9842 посетителя онлайн
3 700 56

Более 400 тыс. человек уже подали заявку на выплату "тысячи от Зеленского", - Минэкономики

Тисяча від Зеленського

На получение 1000 грн в рамках программы "Зимняя єПідтримка" уже подали заявки более 400 тысяч украинцев.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ, об этом в телеэфире сообщила заместитель министра экономики Надежда Бегун.

"Услуга стартовала сегодня в 12 ночи, и уже тогда начали поступать первые заявки, поэтому активность действительно большая. Уже по состоянию на сейчас более 400 тысяч человек подали заявки, из которых примерно 150 тысяч - на детей", - отметила Бегун.

Она напомнила, что перед подачей заявки необходимо обновить приложение "Дія", после чего появится дополнительный раздел "Зимняя єПідтримка" для получения выплаты в размере 1000 грн. Для тех, кто не пользуются "Дією" или не имеет РНОКПП, есть возможность обратиться в банки-партнеры программы с 10 декабря.

Также заместитель министра отметила, что подать заявку через "Укрпочту" невозможно. По ее словам, этот почтовый оператор будет выплачивать "Зимнюю єПідтримка" без заявок тем, кто получает пенсию и социальную помощь по инвалидности, а также жителям территорий, где ведутся боевые действия. Выплату получат все граждане, которые получают социальную помощь через "Укрпочту".

По ее словам, заказать выплату можно до конца зимы, а использовать средства - до конца 2025 года. Исключением являются выплаты через "Укрпочту", где действует другой механизм, и средства можно получить до конца февраля.

Как сообщалось, ранее президент Украины Владимир Зеленский поручил правительству ввести с 1 декабря новую программу поддержки населения - по 1 тыс. грн на человека.

Впоследствии первый заместитель министра экономики Алексей Соболев заявил, что государственную помощь в размере 1 тыс. грн, которую с декабря смогут получить украинцы, будут начислять на карточку "Национальный кэшбек".

В Кабмине и в правящей партии "Слуга народа" утверждали, что на выплаты потратят средства от международных партнеров, которые не успевают освоить до конца года. Однако впоследствии председатель Комитета Верховной Рады по вопросам бюджета Роксолана Пидласа признала, что на инициированную Зеленским программу потратят остатки средств Фонда общеобязательного государственного социального страхования, которые образовались в прошлом году и не были использованы Министерством экономики в 2024 году.

В таком случае на финансирование выплат по 1000 гривен направят часть внутренних доходов госбюджета, а не средства международных партнеров, следовательно, эти средства можно было бы потратить на оборону.

Подробнее читайте в материале БизнесЦензора: "Тысяча Зеленского": где возьмут деньги"

