7199 посетителей онлайн
6 958 54

В Евросоюзе раскритиковали талемарафон "Единые новости" и призвали Украину к возобновлению работы вещателей

Звіт Єврокомісії містить критику телемарафону

Европейская комиссия раскритиковала телемарафон "Единые новости" и заявила, что Украина должна работать над восстановлением плюралистического медиаландшафта.

Об этом говорится в отчете Еврокомиссии, который анализирует прогресс государств-кандидатов на вступление в ЕС, информирует Цензор.НЕТ.

Так, в отчете Брюссель выразил беспокойство относительно финансирования телемарафона из госбюджета и его объективности.

"В 2023 году украинское правительство инвестировало государственные средства в проект телевизионного марафона. Стоит переоценить, является ли это лучшая площадка для свободной дискуссии", - говорится в отчете.

Кроме этого, Еврокомиссия высказалась и относительно работы государственного телеканала "Рада". В документе отмечают, что основной целью работы этого телеканала должно быть "распространение информации о парламентской деятельности, в том числе о работе представителей парламентской оппозиции".

Отчет содержит рекомендацию, которая призывает к "постепенному восстановлению прозрачного и независимого медиаландшафта", не привязывая это к завершению военного положения.

Ранее министр культуры и стратегических коммуникаций Украины Николай Точицкий заявлял, что пока в Украине идет война, марафон "Единые новости" будет продолжать свою работу.

Топ комментарии
+45
А хто ж тоді буде зеленому зад вилизувати. Рейтинг його впаде нижче плінтуса
показать весь комментарий
30.10.2024 18:25 Ответить
+29
Прийняв країну з Маріуполем, Бердянськом, Скадовськом, Сєвєродонецьком, Лисічанськом, Бахмутом, ..., ..., ..., найбільшою атомною станцією в Європі, ростом ВВП+4%, військом, ракетними програмами, 45млн+ громадянами, демократією та свободою слова.

Все просрав, здав, скасував ще й від корита тепер не відтягнеш!
показать весь комментарий
30.10.2024 18:33 Ответить
+27
Не обижайте бубочку, его самолюбие и нарциссимз нельзя не нефинансировать с бюджета
показать весь комментарий
30.10.2024 18:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Не обижайте бубочку, его самолюбие и нарциссимз нельзя не нефинансировать с бюджета
показать весь комментарий
30.10.2024 18:24 Ответить
"Слуга народа" льогким движением руки превращается..., превращается в...

"Украинскую мечту"

.
показать весь комментарий
30.10.2024 18:46 Ответить
А хто ж тоді буде зеленому зад вилизувати. Рейтинг його впаде нижче плінтуса
показать весь комментарий
30.10.2024 18:25 Ответить
Ленка з ермаком нехай лижуть. Мало бажаючих?
показать весь комментарий
30.10.2024 18:28 Ответить
Там сірьожа лєщєнко так лиже ,що марахвєт відпочиває.
показать весь комментарий
30.10.2024 18:55 Ответить
та ще й бабло з бюджету вимивати
показать весь комментарий
30.10.2024 19:30 Ответить
Хана телемарофону! - чи вистоіть під ударами Євросоюзу?😊
показать весь комментарий
30.10.2024 18:26 Ответить
там навколо цього марафєту потужна лінія дєрьмака-нєсуровкіна з всих зубів дракона шо були в країні вистроїна в три ешелони, так шо "євросоюзь нє пройдёть!"
показать весь комментарий
30.10.2024 18:29 Ответить
Спонсора не з руки розчаровувати
показать весь комментарий
30.10.2024 18:32 Ответить
Вистоїть. Зелені клали на рекомендації. Тим більш що це загрожує владі.
показать весь комментарий
30.10.2024 18:29 Ответить
Марафон "переїде" в Тєлєгу)
показать весь комментарий
30.10.2024 18:38 Ответить
А хто його взагалі дивиться? Я вже людина у віці 65 за плечима маю, але сам не дивлюся і мої знайомі теж не дивляться. Молодь? Сумніваюсь...
показать весь комментарий
30.10.2024 19:02 Ответить
Дивляться, ще й як дивляться. До кого не зайду працює телевізщор і на екрані шмарафон. Я не вмикаю телевізор з початку закриття телеканалів "Експрессо", "5-й" і "Прямий". Там хоч можна було побачити розумних і успішних людей з толковими думками, а на шмарафоні морди злочинців, які намалюються на екраніҐ, а через якийсь час або втікають з країни, або залягають тут на дно, або колишні риги, на яких немає місця для клейма. Така вся команда Погтужного. Як казав один мародер від слугориг "Тихо підуть в ліс".
показать весь комментарий
30.10.2024 20:00 Ответить
Ті канали, про які ви пишете, є у вільному доступі на супутнику, кабельному та IPTV. Їх не показують тільки в мережі наземного Т2. Це мережа ахмєтовського Зеонбуда.
показать весь комментарий
30.10.2024 20:26 Ответить
Приберіть вже той марахфон..

