7595 посетителей онлайн
12 417 73

У Зеленского "напряженно, но культурно" отказали в телефонном разговоре с Орбаном, - Сийярто

прем’єр-міністр Угорщини Орбан та Володимир Зеленський

Украинская сторона отклонила предложение Венгрии о телефонном разговоре Владимира Зеленского и Виктора Орбана.

Об этом изданию VEOL заявил министр иностранных дел Венгрии Петер Сийярто, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

Сийярто снова повторил венгерское предложение о "прекращении огня и массовом обмене пленными", которое Будапешт хотел предложить Украине и России по случаю Рождества.

По словам венгерского министра, после разговора Орбана с российским диктатором Владимиром Путиным, он попросил у министра иностранных дел Андрея Сибиги и главы Офиса президента Андрея Ермака организовать телефонный разговор Орбана и Зеленского.

Сийярто заявляет, что якобы Украина "достаточно небывалым для дипломатии жестом" и "несколько напряженно, хотя и культурно" отказала в звонке.

На столе лежит предложение, подобного которому не было за последнюю тысячу дней, и не от Венгрии зависит, будет ли это предложение рассмотрено и одобрено обеими сторонами. Одна сторона рассмотрела его и считает его приемлемым, но другая сторона заняла неприемлемую позицию", - убеждает Сийярто.

Звонок Орбана Путину

Ранее сообщалось, что премьер Венгрии Виктор Орбан после встречи с избранным президентом США Дональдом Трампом провел телефонный разговор с российским диктатором Владимиром Путиным.

Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан заявил, что предложил Украине и РФ сделать рождественское перемирие и масштабный обмен пленными.

Советник Зеленского Дмитрий Литвин сообщил, что венгерская сторона ничего подобного с Украиной не обсуждала.

В Кремле заявили, что Россия в ответ на инициативу премьера Венгрии Виктора Орбана о "рождественском перемирии" и обмене пленными между РФ и Украиной якобы передала Будапешту свои предложения по этому поводу, но "Киев отклонил эту идею".

Топ комментарии
+27
Сирийские повстанцы захватили тюрьмы и концлагеря бывшего диктатора Асада. Асад устроил сирийскому народу Ад на земле с пыточными камерами и множеством приспособлений для убийства людей в том числе с помощью пресса, которым давил людей заживо. И теперь покажите ето Европе и в США, которая прикрывает ***** и его банду людоедов да еще предлагают с ними сесть за один стол и о чем то договариваться. Те кто предлогает сесть с ****** за стол переговоров и покушать вместе коровай являются такими же людоедами как и Асад и ***** и остальные диктаторы етой планеты
показать весь комментарий
15.12.2024 15:59 Ответить
+21
Орбан такий же холуй ***** як і Лукашенко. А якщо пригадати скільки Орбан персонально напаскудив Україні та українцям то ...
показать весь комментарий
15.12.2024 16:04 Ответить
+15
Хунгарів послали нхй.
показать весь комментарий
15.12.2024 15:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Отказали президенту ТУРЦИИ ОРБАНУ?
показать весь комментарий
15.12.2024 15:49 Ответить
Так...Зі словами орбан акбар.
показать весь комментарий
15.12.2024 16:45 Ответить
Акбар орбан!
показать весь комментарий
15.12.2024 19:45 Ответить
Хунгарів послали нхй.
показать весь комментарий
15.12.2024 15:50 Ответить
Орбану треба було на випередження спрацювати.
показать весь комментарий
15.12.2024 16:10 Ответить
Твій Орбан це корумпований Зе 90і роки російською мафією ублюдок і пройдтсвід. Тепер він робить все, що скаже йому військовий злочинець і терорист *****-Путін.
показать весь комментарий
15.12.2024 16:52 Ответить
Орбан друг і собутильник Трампа а не *****. Все одно мені Орбан більше подобається, ніж твій Зеленський.
показать весь комментарий
15.12.2024 17:25 Ответить
післали на йорбана...
показать весь комментарий
15.12.2024 16:52 Ответить
Послали, тому що, орбан в одній команді з зелею,
а той не ділиться вкраденим і каже що не на часі.
показать весь комментарий
15.12.2024 17:11 Ответить
Не на часі - я тебе поцілую - завтра - може
показать весь комментарий
15.12.2024 15:50 Ответить
Боневтік і такий має низькийц рейтинг, а після контакту із орбанопуйлом може ще втратити .....
показать весь комментарий
15.12.2024 16:37 Ответить
Якісь діряві уї@ани дзвонять та пропонують якусь муйню. Тут навіть нелох відмовить.
показать весь комментарий
15.12.2024 15:52 Ответить
"напружено, але культурно"

