8802 посетителя онлайн
1 843 23

Это был год изменений в системе обеспечения Вооруженных сил Украины, - Умеров о деятельности ГОТ

Умєров про ДОТ

Во время презентации "DOT. Год реформы обеспечения" министр обороны Рустам Умеров рассказал о достижениях ключевого элемента реформы оборонных закупок.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает Министерство обороны Украины.

"Ровно год назад Министерство обороны фундаментально изменило подход к обеспечению нашего войска. Мы запустили Государственный оператор тыла (ДОТ) - ключевой элемент реформы оборонных закупок", - говорится в сообщении.

Что удалось сделать:

  • ГОТ заключил контракты на 75 миллиардов гривен, сэкономив более 17 миллиардов. В частности, 7 млрд - на питании, 6,5 млрд - на топливе, 3,7 млрд - на вещевом обеспечении.
  • К работе привлечено 45 новых поставщиков.
  • Запущена DOT-Chain - современная ІТ-система, которая сделала тыловое обеспечение прозрачным и бесперебойным.
    - Создан наблюдательный совет ГОТ, в который вошли украинские и международные эксперты, повысив доверие к системе.

"Эти изменения позволили Минобороны сосредоточиться на стратегическом управлении, политике и контроле, а закупки передать специализированной структуре", - отметил Умеров.

"Спасибо всей команде DOT - Государственный оператор тыла, в частности - Арсену Жумадилову, за профессионализм и преданность делу. Вместе укрепляем обороноспособность Украины, приближая нашу победу! Сильная армия - сильная страна!" - резюмировал глава оборонного ведомства.

Топ комментарии
+29
Це був черговий рік мародерства і брехні.
показать весь комментарий
07.12.2024 21:25 Ответить
+22
Це точно рік змін. Яйця по 17 - це було так собі.

А от 100 тисяч бракованих мін та зникненпя мільярдів гривень - це вже потужно.
показать весь комментарий
07.12.2024 21:33 Ответить
+13
Хвали мене моя губонько бо роздеру тя до самісіньких вух!
показать весь комментарий
07.12.2024 21:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ось і очільник на місці і про міни не забув
показать весь комментарий
07.12.2024 21:20 Ответить
Коли з мінами і АОЗ обісрались по повній, то можна і про ДОТ написати... Хоч якось себе похвалити...
показать весь комментарий
07.12.2024 21:21 Ответить
Хвали мене моя губонько бо роздеру тя до самісіньких вух!
показать весь комментарий
07.12.2024 21:22 Ответить
Це був черговий рік мародерства і брехні.
показать весь комментарий
07.12.2024 21:25 Ответить
Умєров! Де міни?
показать весь комментарий
07.12.2024 21:33 Ответить
Це точно рік змін. Яйця по 17 - це було так собі.