Скажене ж бабло в нього заривають!
показать весь комментарий
30.10.2024 18:27 Ответить
Нарешті ! Свинство зермаків помітили у Євросоюзі.
показать весь комментарий
30.10.2024 18:27 Ответить
Вони з початку помітили, але довго терпіли, але даже їхнього терпіння не вистачало
показать весь комментарий
30.10.2024 18:58 Ответить
"Агенты Кремля" сидят в этой Еврокомиссии!
показать весь комментарий
30.10.2024 18:28 Ответить
Точно, це потужне кацапське іпсо.
показать весь комментарий
30.10.2024 18:46 Ответить
Ні, порохоботи!
показать весь комментарий
30.10.2024 18:59 Ответить
Обідно.Не зацінили
показать весь комментарий
30.10.2024 18:28 Ответить
От як можна просити від союзників ракети і мільярди, якщо вони не можуть допроситись закриття граного зомбофону.
показать весь комментарий
30.10.2024 18:28 Ответить
"Зелений марафон" жере з бюджету більше, ніж всі витрати на дрони і набої. Доречі, а хмельницька Крупа теж отримає зєлініу тисячу?
показать весь комментарий
30.10.2024 18:30 Ответить
Сказано "все" - значит все.
показать весь комментарий
30.10.2024 18:38 Ответить
Зе-марафон складають промосковські "Інтер", "Г**но+Г**но", "Україна"(Ахметова") і окремі ведучі "НАШ", "Ньюзван", "112".
показать весь комментарий
30.10.2024 18:30 Ответить
Прийняв країну з Маріуполем, Бердянськом, Скадовськом, Сєвєродонецьком, Лисічанськом, Бахмутом, ..., ..., ..., найбільшою атомною станцією в Європі, ростом ВВП+4%, військом, ракетними програмами, 45млн+ громадянами, демократією та свободою слова.

