9523 посетителя онлайн
43 829 93

Бизнес-партнер Ермака Колюбаев получил миллиардные контракты на производство дронов от МО, - журналист Николов

Ніколов про роль Колюбаєва в контрактах на виробництво дронів від МО

Кинопродюсер и бизнес-партнер главы Офиса президента Андрея Ермака Артем Колюбаев во время полномасштабного вторжения РФ стал совладельцем фирмы Culver - одного из крупных поставщиков дронов для ВСУ.

Об этом в соцсети Facebook заявил журналист Юрий Николов, сообщает Цензор.НЕТ.

"Это к слухам о том, что Ермак - не в теме и не в доле партизанской выходки Умерова, направленной на захват ручного управления потоками в закупке оружия на 300 млрд. Умудриться найти в Киеве частного нотариуса на работе в субботу после 18-00 - это действительно не очень простая задача. И насколько все легче, когда этот нотариус - из окружения Ермака. Я тут еще немного погуглил об этой гошке Ермака. Сейчас она занимается сбором денег для военных. А ее лицом и руководителем стал Артем Колюбаев. Это бизнес-партнер Андрея Ермака по ООО "Ама-вижн", - пишет журналист.

Николов отмечает, что "широким массам Колюбаев скорее известен благодаря намерению снять сериал об уклонистах с персонажем, похожим на Александра Поворознюка (матерящийся провластный бизнесмен "Вова, еб#ш их")".

"Но в узких кругах Колюбаев известен благодаря другим историям. Во время вторжения Колюбаев стал совладельцем фирмы Culver, одного из крупных поставщиков дронов для ВСУ. Там реально миллиардные контракты. Или вывод денег. У нас есть Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку. Ее возглавляет Руслан Магомедов, внештатный советник Ермака. Эта комиссия дала компании "Эссетс файненшл групп" Колюбаева разрешение на вывод валюты из Украины. В свою очередь, другая компания Колюбаева - "Элар эссет менеджмент", оплатила новогоднюю поездку в мирную Финляндию руководителя офиса НКЦБФР Михаила Янчука. А вход Колюбаева в строительный бизнес Столара, столпа ОПЗЖ, исправно поставляющего голоса "Слугам народа" во время кризисных голосований в Верховной Раде? Я представляю как будут прих#ивать от этого цирка наши международные партнеры", - пишет журналист.

Напомним, ранее Наблюдательный совет Агентства оборонных закупок МО заключил дополнительное соглашение к контракту с действующим директором АОЗ сроком на 1 год.

Однако впоследствии министр обороны Украины Рустем Умеров заявил, что Агентство оборонных закупок провалило свою работу за последние полгода и анонсировал увольнение своего заместителя Дмитрия Клименкова и смену руководства Агентства оборонных закупок.

Впоследствии глава ГП "Государственный оператор тыла" Арсен Жумадилов, подтвердил, что займет и вторую должность - руководителя Агентства оборонных закупок.

В то же время, в пятницу, 24 января, Марина Безрукова заявила, что остается действующей главой Агентства оборонных закупок, несмотря на отказ Минобороны продлевать с ней контракт.

Топ комментарии
+48
ЗЕскоти це торгівля на крові солдат чи ще ні?
показать весь комментарий
27.01.2025 17:59
+41
І до ворожки не ходи - свіжеспечении мільярдер
показать весь комментарий
27.01.2025 17:55
+34
Умеров це не киримли а типова ЧУРКА яка дірвалась до корита і йому БАЙДУЖИ життя солдат СОУ і Україна, як і Зеленському та членам партії Слуга народа.
До тречи, а чому мовчить за це його дружбан джемільов? Де він взагалі зник після призначення умерова? Мавр зробив свою справу мавр змився?
показать весь комментарий
27.01.2025 18:51
Комментировать
Сортировать:
І до ворожки не ходи - свіжеспечении мільярдер
показать весь комментарий
27.01.2025 17:55 Ответить
...зєлєбобіки максимальними темпами наближаються до теоретично можливих меж корупції...
показать весь комментарий
27.01.2025 18:19 Ответить
Вони вже перестрибнули цю межу ще у 2021 році.
показать весь комментарий
27.01.2025 18:52 Ответить
Умеров це не киримли а типова ЧУРКА яка дірвалась до корита і йому БАЙДУЖИ життя солдат СОУ і Україна, як і Зеленському та членам партії Слуга народа.
До тречи, а чому мовчить за це його дружбан джемільов? Де він взагалі зник після призначення умерова? Мавр зробив свою справу мавр змився?
показать весь комментарий
27.01.2025 18:51 Ответить
воно тепер в старечому саразмі мріє, як руками українців звільнять Крим і вони знову будуть займатися самозахватами землі, будувати собачі будки для туристів,, торгоувати чебуреками, а потім проголосять себе Кримською народною республікою і попросяться до турків.
показать весь комментарий
27.01.2025 20:06 Ответить
А все починалося з м"яса...
показать весь комментарий
27.01.2025 20:19 Ответить
.... Не цікаво - це уже СТАНДАРТ Зешобли!
показать весь комментарий
27.01.2025 17:57 Ответить
А мудрому наріду подобається
показать весь комментарий
28.01.2025 08:07 Ответить
На те, що буде казати як завалив дронами ЗСУ.
показать весь комментарий
27.01.2025 17:57 Ответить
ЗЕскоти це торгівля на крові солдат чи ще ні?
показать весь комментарий
27.01.2025 17:59 Ответить
А он липєцкая хвабріка, свинарчукі і вообще брата убив.
показать весь комментарий
29.01.2025 08:21 Ответить
Серіал СПРУТ!
показать весь комментарий
27.01.2025 18:00 Ответить
тюрма цю шоблу зрадників та мародерів вже не виправить, хіба що пожиттєво їх саджати, в іншому випадку вища міра покарання від українського народу.
показать весь комментарий
27.01.2025 18:04 Ответить
А потім ось це.