Топ комментарии
+28
показать весь комментарий
01.12.2024 14:23 Ответить
+18
400 тис. лохов...
показать весь комментарий
01.12.2024 14:17 Ответить
+18
це тисяча з бюджету,а не від зеленського. заленський з бюджету лише ******* і нічого не дає
показать весь комментарий
01.12.2024 14:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
400 тис. лохов...
показать весь комментарий
01.12.2024 14:17 Ответить
То є ''нє такіє руцкіє'' . Слвкохалявщіки що хайбог милує.
показать весь комментарий
01.12.2024 14:29 Ответить
це тіко для початку...їх ох як більше
показать весь комментарий
01.12.2024 14:38 Ответить
нє, народ просто любить халяву.
показать весь комментарий
01.12.2024 15:15 Ответить
Чого це вони лохи? 51% пенсів отримує менше 4 тис. грн на місяць, ще 33% - середню, 5385 грн. Усього 10,8 млн пенсів, тобто 10,8 х 84% = 9,072 млн точно подадут заявки. А що їм залишається робити, коли держава їх залишила без засобів для існування? Я вже не кажу про інші категорії.
Я не здивуюся, якщо і ті, що отримують доходи 50-100 тис подадут заявки - приклад депутати ВР, які компенсують собі витрати на житло, проживаючи у тещі чи у інших родичів.
Але це зовсім не означає, що усі з лохторату - просто грошей немає зовсім у людей.
показать весь комментарий
01.12.2024 15:18 Ответить
Та ви що, так і зелєнскава? Він що свої витягнув з кишені?
показать весь комментарий
01.12.2024 14:18 Ответить
це його єлехторат що ще залишився в країні
показать весь комментарий
01.12.2024 14:20 Ответить
Та солодка халява. Краще б у дупу Зе їх затовкали
показать весь комментарий
01.12.2024 14:20 Ответить
це тисяча з бюджету,а не від зеленського. заленський з бюджету лише ******* і нічого не дає
показать весь комментарий
01.12.2024 14:22 Ответить
Так ось для чого податки підняли Для зе!подачки.
показать весь комментарий
01.12.2024 14:56 Ответить
Ну, что сказать... - дебилы, бл.. ь!
показать весь комментарий
01.12.2024 14:23 Ответить
Це ті яких треба публічно відправити до РФ підсрачниками. Публічно!
показать весь комментарий
01.12.2024 14:23 Ответить
показать весь комментарий
01.12.2024 14:23 Ответить
22 євро
показать весь комментарий
01.12.2024 15:16 Ответить
кольор не той, потрібно смарадовий.
показать весь комментарий
01.12.2024 15:47 Ответить
Не беріть цю тисячу.
показать весь комментарий
01.12.2024 14:26 Ответить
І шо, "прокурорам" віддадуть на надбавки.
показать весь комментарий
01.12.2024 14:30 Ответить
В прокурорів і так все є.Ця тисяча не для прокурорів.
показать весь комментарий
01.12.2024 14:45 Ответить
Наївно, залишок буде розпиляно в самий цинічний схематоз - в тендери, надбавки, премії, "сверхурочни", інакше б за 3-10 років війни уже б ракети були, ядер і міни летіли куди надо.
І принишкле х.йло сиділо тихо і не рипалось до свого здиху.
показать весь комментарий
01.12.2024 15:13 Ответить
Краще мати чистк совість і не брати взагалі.
показать весь комментарий
01.12.2024 15:49 Ответить
коли ти підписуєш угоду на отримання цієї тисячи, ти відмовляєшся від банківської таємниці і також надеєш на 20 років дозвіл на передачу третім особам (невідомо кому) данних усіх транзакцій і про стан твоїх рахунків.
показать весь комментарий
01.12.2024 15:52 Ответить
где вас таких берут? 🤷🤦‍♂️
показать весь комментарий
01.12.2024 17:21 Ответить
Тяжко бути лохом? Чи ти на зарплаті в ОП? Без лоха і жизнь плоха. 20 років у договорах між банком і третими особами.


показать весь комментарий
01.12.2024 19:43 Ответить
Я розумію якби Порошенко на свої чесно зароблені почав роздавати наліво і на право по тисячі (хоча я не прихильник будь якої халяви ) . А з якої кишені ти витягнув кожному по тисячі . В тебе-ж ні%уя нема ні бізнесу , ні заморського дяді .
показать весь комментарий
01.12.2024 14:27 Ответить
Антидронову ''айпетрі'' на халявну тисячу халявщикам не наклепаєш. Напиши тут Не прихильник Порошшенка хто на свої грошенята наклепав для захисту України і твоєї дупи більше ніж хтось. Може ЗЄ чи Бойко чи може сама косата з косатих Йюля.
(Не відповідь вважається зливом в гівно)
показать весь комментарий
01.12.2024 14:39 Ответить
Якщо ви не хочете отримувати 1000 гривень,то віддайте їх мені!
показать весь комментарий
01.12.2024 14:30 Ответить
І я теж хочу!!! Відправлю тим секретним фізикам , які кацапській шахеди відправляють на оранку білорусскіх капляних грядок
показать весь комментарий
01.12.2024 14:43 Ответить
Тепер ця війна буде до тих пір, поки ці 400 тисяч, не стануть 73 %......
показать весь комментарий
01.12.2024 14:33 Ответить
Зробіть корисну справу, пожертвуйте їх в зсу.
показать весь комментарий
01.12.2024 14:34 Ответить
активність справді велика. Вже станом на зараз понад 400 тисяч людей подали заявки, з яких приблизно 150 тисяч - на дітей

