10882 посетителя онлайн
3 209 42

Тищенко в очередной раз проигнорировал судебное заседание: занят в Верховной Раде

Тищенко вкотре не прийшов на суд

В Днепре состоялось очередное подготовительное судебное заседание по делу Николая Тищенко. Он не присоединился по видеосвязи, как делал это в прошлый раз.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Радио Свобода

По словам адвоката Тищенко, народный депутат сейчас находится на заседании Верховной Рады и именно поэтому не может присутствовать. 23 декабря истек срок его меры пресечения в виде круглосуточного домашнего ареста.

В зале вместо этого присутствовал потерпевший, бывший боец спецподразделения ГУР "Кракен" Дмитрий Мазоха и экс-полицейский Богдан Писаренко, которого вместе с Тищенко обвиняют в незаконном лишении свободы Мазохи. Писаренко попросил, чтобы его не снимали.

Напомним, 23 декабря у Николая Тищенко завершился срок действия меры пресечения в виде круглосуточного домашнего ареста. Его должны были переизбрать, но Тищенко дважды проигнорировал требование суда прибыть на заседание.

На заседание 6 января он присоединился онлайн, но сразу же просил об отводе судьи. Из-за этого заседание перенесли на 10-е. Тем временем Тищенко появился в Верховной Раде.

Как пояснил Стефанчук, поскольку у нардепа Николая Тищенко закончился срок домашнего ареста, поэтому он смог посетить заседание Верховной Рады.

Другому фигуранту дела Тищенко - экс-полицейскому Богдану Писаренко - уже продлили меру пресечения. В суде продолжается подготовительное заседание перед тем, как начнется рассмотрение по существу.

Дело Тищенко

20 июня в городе Днепр группа неизвестных напала на бывшего бойца специального подразделения Kraken Дмитрия Павлова (Сын), когда тот гулял с ребенком. На кадрах видно, что к этому причастна якобы охрана народного депутата Николая Тищенко, с которым Павлов поспорил.

В скандальном видео из Днепра, на котором охрана нардепа Николая Тищенко напала на бывшего военного и незаконно его удерживала, также фигурировала помощница парламентария Эвелина Андриевская.

Утром 25 июня ГБР сообщило, что нардеп Николай Тищенко был уведомлен о подозрении по факту событий в Днепре 20 июня. В ведомстве рассказали, что депутату сообщено о подозрении по факту незаконного лишения свободы потерпевшего (ч. 2 ст. 146 УК Украины).

Суд избрал меру пресечения Тищенко в виде круглосуточного домашнего ареста с ношением электронного средства контроля.

