08.2024 15:19 Ответить
ці екскаваторщики зараз зайняті іншою справою, яку вони роблять ще краще, ніж керують екскаватором.
показать весь комментарий
08.08.2024 15:22 Ответить
Щоб закріпити результати зробленої роботи, можна (і необхідно) деякий час посидіти за важелями екскаватора. Все одно доведеться робити те ж саме, тільки лопатою.
показать весь комментарий
08.08.2024 15:28 Ответить
ну так( бо екскаваторщики зараз і в країні потрібні, вільних навіть по зонам не знайдеш, а військовополонених на таких роботх задіювати заборонено конвенцією. З місцевих ніхто не піде бо "прєдатєльство". Сподіваюсь, що західні поцифісти не будуть пускати бульки з приводу використання захоплених цивільних екскаваторів.
показать весь комментарий
08.08.2024 15:39 Ответить
Нету молока в деревне *********.
Козы не дают, но какают клёво.
Мы их подоить однажды пытались,
Козы опять все обдрыстались.
Какали козы, какали,
Целую кучу накакали.
Какали козы, какали,
И все доярки плакали.
показать весь комментарий
08.08.2024 15:01 Ответить
А что нада то для курвачанина када раравозв та не ходють? Лапти!

Лапти переобул то и паааашол сябе на Руси - мать вашу, вслед та на руским караблем та.
показать весь комментарий
08.08.2024 15:03 Ответить
все, електрички до Корєнєва не ходять.))) Цікаво, а до Колонтаєвки ще ходять, чи машиністи вже у Артаково переходять у задню кабіну?
показать весь комментарий
08.08.2024 15:05 Ответить
https://t.me/voynareal/95591 Біженців з Суджи везуть у Підмосковʼя А чому не на Москву? Там все таджики зайняли?
показать весь комментарий
08.08.2024 15:19 Ответить
Нє таджикі. Чєчєнци.
показать весь комментарий
08.08.2024 15:23 Ответить
Я не бачу проблеми в тому, що Україна може зайти на німецьких танках та БМП на територію росії, - голова комітету Бундестагу з оборони Маркус Фабер.
показать весь комментарий
08.08.2024 15:19 Ответить
https://t.me/voynareal/95594 Зрада пішла: «Врут по тєлєвізору! Врут тварі! Сєбє мєдалі вєшают! Самі люді евакуіруются!» А що по росТВ можуть брехати? Не може бути 🫠
показать весь комментарий
08.08.2024 15:20 Ответить
Це гуууут....Скрипить плять стара вішалка, як перед дощем
показать весь комментарий
08.08.2024 15:38 Ответить
17 батальйон 488 полку та 31 батальйон 102 бригади збройних сил рф оточені біля Суджі.
показать весь комментарий
08.08.2024 15:21 Ответить
Ага , я с ранку бачив
показать весь комментарий
08.08.2024 15:27 Ответить
Може з ранку ))
показать весь комментарий
08.08.2024 16:16 Ответить
А хто пам'ятає, доколи в Україні ходили потяги до Донецька, Луганська, Сімферополя... Та до твєї ж мааскви...
показать весь комментарий
08.08.2024 15:25 Ответить
У Донецьку 21 червня 2014р. розбомбили і, по закону підлості, це був поїзд на Севастополь. Після цього ВСЕ! Фініш
показать весь комментарий
08.08.2024 19:16 Ответить
показать весь комментарий
08.08.2024 15:28 Ответить
👹 У ЗСУ є шанс взяти Кромських Биків «за роги»А там і 29 км до Курської АЕС лишиться…

показать весь комментарий
08.08.2024 15:29 Ответить
хєрассє! це 30 км від Суджи. До траси Е18 менше двадцяти км по прямій до Больших Угонов.
показать весь комментарий
08.08.2024 15:48 Ответить
Срочна распустіть ік-3!
показать весь комментарий
08.08.2024 16:19 Ответить
Он уже на Укр.правді проскочило, шо вагннера хрест на пузі рвуть і виють, шо щас все зачистять в області
показать весь комментарий
08.08.2024 16:23 Ответить
НЕОстановитесь !
показать весь комментарий
08.08.2024 15:32 Ответить
показать весь комментарий
08.08.2024 15:37 Ответить
показать весь комментарий
08.08.2024 20:00 Ответить
Правильно нєфік тікать від відповідальності (референдуму)
показать весь комментарий
08.08.2024 18:15 Ответить