11346 посетителей онлайн
10 122 59

Тищенко прибыл на заседание Верховной Рады. ФОТО

Народный депутат Николай Тищенко, которого подозревают в незаконном лишении свободы, появился на заседание Верховной Рады.

Об этом сообщил нардеп Алексей Гончаренко, передает Цензор.НЕТ.

Тищенко з’явився на засідання Верховної Ради

Тищенко находился под круглосуточным домашним арестом до 23 декабря 2024 года. 6 января суд должен был избрать меру пресечения нардепу. Однако заседание перенесли на 10 января из-за того, что защита Тищенко ходатайствовала об отводе судьи.

Дело Тищенко

20 июня в городе Днепр группа неизвестных напала на бывшего бойца специального подразделения Kraken Дмитрия Павлова (Сын), когда тот гулял с ребенком. На кадрах видно, что к этому причастна якобы охрана народного депутата Николая Тищенко, с которым Павлов поспорил.

В скандальном видео из Днепра, на котором охрана нардепа Николая Тищенко напала на бывшего военного и незаконно его удерживала, также фигурировала помощница парламентария Эвелина Андриевская.

Утром 25 июня ГБР сообщило, что нардеп Николай Тищенко был уведомлен о подозрении по факту событий в Днепре 20 июня. В ведомстве рассказали, что депутату сообщено о подозрении по факту незаконного лишения свободы потерпевшего (ч. 2 ст. 146 УК Украины).

Суд избрал меру пресечения Тищенко в виде круглосуточного домашнего ареста с ношением электронного средства контроля.

Впоследствии меру пресечения продлили до 23 декабря 2024 года.

17 декабря 2024 года ГБР сообщило, что завершило расследование дела против народного депутата Тищенко. Оно направлено в суд.

Топ комментарии
+33
.. скоро повернуться Шуфрич... Шевченко... повернеться Дмитрук... і засмердить лайном з будинку Верховної Ради ще сильніше... А Хрипатий буде намазувати лайно на хліб..і кормити 73 відсотки ідіотів...яким зелене лайно і сьогодні мед!!!
показать весь комментарий
08.01.2025 12:34 Ответить
+23
Він же кум Дєрьмака.
Одне іншому потонути не дасть.
показать весь комментарий
08.01.2025 12:31 Ответить
+22
От цікаво подивитись на екземпляри яки проголосували за отцього бандюгана Колю Оболонського. Ви розуміли шо ви обираєтє БАНДИТА? І як шо так то чому проголосували за бандита?
показать весь комментарий
08.01.2025 12:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
непотопляємий..
а що не тоне?
показать весь комментарий
08.01.2025 12:28 Ответить
Не тоне дебілізм влади.
показать весь комментарий
08.01.2025 12:30 Ответить
Та ні, наріду, який ту владу вибирає! 73% дебілів! Вони не тонуть, бо в них в головах замість мізків просто гімно... Виборці того колі-котлети, повні дебіли, які навіть у власному лайні не потонуть, хоч в ньому вже по самі вуха...
показать весь комментарий
08.01.2025 12:58 Ответить
Та кажіть вже як є - гівно , це вже нікого не здивує !
показать весь комментарий
08.01.2025 15:57 Ответить
Він же кум Дєрьмака.
Одне іншому потонути не дасть.
показать весь комментарий
08.01.2025 12:31 Ответить
Гімно не тоне.
показать весь комментарий
08.01.2025 12:36 Ответить
тільки жирне. вчіть фізику та хімію.
показать весь комментарий
08.01.2025 16:25 Ответить
Бардак в країні!
показать весь комментарий
08.01.2025 12:31 Ответить
показать весь комментарий
08.01.2025 13:23 Ответить
От цікаво подивитись на екземпляри яки проголосували за отцього бандюгана Колю Оболонського. Ви розуміли шо ви обираєтє БАНДИТА? І як шо так то чому проголосували за бандита?
показать весь комментарий
08.01.2025 12:32 Ответить
Якщо президентом обрали @#$&$#@, то це - "дрібничка".
показать весь комментарий
08.01.2025 12:35 Ответить
От саме з дрібниць все і складаєтся. Каклета дрібничка, Безугла-ковбиця дрібничка, крадій пива дрібничка, абхаз діскжокей дрібничка тощо. Ось і маємо то шо маємо.
показать весь комментарий
08.01.2025 12:44 Ответить
Якщо доживемо до наступних виборів сміливо можемо в президенти вибирати пса Патрона! А що, після паяца з його слугами сами те...
показать весь комментарий
08.01.2025 12:59 Ответить
Або якесь риговську падлу яка перефарбувалась виберуть.
показать весь комментарий
08.01.2025 14:08 Ответить
.. а екземпляри...що за хрипатого голосували Вас не цікавлять? Вийдіть на вулицю... Кожен третій... якщо не другий...
показать весь комментарий
08.01.2025 12:37 Ответить
Чому не цікавлять? То теж шось з псіхіатрії. Но тут річь за Колю Оболонського тому Каклета окремо а ото ЗЕгівно окремо.
показать весь комментарий
08.01.2025 12:41 Ответить
.. Катлету..як і Бузмозглу з Дмитруком вибирала купка ідіотів... яка є загальною частиною повального ідіотизму навесні 2019 року. То я Вам і кажу. Нащо Вам ідіоти катлети..чи безуглої. Вийдіть на двір і Ви побачите товпи ідіотів... Але навіть і не виходьте... Тут на Цензорі вони блукають постійно. А якщо мова зайде про мобілізацію..ТЦК... то не проштовхнутися....
показать весь комментарий
08.01.2025 12:54 Ответить
Та нормально всё. Они, ещё одного бандюка мэром выбрали... А до этого, ещё одного, президентом. Красивая украинская традиция..
показать весь комментарий
08.01.2025 13:03 Ответить
Тищенко прибув на засідання Верховної Ради