Кароч, потужно!
показать весь комментарий
15.12.2024 15:52 Ответить
я б послав не культурно
показать весь комментарий
15.12.2024 18:02 Ответить
Жест "ДОБРОЙ" воли.
показать весь комментарий
15.12.2024 19:51 Ответить
У Зеленського "напружено, але культурно" відмовили у телефонній розмові з Орбаном, - Сійярто Джерело: https://censor.net/ua/n3525185
Щось тут не так - словосполучення якесь не таке.
Для наших вух звичніше чути, - Потужнота незламно .... , - і далі по тексту.
показать весь комментарий
15.12.2024 15:53 Ответить
Сирийские повстанцы захватили тюрьмы и концлагеря бывшего диктатора Асада. Асад устроил сирийскому народу Ад на земле с пыточными камерами и множеством приспособлений для убийства людей в том числе с помощью пресса, которым давил людей заживо. И теперь покажите ето Европе и в США, которая прикрывает ***** и его банду людоедов да еще предлагают с ними сесть за один стол и о чем то договариваться. Те кто предлогает сесть с ****** за стол переговоров и покушать вместе коровай являются такими же людоедами как и Асад и ***** и остальные диктаторы етой планеты
показать весь комментарий
15.12.2024 15:59 Ответить
А чому так пафосно, росіянин, прокинься, ти на партзборах, досить перд..ти
показать весь комментарий
15.12.2024 18:12 Ответить
Так можна ж було не відхіляти, а погодитися на розмову. Під час якої ще раз запропонувати, як казав отой, пойті на трі буквьі.
показать весь комментарий
15.12.2024 16:00 Ответить
Штож ты фраер сдал назад???
То пропозицію відхилив, то дзвінок? Завтра скажеш, що потік думок орблану відхилив силою думки?
показать весь комментарий
15.12.2024 16:03 Ответить
Трохи контексту:

У цьому твердженні, зазначимо, Сійярто щонайменше сказав неповну правду: влітку 2024 року президент Франції Емманюель Макрон пропонував оголосити "олімпійське перемирʼя" - https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/05/17/7186222/ що Росія просто відкинула.