Топ комментарии
+33
Навіть коментар вигадати важко. Просто мразота зеленого кольору. Дякую 73%-ам, за те що вручили кермо від держави оцим тищенкам.
показать весь комментарий
10.01.2025 15:49 Ответить
+19
А де ж судові пристави - які під білі рученьки мають доставити цього ібаната на лаву підсудних
показать весь комментарий
10.01.2025 15:51 Ответить
+18
Кум з ОПи фсьо парешает...
показать весь комментарий
10.01.2025 15:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Кум з ОПи фсьо парешает...
показать весь комментарий
10.01.2025 15:48 Ответить
Навіть коментар вигадати важко. Просто мразота зеленого кольору. Дякую 73%-ам, за те що вручили кермо від держави оцим тищенкам.
показать весь комментарий
10.01.2025 15:49 Ответить
сюр.
показать весь комментарий
10.01.2025 15:49 Ответить
чогоце сюр.? зрадники , агенти ФСБ та деякіх близькосхідних держав всю історію України є членами ВР
показать весь комментарий
10.01.2025 15:59 Ответить
та *** вже просто "Навіть коментар вигадати важко. Просто мразота зеленого кольору. Дякую 73%-ам" (с)
показать весь комментарий
10.01.2025 16:01 Ответить
та да пертнери нардеп та великий переговірник медведчук та гетьман сивоолий чого коштують. 17ть мгновеній веcны відпочивають
показать весь комментарий
10.01.2025 16:13 Ответить
ну в цілому да .. і шо його робиць?
показать весь комментарий
10.01.2025 16:15 Ответить
ну Українців все влашовує . нічого не поробиш. терпіти та страждати. якось так
показать весь комментарий
10.01.2025 16:23 Ответить
Чому ми не в ЄС? Чому ми не в НАТО ?
показать весь комментарий
10.01.2025 16:07 Ответить
А де ж судові пристави - які під білі рученьки мають доставити цього ібаната на лаву підсудних
показать весь комментарий
10.01.2025 15:51 Ответить
Правильно!
Нєгуй відволікати від служіння наріду!
показать весь комментарий
10.01.2025 15:51 Ответить
Обкрадання наріту.
показать весь комментарий
10.01.2025 16:39 Ответить
Це-дезінформація! Де Центр по Боротьбі з нею...
показать весь комментарий
10.01.2025 15:52 Ответить
Нехай би бойові войовничі хлопи і з цього форуму в тому числі пішли б та витягли Тищенко з ВР і доправили до будівлі суду. На "буханках" та зі зброєю.Тільки на сурйозні розборки вони завжди "запізнюються". Ось вони реалії життя. А не оці всі розповіді - після війни спитаємо з кожного! ) Ага, вже спитали..
показать весь комментарий
10.01.2025 15:53 Ответить
Та пора б вже вивчити, що люди, які ламають кабіни, зазвичай, не волають на форумах про наміри а просто мовчки їх проламують. Тут же наполовину незламні діди, яким занятись нема чим - хіба "перемагати" владу, москаля, зеленського, порошенко і так далі, потрібне підкреслити, або просто якісь фантазьори. Дурень думкою багатіє, так і тут
показать весь комментарий
10.01.2025 16:13 Ответить
Ти на форумі. Тобто і є незламний дід або дурень думкою.
показать весь комментарий
10.01.2025 19:42 Ответить
Не трясись, додік, по факту моїх заяв нічого не сказав, тому презюмуємо, що я насцяв тобі і твоїй матері-хвойді в рота. Пропоную відмити їх, подумати і потім знову щось тут написати
показать весь комментарий
11.01.2025 22:32 Ответить
Що точно потрібно відмити то це твого смердючого рота яким ти ці коменти пишеш. Мий бо в геєні будеш горіти. Ти попереджений.
показать весь комментарий
16.01.2025 14:21 Ответить
Ти ж на форумі. Сам собі пишеш?
показать весь комментарий
10.01.2025 17:14 Ответить
Не трясись, дегенерат, он уже двічі відповідь пишеш, альцгеймер маєш чи що? Я нікому не погрожую и не закликаю нікого ні до чого. Тому спробуй ще раз перечитати повідомлення
показать весь комментарий
10.01.2025 20:16 Ответить
Чуділо, то ж не тобі було... От вже де аьцгєймер...
показать весь комментарий
13.01.2025 19:22 Ответить
Круто, а так усім можна? Ось, наприклад, прийшла повістка або там у суд виклик, а ти - нікуя хлопці, у мене завтра на роботі справ купа і без вас. Через тиждень корпоратив... Словом - не діставайте
показать весь комментарий
10.01.2025 16:03 Ответить
Лише еліті.
показать весь комментарий
10.01.2025 16:18 Ответить
Так можна Колі роками дуркувати
показать весь комментарий
10.01.2025 16:08 Ответить
Та він і почав давно.
показать весь комментарий
10.01.2025 16:10 Ответить
Зате він тепер справно буде ходити до ВР, поки не впіймають у вихідні. Хоча... хто ж його впіймає, він же "Невловимий Джо"!
показать весь комментарий
10.01.2025 18:04 Ответить
Його тре в Таїланд послати ! Бажано до суду.
показать весь комментарий
10.01.2025 16:09 Ответить
Країною керуюють бидло, кримінальна та невігласи. На що можна при цьому сподіватися в питаннях не те що розвитку, а виживання держави.
показать весь комментарий
10.01.2025 16:10 Ответить
пряма відповідь чому втікають з країни мрій, бо закон і справедливість в Зе-шобли лише для обраних
показать весь комментарий
10.01.2025 16:15 Ответить
Трохи не так: для своїх все - для народу закон.
показать весь комментарий
10.01.2025 17:43 Ответить
Ще трохи не так: Для "слуг народу" все - для народу закон.
показать весь комментарий
10.01.2025 18:06 Ответить
Час котлєт. Ложиди вони на закон, як на нього ложить Боневтік з моменту обрання.
показать весь комментарий
10.01.2025 16:43 Ответить
Це демократія називається. Хочу йду хочу не йду.
показать весь комментарий
10.01.2025 16:47 Ответить
Бере прикла з ЗЕ:
Зе грає на Конституціі як на піаніні
а цей покидьок на суді теж клав як на клавіши
показать весь комментарий
10.01.2025 16:48 Ответить
Какістократія (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 англ. kakistocracy від https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 дав.-гр. κάκιστος «найгірший») - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B5_%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D1%96%D0%BD%D0%BD%D1%8F система управління, яка перебуває під орудою найгірших - найменш кваліфікованих або найаморальніших членів суспільства.
показать весь комментарий
10.01.2025 16:50 Ответить
звісно це мерзота,
але в мене є питання:
що з тими кол-центрами,з яких кормився цей поц???
Як працювали так і працюють під "хорошими" ментами
показать весь комментарий
10.01.2025 16:55 Ответить
а катлета що здох ? як кришував так і кришує.
показать весь комментарий
10.01.2025 17:52 Ответить
НУ НЕТ СЛОВ ПРОСТО ПОЗОРИЩЕ СУДЕБНОЙ СИСТЕМЫ!!!
показать весь комментарий
10.01.2025 17:08 Ответить
ТАК ЖЕ ЗЕЛЕНСКОГО С ЕРМАКОМ БУДУТ СУДИТЬ!!!ОНИ НА РАБОТЕ))))
показать весь комментарий
10.01.2025 17:09 Ответить
... катлєта працює під прикриттям рішали єрмака, йому дозволено все.
показать весь комментарий
10.01.2025 19:38 Ответить
Немає у вас методів проти колі каклєти.
показать весь комментарий
10.01.2025 19:47 Ответить
Такое поведение судебной системы Украины позорит украинцев, судебная система, которая не может доставить подсудимого в суд, даёт пример для других, для произвола