Це говорить про те, що президенство боневтіка, та його зеленого кодла в усіх гілках влади, довели українців до тотального зубожіння! 🤬 Не від гарного життя, така кількість людей, за пів дня подала заявки!
показать весь комментарий
01.12.2024 14:39 Ответить
А що ти хотів? Я свою пенсію віддаю за оренду житла! В 2000 гр. ВПО мені відмовили,ходжу побираюсь і мені ця тисяча трошки допоможе!
показать весь комментарий
01.12.2024 14:42 Ответить
Я Вас ні в чому не звинувачую, бо теж пенсіонер, і знаю що та як. Я цю тисячу, так як і ковідну, відправлю на ЗСУ, бо гроші "ідейних відказників", як завжди ******** близькі до кормушки
показать весь комментарий
01.12.2024 14:52 Ответить
Мне одно НЕ понятно. Почему этот зелёный утырок использует деньги налогоплательщиков для подкупа избирателей ?
показать весь комментарий
01.12.2024 14:41 Ответить
Якщо отримаю тисячу, поділю по справедливості. 50% на комуналку, 25% у волонтерський фонд Притули, 25% у волондерський фонд Стерненка.
показать весь комментарий
01.12.2024 14:42 Ответить
І нічого в ЗСУ не попаде, бо Стерненко та Притула такі ж покидьки як і Зеленський.
показать весь комментарий
01.12.2024 15:37 Ответить
У вас є конкретика про цих волонтерів чи це щось особисте? Може Притула і Стерненко колись вам % відстегнути відмовилися або дружину у вас увели, або родичам щось погане зробили?
показать весь комментарий
01.12.2024 15:45 Ответить
показать весь комментарий
01.12.2024 14:44 Ответить
Це так "Мінекономіки" працює? Замість того, щоб кожну копійку витрачати на користь України, вчасно фінансувати виробництво озброєння, контролювати, щоб жоден паразит не розкрадав, - вихваляються скільки так званих "неосвоєних" (тобто нерозкрадених) грошей роздадуть нібито "в подарунок" і нібито "від самого", хоча це бюджетні гроші, сплачені всіма, кому нібито "дарують".
показать весь комментарий
01.12.2024 14:49 Ответить
коммуняки.
показать весь комментарий
01.12.2024 17:14 Ответить
В парших рядах працівники прокуратури, мсек та міністерств
показать весь комментарий
01.12.2024 14:50 Ответить
Дебіли ***...
показать весь комментарий
01.12.2024 14:53 Ответить
показать весь комментарий
01.12.2024 14:59 Ответить
Тупенькі миші полізли в мишеловку.
Халява це те що укрнарод любить більше за все.
показать весь комментарий
01.12.2024 15:14 Ответить
Яка ганьба
показать весь комментарий
01.12.2024 15:16 Ответить
кріпаки, які "умЄют жИдь" при будь-кому і завжди знайдуть виправдання цій своїй лажі..
отже, Зєля-Чонгар може спокійно йти і на другий термін і на третій і на пожиттєве - принципові ідіоти не підведуть сцаря...
показать весь комментарий
01.12.2024 15:19 Ответить
Це як Андроповка в срср. Горілка та ж, але дешевше ! І хто від неї відмовився. Навпаки, бігли до черг, а бувало й по головам черги до завітної мрії.
показать весь комментарий
01.12.2024 15:23 Ответить
показать весь комментарий
01.12.2024 15:41 Ответить
Тища Зеленського -Смрадового Смарадового
показать весь комментарий
01.12.2024 15:56 Ответить
Халява - кацапська традиція. Продати свою совість, свободу, майбутнє своє і своїх дітей за тисячу гривень. Ваші особисті будуть у реєстрі рабів
_______________

Вільним людям - зєлю геть і вибори
показать весь комментарий
01.12.2024 16:14 Ответить
Ну я например участвую в программе нац кешбек. Сегодня заплатил за электричество, как раз то шо в октябре насобирал хватило оплатить 200 киловат. Мелочь, а приятно Не понемаю, почему все шкирятся тут в новости
показать весь комментарий
01.12.2024 17:25 Ответить
Мені теж тисяча зайвою не буде. Але від гадьониша не візьму. Вибори
показать весь комментарий
01.12.2024 17:53 Ответить
Нарешті! Все! Кінець епохі бідності...
показать весь комментарий
01.12.2024 16:52 Ответить
Іпать і новини !!!
Трубадури возсурмили о заслугє голого короля.
Віват кароль )))
показать весь комментарий
01.12.2024 17:26 Ответить
У повнеоваженнях Президента України немає права роздавати гроші із бюджету. Це можна розцінювати як заподіяння шкоди державі або у випадку призначення президентських виборів і балатування Смарадового на другий термін - підкуп виборців.
показать весь комментарий
01.12.2024 19:47 Ответить