Також глава МЗС Угорщини підтвердив, що Орбан сказав неправду, стверджуючи, що https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/12/11/7200490/ Україна відкинула його ідею "різдвяного перемирʼя" - адже угорська сторона взагалі не обговорювала її безпосередньо з українською.
показать весь комментарий
15.12.2024 16:08 Ответить
Орбан такий же холуй ***** як і Лукашенко. А якщо пригадати скільки Орбан персонально напаскудив Україні та українцям то ...
показать весь комментарий
15.12.2024 16:04 Ответить
Як цього цигана ,,приземлили" в Європарламенті:
https://www.facebook.com/100005660223606/videos/939524698093171
показать весь комментарий
15.12.2024 16:09 Ответить
- уж паслалі так паслалі..
- маловато будіт, ма-ла-вато !
показать весь комментарий
15.12.2024 16:12 Ответить
Треба було не відмовлятися, а погодитися, але висунути свої умови. Так не було зроблено, хоча це на поверхні. Тепер у кацапів та у Орбана є підтверджена офісом реЗЕдента відмова від припинення вогню. Ще пару-тройку таких відмов і про Україну кацапи та підкацапські шльондри будуть казати: ми ж пропонуємо перемир"я, а Українва відмовляється і у них на руках будуть факти що так воно й є. Дипломати взагалі ніколи не відмовляють, вони погоджуються таким чином, щоб відмовив опонент. Але офісно-реЗЕденстька гопота цього не знає, або свідомо підставляє Україну, виставляючи в неприглядному світлі.
показать весь комментарий
15.12.2024 16:16 Ответить
"Дипломати взагалі ніколи не відмовляють..."
"А якщо дипломат каже "Ні" - що ж це за дипломат?"
показать весь комментарий
15.12.2024 16:34 Ответить
Я не думаю, що у нього є відмова дєрьмака. По факту у нього є тільки багато слів, що спираються на себе чи орблана. Ніхто з нашого боку не підтверджував факт жодної розмови, ну або я просто провтикав і не знаю усіх фактів.
Але якщо це так, то і не треба ніяк реагувати, а в інтерв'ю хтось спитає і тоді просто навести факти. Але литвин мав промовчати і не казати нічого, а він сказав, що нічого ніхто не пропонував, що в принципі є неприйнятно.
показать весь комментарий
15.12.2024 16:35 Ответить
- АлєМожнаЗеленскагаВсмислєНахуй?
показать весь комментарий
15.12.2024 16:18 Ответить
А навіщо "культурно"? Треба послати цю шестірку путлера вслід за "русским кораблем"?
показать весь комментарий
15.12.2024 16:19 Ответить
тут, якщо культурно мад'яра ***** послали - то я підтримаю ЕрЗе
показать весь комментарий
15.12.2024 16:21 Ответить
я не підтримую. Треба було послати не культурно
показать весь комментарий
15.12.2024 18:04 Ответить
Так ти готовий міністр культури у Зеленьського
показать весь комментарий
15.12.2024 18:14 Ответить
Вовачка готовий давати Трампу у будь якій кількості та у будь якій позі
показать весь комментарий
15.12.2024 16:22 Ответить
орбан думає, що авторитет колишньої австро-угорської імперії автоматично робить його ледве не членом королівської родини Габсбургів, якого всюди мають приймати безумовно

