9395 посетителей онлайн
5 142 14

В еще одном районе Курской области РФ объявили эвакуацию населения

Ще один район у Курській області проводить евакуацію

В Великосолдатском районе Курской области, который находится неподалеку от Суджи, начали эвакуацию местных жителей.

Об этом сообщил глава района Владимир Зайцев, информирует Цензор.НЕТ.

По его словам, "до сегодняшнего дня эвакуации в районе не было". Впрочем, с сегодняшнего дня она объявлена официально.

"Сегодня собираем данные, кто все же нуждается в эвакуации", - отметил районный голова и призвал местных жителей оставлять заявки.

Отметим, что Великосолдатский район граничит с Суджанским, в котором сейчас идут боевые действия.

Ще один район у Курській області проводить евакуацію

Операция ВСУ в Курской области РФ

В понедельник, 12 августа, президент Владимир Зеленский официально подтвердил, что Украина проводит операцию в Курской области РФ. До этого момента украинская власть сохраняла информационную тишину относительно прорыва на Курщине.

Во время заседания Ставки Главнокомандующего главком ВСУ Александр Сырский заявил, что ВСУ по состоянию на 12 августа контролируют около 1000 кв. км в Курской области.

Аналитики проекта DeepState обновили информацию о продвижении украинских военных в Курской области: украинские военные начали заходить в Суджу и закрепляться полноценно в Гончаровке.

Топ комментарии
+8
Як ми були шоковані в 2014 ... Як ватні крьостні ходи затримували військові колони, як робили з ними засідки на наших!
Як мрію і молюсь щоб московитів ждало те саме!!! А потім ще й по башкі кабом від "сваіх" !!! Амінь!! 🙏🙏🙏🙏
показать весь комментарий
13.08.2024 15:10 Ответить
+4
Чудньі_дєла_твои_Господи ...

Після цієї операції ЗСУ в Курській області Зеленський має бути ворогом №1 для пуйла і його пропагандистів, спецслужб. Але НІТ. Вони розкривають "заколот Заходу" проти Лідора.
https://x.com/RadioLemberg
https://x.com/RadioLemberg Radio Lemberg


СЗР (служба зовнішнього реготу) РФ Наришкіна вже відкрито захищає Зеленського (Єрмака) від зазіхань підступного Заходу поміняти його на … АВАКОВА.

Це повідомлення щойно пролунало по всіх головних телерадіоканалах РФ.
показать весь комментарий
13.08.2024 15:25 Ответить
+4
Цензор, будь ласка!!! ну нема там ніякого Великосолдатського району! Є Большєсолдатскій район.
показать весь комментарий
13.08.2024 15:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Всьо ідьот по плану!
- а ви увєрєни...
- по Плану Залужного
показать весь комментарий
13.08.2024 15:08 Ответить
- Все в сад!
- Ви там будете петь?
- нат, ви там будет слушать
показать весь комментарий
13.08.2024 15:59 Ответить
Як ми були шоковані в 2014 ... Як ватні крьостні ходи затримували військові колони, як робили з ними засідки на наших!
Як мрію і молюсь щоб московитів ждало те саме!!! А потім ще й по башкі кабом від "сваіх" !!! Амінь!! 🙏🙏🙏🙏
показать весь комментарий
13.08.2024 15:10 Ответить
Так лугандони в 2014 році "сваїми " вважали і вважають до цих пір московитів . На жаль, московити курчан вивезуть ,а каби полетять на голову ЗСУ ,які зайдуть в покинуті села.
показать весь комментарий
13.08.2024 17:16 Ответить
Афтор, сам ти "неподалік Суджи" (далі не читав). Большесолдатьській район - наступний після Суджанського. Далі буде Курчатівський район (північніше Большесолдатського), та Жовтнєвий (східніше). А за Жовтнєвим - Курський, мета операції. Карту купі. Мову опанувати вам не дано, то хоч географію?
показать весь комментарий
13.08.2024 15:14 Ответить
Кацапчуки та інше сміття з назвою "росіяне" валіть на історичну Родіну-уродіну а саме до Саранська з Єрьзяню - рязанью. Нема чого вам робить на історичних землях України.
показать весь комментарий
13.08.2024 15:19 Ответить
Чудньі_дєла_твои_Господи ...

показать весь комментарий
13.08.2024 15:25 Ответить
показать весь комментарий
13.08.2024 15:26 Ответить
Будь-хто може це перевірити. Задайте в гуглі "запад рассматривает авакова как замену зеленскому" і побачите купу посилань на каZапські ЗМІ, які повідомляють про цю заяву Наришкіна.
показать весь комментарий
13.08.2024 15:32 Ответить
"Дискредитировать украинского лидера". Это они, случайно, не о трущем нос? Ну, есть тут такой, ему еще Ермак поручил видосики озвучивать.
показать весь комментарий
13.08.2024 16:35 Ответить
До речі, може оце все профінансував отой "барІга" яких осто3,14здив свого часу ********* зі своїми ростом економіки, регулярним підвищенням пенсій та зарплатні, безвізом, вартість 1,44 коп за 1 кВт електроенергії, АТО ан Донбасі а не повномашбаного вторгнення (бо хотілось ********* драйву який з 24.02.2022 їм зробив "не барига"), зміцненням ЗСУ тощо. А шо, йому ж треба Ліпецьку фабріку повернути шоб і далі "наживатись" на крові, на відміну він того найвЯличайшаго шо його зміним.
показать весь комментарий
13.08.2024 15:30 Ответить
Цензор, будь ласка!!! ну нема там ніякого Великосолдатського району! Є Большєсолдатскій район.
показать весь комментарий
13.08.2024 15:30 Ответить
Он уже переименован, в "Бегущесолдатский район".
показать весь комментарий
13.08.2024 15:34 Ответить