Подія, гулє...
показать весь комментарий
08.01.2025 12:33 Ответить
Згадалася колишня аналогічна велична подія: "Elvis has left the building!"
показать весь комментарий
08.01.2025 18:14 Ответить
.. скоро повернуться Шуфрич... Шевченко... повернеться Дмитрук... і засмердить лайном з будинку Верховної Ради ще сильніше... А Хрипатий буде намазувати лайно на хліб..і кормити 73 відсотки ідіотів...яким зелене лайно і сьогодні мед!!!
показать весь комментарий
08.01.2025 12:34 Ответить
Всі повернуться - жодних сумніві немає!
показать весь комментарий
08.01.2025 12:35 Ответить
Для початку ти повернись.
показать весь комментарий
08.01.2025 12:48 Ответить
... так у ідіотів іноземний прапор біля ніку і визиває такі дописи! Але Ви не переживайте... Ідіотизм це не діагноз... Це мозкова діяльність... Жрати... срати..спати Ви здатні..?! Цього Вам і достатньо!!))))
показать весь комментарий
08.01.2025 12:57 Ответить
А до суду не прибув....соувпадєніє?
показать весь комментарий
08.01.2025 12:34 Ответить
Хворий був, бідолашний, майже при смерті...
показать весь комментарий
08.01.2025 13:44 Ответить
Це падло зелене, бандюга, вже повине давним-давно сьорбати баланду в тюрьмі, чого тільки ситуація з колцентрами вартує
показать весь комментарий
08.01.2025 12:34 Ответить
- Интересный вы человек, Александр Иваныч! Все у вас в порядке! Удивительно! С таким счастьем - и на свободе! (с)
показать весь комментарий
08.01.2025 12:37 Ответить
Яскравий приклад роботи правоохоронних органів та судей!
"Тищенко перебував під цілодобовим домашнім арештом до 23 грудня 2024 року. 6 січня суд мав переобрати запобіжний захід нардепу. Однак засідання перенесли на 10 січня через те, що захист Тищенка клопотав про відвід судді."
показать весь комментарий
08.01.2025 12:43 Ответить
Ледве уговорили його прийти в Раду. Бо де його двійника тільки не бачили в той час, коли Коля смиренно сидів вдома.
показать весь комментарий
08.01.2025 12:45 Ответить
Що це за робота правоохоронних органів ??
показать весь комментарий
08.01.2025 12:53 Ответить
Кум Єрмак почав відмазувати... трохи все вляглося.
показать весь комментарий
08.01.2025 12:57 Ответить
в цей час хтось з наших воїнів
опинився в окопі
показать весь комментарий
08.01.2025 13:01 Ответить
в ВР одні злочинці з погашеною заборгованістю, підозрювані і усі Слуги народу і ОПЗЖ
показать весь комментарий
08.01.2025 13:08 Ответить
голобородька не скаже "вийди звідси розбійник",до речі той "розбійник" зараз захищає Україну та голобородьків з початку повномасштабного вторгнення
показать весь комментарий
08.01.2025 13:10 Ответить
Прокурорів, які не забезпечили тримання під вартою, потрібно звільнити!
показать весь комментарий
08.01.2025 13:13 Ответить
Негайно припиніть провокаційні заклики до буллінгу та цькування особ з вродженою інвалідністю!
показать весь комментарий
08.01.2025 13:48 Ответить
На передок цього підсвинка.
показать весь комментарий
08.01.2025 13:33 Ответить
Майже дежавю - "Штірліц йде по коридору" .
показать весь комментарий
08.01.2025 14:12 Ответить