Все просрав, здав, скасував ще й від корита тепер не відтягнеш!
показать весь комментарий
30.10.2024 18:33 Ответить
Вибори
показать весь комментарий
30.10.2024 18:52 Ответить
Зате адженда була хороша. Колумбійська.
показать весь комментарий
30.10.2024 19:52 Ответить
Не смотрел но одобряю.
Дивився цю галіматню. Більше пів хвилини не витримував. Потім перестав тренувати силу волі.
показать весь комментарий
30.10.2024 18:33 Ответить
Теж саме, дивився кілька разів на початку вторгнення, а потім як в гімни " вскипит наш розум ...."
показать весь комментарий
30.10.2024 18:55 Ответить
Чого вони не в свої справи лізуть?
показать весь комментарий
30.10.2024 18:35 Ответить
Точно. Не їх же раком дрюкають в голову.
Їм то від того що? Вумному наріду нравитьця.
показать весь комментарий
30.10.2024 18:41 Ответить
за мародерство на ******** телелайнофоні Зєлі і її банді манагерів треба окремий термін ув'язнення..
показать весь комментарий
30.10.2024 18:36 Ответить
На святе замахнулисяяя!!!!
показать весь комментарий
30.10.2024 18:36 Ответить
а де цей маоафон , я его ще не разу не бачив , сижу в Телеграм і на Цензоре
показать весь комментарий
30.10.2024 18:37 Ответить
Треба телевізор, тюнет Т2 і пароль від Марахвона у місцевого коменданта
показать весь комментарий
30.10.2024 18:41 Ответить
А я то думаю , чого Зе та його шапіто брехали про кількість допомоги від союзників
Знали гниди , що готується подібне рішення , як і про те , що з такою корупцією та порушенням свободи слова у ЄС - зась
показать весь комментарий
30.10.2024 18:38 Ответить
Явамничегонедолжен
показать весь комментарий
30.10.2024 18:40 Ответить
Ясно що Вова проігнорує критику Євросоюзу тому що так йому накаже Єрмак, але для нього це суттєвий ляпас, по його его, чекаємо на його чергову нахабну відповідь Єврокомісії.
показать весь комментарий
30.10.2024 18:42 Ответить
Геть свої єввропейські ручіща від від свєточа правд.та плюралізьма...)))
показать весь комментарий
30.10.2024 18:45 Ответить
Усьо, кінець війні? Вже можна свободу слова впроваджувати?
показать весь комментарий
30.10.2024 18:49 Ответить
А як інакше..?
Коли з екрану всій країні локшину та шоу парять...
показать весь комментарий
30.10.2024 19:12 Ответить
У мене немає знайомих кто би дивився цей марафон. Або це замість кварталу, нова розважальна програма. Однак за таке бабло ліпше іноді мовчати. А гроші на військових витратити
показать весь комментарий
30.10.2024 18:51 Ответить
Чхати 🤡хтів на всі свої % ...він хоч і нелегітимний ,але плани пише ,між паузами плана, на кришталевому столі ... естетіка прийому плана , головне ,а там хоч крові по коліна ...
показать весь комментарий
30.10.2024 18:52 Ответить
без меді підтримки не було би "кварталу " без медіа підтримки не було би "зельца" без медіа підтримки не було б того в Україні 3,14сдєцаюкотрий сьогодні є
показать весь комментарий
30.10.2024 18:54 Ответить
О,ЄС садить Вову на шпагат...або демократія та свобода слова або траншів не буде...може хоч так дійде до "лідера"..
показать весь комментарий
30.10.2024 19:11 Ответить
Дивно.
Тільки в кварталі95 знають як потрібно мобілізувати країну в час війни.
Що робити на фронті, як організувати висвітлення життя країни,
куди і на що направити грошові потоки.
Невже під прикриттям "квартал95" країна готувала 30 років військових-полководців, розвідників дипломатів, вчених? Це просто якийсь фантастичний сценарій майбутнього фільму.
І ось настав їх зірковий час.
Навіть фуйло цього ще не зрозумів.
показать весь комментарий
30.10.2024 19:40 Ответить
Ви Грузії краще щось порадьте,бо тут "самі с усамі"(((
показать весь комментарий
30.10.2024 20:09 Ответить
Марафон знищив телебачення як засіб суспільного вісника.
показать весь комментарий
30.10.2024 20:23 Ответить
Зеленский вже відповів в стилі своєї бико-дипломатії "Я вам нічєво нє должен!"?
показать весь комментарий
30.10.2024 20:30 Ответить
Ніколи не дивився телемарахвон, але якщо він буде транслюватися англійською та німецькою мовами може й буде з нього якась користь...
Хто зна...
показать весь комментарий
30.10.2024 20:46 Ответить
Ти ба, навіть Європу заї.ав це телешмарофон, але Валодька ні пагодиться бо його переможний план включає в себе пиляння бюджету і через це п..дливе шапіто. Не одним асфальтом же виборювати перемогу!
показать весь комментарий
30.10.2024 21:04 Ответить