ну а так подивитися : що він такого авторитетного зробив, оцей орбан ?
показать весь комментарий
15.12.2024 16:23 Ответить
Орбан напружено,але культурно був посланий на йух.
показать весь комментарий
15.12.2024 16:37 Ответить
Правильно зробили! Чи не видатний діяч!!!!
показать весь комментарий
15.12.2024 16:39 Ответить
"...що він такого авторитетного зробив..."
Набрався нахабства заявляти всій Європі: "Я ат Кононєнко Трампа!"
показать весь комментарий
15.12.2024 16:40 Ответить
у фразі "йдіть ви на...й" вони додали "будь-ласка".
і вийшло напружено але культурно)
показать весь комментарий
15.12.2024 16:42 Ответить
Угорщина вже півтора року неотримує газпромівський газ через Україну.
Нафту, так отримує. Із 2027 року - тотальна заборона на трубопровідну нафту із рф у Євросоюзі.
показать весь комментарий
15.12.2024 18:19 Ответить
До чого ти Зеленьського сюди сунув?
. Це ж ти фантастіш невіглас, Зеленьському це знати непотрібно, він читати із суфльора вміє, а ти конпку інтернету знайти не в змозі, інформацію перевірити.
показать весь комментарий
15.12.2024 18:35 Ответить
Орбан - ні Габсбург, ні Бурбон,
А мацковська шістка он!
Потужніший культурно відмовив:
- Разбойнік? Переговорник? Вийді вон!!!
показать весь комментарий
15.12.2024 16:47 Ответить
- Megbasztam az uráli anyádat!
(- Я твою уральску мамку тарахав)
показать весь комментарий
15.12.2024 16:53 Ответить
Орбан і Сійярто , пропоную вам мадярською бригадою взяти під охорону Суджинську станцію по перекачки углеводородів. Бо що ви там чекаєте ? Азербайджанський газ?
показать весь комментарий
15.12.2024 16:53 Ответить
****** пнх!!!!
показать весь комментарий
15.12.2024 17:02 Ответить
Будут с Орбаном дебаты - отвечай:
«Нет, ребяты-******, - только в чай!»
От подарков их сурово отвернись:
Мол, у самих добра такого завались!»
показать весь комментарий
15.12.2024 17:15 Ответить
якщо в когось і були дуже примарні сподівання на те, що той орбан може виступати в ролі такого собі нейтрального перемовника між Заходом і кацапнею, то навіть і ті дуже примарні сподівання вмить випарувались, коли орбан подзвонив у Грузію і привітав партію ************** з перемогою у той час, коли ще не було оголошено "офіційних" результатів виборів.
показать весь комментарий
15.12.2024 17:16 Ответить
А що тут очікувати було? Орбан все, на іншому боці. Офіційно ж
показать весь комментарий
15.12.2024 17:16 Ответить
Сійярто заявляє, що нібито Україна "досить небувалим для дипломатії жестом" уяви себе на місці Сибіги - тобі серед ночі дзвонить якийсь угорський фуфєл і провокує типу "Я хочу щоб ви пісцяли мені на обличча" під камери
показать весь комментарий
15.12.2024 17:17 Ответить
Донні це не сподобається. Для нього орбан - це найкращій європейський політик. Вони багато разів зустрічались ще до виборів. Вітя не лінився літати через океан. Послали Вітю нахій? Правильно зробили.
показать весь комментарий
15.12.2024 17:25 Ответить
Даа, президент Турции... 🤣
показать весь комментарий
15.12.2024 18:54 Ответить
два долбоё ба, made in Russia
показать весь комментарий
15.12.2024 17:34 Ответить
Разговаривать с этим путлеровским холуём это не уважать себя, орбановская венгрия враг Украины и об этом нужно открыто говорить.
показать весь комментарий
15.12.2024 17:43 Ответить
Український мор'як - герой .котрий післав рашистське корито "на куй" вписав це в історію,можливо, що і "зепоцріот" вчинив щось аналогічне з угорською шлюхою куйла "орбаном", сказавши їй-"elment baszni" ???х/з?
показать весь комментарий
15.12.2024 17:54 Ответить
Зе виставив на увесь світ ідіотом
показать весь комментарий
15.12.2024 17:56 Ответить
думаю, що світові політики "важковаговики". вже давно знають ,поіменно, політиків - ідіотів...????
показать весь комментарий
15.12.2024 18:01 Ответить
Тарас Чорнрвіл-== Суть повідомлення:
Київ відмовився від телефонних переговорів з Орбаном для обговорення перемир'я України з рф, - глава МЗС Угорщини Сійярто
«На столі є пропозиція, якої не було протягом останніх 1000 днів: одна сторона це вважає прийнятним, але інша її відхиляє».

== А тепер мій коментар:
Zеленський тупо вистрелив собі в ногу. Точніше, йому в ту ногу вистрелили ті, хто його смикають за ниточки, бо самостійно формувати думки він навряд, чи спроможний. Мова йде про відхилену пропозицію за посередництва Угорщини щодо різдвяного перемир'я та передсвяткового обміну полоненими. І не має жодного значення, чи ті пропозиції правдиві, чи ні. рашисти могли й збрехати, точніше, передати неправдиві обіцянки через Орбана. Вірити путніу - це все одно, що поцілувати скаженого собаку. Але ще раз - це тепер не має значення. Інформаційно вони перемогли.