Все, його вже покарав Зеленський, побив по руках, щоб не заробляв на війні! Тепер він вільний, можна далі красти.
показать весь комментарий
08.01.2025 14:33 Ответить
Котлети страшна сила від усіх законів.
показать весь комментарий
08.01.2025 15:06 Ответить
пару дронів-камікадзе в зал верховної рази.
показать весь комментарий
08.01.2025 15:09 Ответить
Коля хоче трохи посцяти в очі вумному наріду.
Ну то хай сцить, відробляю.
показать весь комментарий
08.01.2025 15:11 Ответить
О, а деж там Арахамія?
показать весь комментарий
08.01.2025 15:31 Ответить
А когда надо было прибыть в суд, так он очень больной. Парализован.
показать весь комментарий
08.01.2025 16:22 Ответить
А 53% дуже задоволені кровавим режимом зеленского.
показать весь комментарий
08.01.2025 16:29 Ответить
Зелёное правосудие во всей красе . Не удивлюсь если Тищенко ещё и наградят.
показать весь комментарий
08.01.2025 16:41 Ответить
Это важная новость ?
показать весь комментарий
08.01.2025 16:57 Ответить
Армия Израиля должна быть готова к военному конфликту с Турцией из-за ее стремления восстановить Османскую империю, сообщила газета https://www.jpost.com/israel-news/article-836362 The Jerusalem Post со ссылкой на отчет Комитета Нагеля. Аналитики комиссии сочли, что политика президента Турции Реджепа ****** Эрдогана в регионе является враждебной интересам Израиля.
показать весь комментарий
08.01.2025 18:45 Ответить
Спасибо, что думаете о нас. Будем стараться соответствовать реальности.
показать весь комментарий
08.01.2025 19:22 Ответить
все ...!!! изгнание кума фсбэшника Елдака и борьба с коррупцией по ваЗЕлиновски закончилась....
показать весь комментарий
08.01.2025 17:16 Ответить
І що цей бевзь забув у Верховній Раді?
показать весь комментарий
08.01.2025 17:45 Ответить
Посадіть цього 3,14дараса у вулик! (с)
показать весь комментарий
08.01.2025 19:02 Ответить
щоденний сором...
показать весь комментарий
08.01.2025 19:17 Ответить
Знущання над українцями продовжується... Ну нічого, зараз у багатьох є зброя, і подібна мразота так чи інакше але отримає по заслугам
показать весь комментарий
08.01.2025 19:22 Ответить
Не сміши ) вже третій рік одне і те саме, корупція і бандитизм, пам'ятаєш жіночку яка позичили три мільйони у своєї 14ти річної дитини, її потім дві відомі людини взяли на поруки ііііі всьо )) а скільки інших випадків? Це навіть не корупція це просто бандити які крадуть гроші.
показать весь комментарий
08.01.2025 20:17 Ответить
https://x.com/HRskiy

HolodnoЯrskiy



https://x.com/HRskiy

@HRskiy


https://x.com/HRskiy/status/1876991075367162109

Тільки повні ідіоти можуть любити владу, яка вважає їх ідіотами. Ярослав Гашек. Це пи.... Жодних проблем у прокурорів-інвалідів. Жодних напрягів у тв@рини на прізвище Тищенко. Жодних проблем у тих, хто впарюював яйця по 17- ть та браковані міни. Жодних проблем у зрадника
Баканова. Жодних проблем у рішали Татарова і його шефа. Проблеми тільки у пацана, який публічно підняв питання несправедливості у війську та розвідника, який сказав, що вагнерівців злив Зеленський з Єрмаком. Другий термін? Головне, щоб ви не втекли...