А от 100 тисяч бракованих мін та зникненпя мільярдів гривень - це вже потужно.
показать весь комментарий
07.12.2024 21:33 Ответить
Заради справедливості, треба зауважити, що мільярди, які випаровуваються, то не know how Умерова, це вже давно запатентовано, ще на початку 2022 року компанією Зеленського-Рєзнікова, двох друзів-одноплемінників. Та компанія вже тоді поставила на промислову основу зникнення у просторі мільярдів і у результаті, як бонус, знищення тисяч і тисяч бійців, українців, які йшли у бій без прикриття артилерією, бо гроші на ********** таємничим чином десь зникали, і гроші чималі. Скільки ж загинуло тоді мотивованих бійців, добровольців, від діяльності тих братів по походженню і мародерству! Так що нинішній "реформатор" МО йде вже по натоптаній стежці, хіба що удосконалюючи вже розроблені і обкатані схеми по мародерству і знищенню українців на фронті.
показать весь комментарий
08.12.2024 07:14 Ответить
Уявляю, як ввечері сходиться компанія 5-6 менеджерів- друзів-одноплемінників бубочки і регочуть-------як ми зробили цих придурошних хохлів!!!!!!!!!
показать весь комментарий
08.12.2024 08:12 Ответить
ДОТ уклав контракти на 75 мільярдів гривень, заощадивши понад 17 мільярдів. Зокрема, 7 млрд - на харчуванні, 6.5 млрд - на паливі, 3.7 млрд - на речовому забезпеченні. -За заощадження на армії в часі війни потрібно гнати в шию всіх підряд, починаючи з головного "зеленопісінісіма"
показать весь комментарий
07.12.2024 21:34 Ответить
Цей рік був дуже результативним:
Ще БІЛЬШЕ корупції!
Ще БІЛЬШЕ розкрадання!
Ще БІЛЬШЕ тупості!
Ще БІЛЬШЕ бусіфікації!
Ще БІЛЬШЕ брехні!
Слава нам, зе-слугам, 5-6 типильним менеджерам та Незламному Потужному БоНевтіку ХренУйду!!!
показать весь комментарий
07.12.2024 21:34 Ответить
Все що заощадженно 17 ярдів₴,пішло на З/П створеної наглядової ради ДОТ, а також мусорам,прокурорам, ОП,дбр,і решті непотрібу ! А те що залишилось спиз..дили !
показать весь комментарий
07.12.2024 21:39 Ответить
Сам себя не похвалишь, никто не похвалит !
показать весь комментарий
07.12.2024 22:32 Ответить
А я, наївна, сподівалася: представник народу, який зазнав багато біди, дітям із дитинства прищеплюють порядність, чесність, відповідальність перед Господом, тож буде чесний і порядний... але щось пішло не так... мабуть, у кожного народу є свій Каїн...
показать весь комментарий
07.12.2024 22:57 Ответить
Чмошник
показать весь комментарий
07.12.2024 23:07 Ответить
Потужно...
показать весь комментарий
07.12.2024 23:07 Ответить
А фактично з часів лупатого папєрєдніка що змінилося?
Тільки назви!
Лишилися ті ж скандали з харчами та сухпаями, що не відповідають нормам безпеки; гнилою турецькою уніформою; розкрадання ГСМ та генеральські члєновози; нездатність забезпечити армію українським озброєнням та ************ хоча б на 20%.
Той же скандал з мінами 120 мм ще з 2022го тягнеться, тільки рік тому про "пороха" розповідав Залужний, а тепер Сметанін. А скандал знаковий, бо демонструє нездатність Укроборонпрому налагодити випуск виробів у відповідності до радянської техдокументації 50річної давнини. Які тут стандарти НАТО?
Єдині зміни, що гроші, на середній ланці, потекли в інші кишені.
показать весь комментарий
07.12.2024 23:40 Ответить
Этого нельзя было не заметить
Тырить стали так
Словно завтра конец света
Вы все думаете - Умеров с Ермакрм ездят в США на переговоры?
Не смешите меня
Переговоры - это прикрытие
Пацаны нал вывозят чемоданами
И когда все закончится
С этих козлов выдоить ничего будет невозможно
Наличку они в США к тому времени - легализуют
показать весь комментарий
08.12.2024 03:02 Ответить
Зелёный мародер
показать весь комментарий
08.12.2024 06:18 Ответить
В нашому підрозділі забезпечення по всіх статтях за 24 рік значно гірше ніж в 23. В 23 гірше ніж в 22 році. Це гівно умєров нічим не краще за гівна рєзнікова. Ха ха ха.
показать весь комментарий
08.12.2024 07:31 Ответить
ДОТ уклав контракти на 75 мільярдів гривень, заощадивши понад 17 мільярдів.

Як вони оце рахують, заощаджуватєлі?
Береться своя ціна, тотім лізиш в інтернет і знаходиш НАЙВИЩУ ціну на цей товар (це в кращому разі, в гіршому - на аналог кращої якості) . Пишеш табличку - вуаля, твоя пабєда в тендері.
показать весь комментарий
08.12.2024 10:06 Ответить
Схоже, турецькому базару приходить пиндець.
Забирай своє шобло з лайфсела і мандруй по далі , поки ще можеш.
показать весь комментарий
08.12.2024 10:26 Ответить