Що мав зробити лідер, який думає про своїх громадян, а не є дешевою й самозакоханою маріонеткою? Він повинен поставити співрозмовника (Орбана) перед фактом, що ми згодні. Давайте нам дати й механізми. Якщо там була б брехня, то чим ризикувала Україна? Отоді можна було б висміювати Орбана й звинувачувати в цинізмі пуйла. А навіть коротке перемир'я нині, коли наступає ворог, а не ЗСУ, і наші війська виснажені до краю та ще й логістика на межі, більш вигідне саме Україні. Тому, ще раз, що ти тратиш, коли кажеш про згоду й вимагаєш уточнень і підтверджень? Нічого.

А після тупої відмови й того, як не знайшли нічого кращого, ніж випустити прорашистського політтехнолога Д.Литвина нести повну ахінею про якісь там "виправдання", виникає вже нова інформаційна реальність. Тепер, особливо для саме своїх власних виборців уже Zелінскі є винуватцем і брехуном. Саме його вони звинуватять у втраченому й кривавому Різдві та тому, що пів тисячі наших полонених не зустрінуть свята з родинами. Про їх обмін уже домовлено Лубінцем та москальковою в Менську. Потрібна тільки політична відмашка. Ніхто не знає: погодився на це чи блокує кремлядь. Але всі тепер знають, що заблокував рішення саме Zеленський. І одіозному для більшості українців Орбану відтепер почнуть вірити більше, ніж своєму Zейлу.

Це було настільки тупо, а альтернативне рішення було настільки виграшним (не залежно від того, що б там планували в москві чи Будапешті), що важко зрозуміти мотиви цього "самострілу". Бачу лише один варіант. Про нього кажу вже не тільки я, але й пишуть мої глядачі на ютюб-каналі. Zе його оточення все більше виставляє кінченим і непридатним для жодної співпраці й навіть спілкування ідіотом. З тим, щоб на його місце запропонувати в певних проміжних варіантах його єрмаковєлічіє. Саме ж за цим він і їхав до США, але обламався. Ну, тепрер усім навколо це демонструє в найнаочніший спосіб.
показать весь комментарий
15.12.2024 17:55 Ответить
Фігню пише твій регіонал Тарасик, а от чи ти ждунішка-регіонал чи звичайна вівця,це питання окреме.....
показать весь комментарий
15.12.2024 18:21 Ответить
Політика-це гладити собаку поки намордник неготовий а не куями пафосно розкидатися.Але наріду подобаєть розкидання.Ок.
показать весь комментарий
15.12.2024 19:44 Ответить
На рах "ждунішки" то краще спитай в гонорового лідора якого х... бойко передвиборчу гонку почав з тезами чітко рашистськими?
показать весь комментарий
15.12.2024 19:46 Ответить
Гундосе падло ще в позу стає. Сподіваюся, тобі Трамп хребет через вуха висмикне, лайно ти собаче, геноцидник!
показать весь комментарий
15.12.2024 17:57 Ответить
ви в своєму розумі???
показать весь комментарий
15.12.2024 18:06 Ответить
сьогодні у дурдомі день відкритих дверей? хто додумався тебе випустити?
показать весь комментарий
15.12.2024 18:22 Ответить
мабуть потужно відмовили циганам
показать весь комментарий
15.12.2024 18:20 Ответить
не ображай циган. вони (угри)ординці,суміш монголів з хантами та мансі.
показать весь комментарий
15.12.2024 18:24 Ответить
ОРБ - ПНХ!
показать весь комментарий
15.12.2024 19:16 Ответить
Уйобен зе бітте.)
показать весь комментарий
15.12.2024 20:01 Ответить
зєля придурок,а ті що підтримують його рішення кончені гниди!
показать весь комментарий
15.12.2024 21:25 Ответить
Щось не вірю я хунгарам.
показать весь комментарий
15.12.2024 22:58 Ответить
ПОТОМУ ЧТО СРАЛИ НА ЭТОТ РАЗГОВОР !)
показать весь комментарий
16.12.2024 03:58 Ответить