Офіцер ✙
Давненько не робили ми зборів, але зараз саме час допомогти пацанам, з ББС «Хижаки Висот» 🪢59-ої ОМпБр потрібні плати ініціації для FPV-дронів, бо в комплекті йдуть часто неякісні плати, що може призвести до втрат серед наших же хлопців.
показать весь комментарий
27.01.2025 18:04 Ответить
Але при цьому цей самий "офіцер" не сильно возбухає про таку ситуацію. Ну правильно, простіше ж піти по Україні з простягнутою рукою, ніж критикувати того, хто і посадити може
показать весь комментарий
27.01.2025 18:17 Ответить
Офіцер ✙
З хлопцями всі давно вже дійшли думки, що не стільки проблема в підарах, які тупорило та бездумно щодня пруть на наші позиції, набагато більше проблем створюють наші ж гниди які ******* бабки на різних рівнях: від найнижчого до найвищого. Ми реально перейшли в той етап, коли нам більше шкодить саме внутрішній ворог і від таких ситуацій, як, до прикладу, з головним психіатром ЗСУ вже просто нудить пацанів, які їбашаться за державу і за ідею, бо не розуміють якого хріна воно все так виходить. Реально, на верства військових, на якій все тримається, ********* більше від оцього всього лайна, ніж від війни.
показать весь комментарий
28.01.2025 09:02 Ответить
Такі дописи бачив, але є велика відмінність в дописах "офіцера" і наприклад заявах Кротевича. Перший пише загально, без прізвищ, просто "всі погані, але терпимо". Другий пише конкретно прізвище, конкретно в чому винен і не боїться це виносити на загал, хоча ризикує набагато більше, ніж перший. Загалом ось такі загальні дописи це спроба показати "я теж не задоволений, я теж критикую" але з приміткою "тихенько, не пишучи прізвища".
У кожної проблеми є прізвище, ми всі їх знаємо, але чомусь ті, хто можуть реально вплинути на громадськість, нічого серйозного не роблять.
показать весь комментарий
28.01.2025 09:14 Ответить
Психіатр ЗСУ прізвище має.
Ну а сміливості так просто назвати прізвища не у кожного є.
Банально можуть за наклеп позов подати. Це елементарно. Бо ворюги закони знають, і порушувати вміють так, що коли копати почнеш, то всюди можна знайти відмазку.
Он один сивуху по підлозі поваляв, потім що з ним було?
показать весь комментарий
28.01.2025 09:16 Ответить
А хіба ще існують бізнеси, які не бізнес-партнери Єрмака?
показать весь комментарий
27.01.2025 18:05 Ответить
показать весь комментарий
27.01.2025 18:52 Ответить
один в один ідуть шляхом януковоща
показать весь комментарий
27.01.2025 20:10 Ответить
Так д"Єрмак і є ригом вихідцем з середовища овоча. Помічником унардепа від ригів тадєєва був.
показать весь комментарий
28.01.2025 12:34 Ответить
Бізнес-партнер єрмака це синонім слів покидьок, мародер і зрадник.
показать весь комментарий
27.01.2025 18:06 Ответить
Щось мені підказує,що навіть якщо Зеленський буде притягнутий до кримінальної відповідальності за те що зробив і не зробив(наприклад,злочинна недбалість,халатність і ін.),"потужний менеджер"Єрмак "сприсне і відмажеться від статей Кримінального Кодекса.Бо посада в нього - ні за що не відповідає.Почалось,мабуть з"вагнергейта".Та і заступники в нього такі ж.Один Татаров чого тільки вартує.
показать весь комментарий
27.01.2025 18:07 Ответить
В нашій країні ніхто їх не притягне, а кудись тікати вони не планують.
показать весь комментарий
27.01.2025 18:15 Ответить
дрону ***** усе
показать весь комментарий
27.01.2025 18:21 Ответить
Ящо їх і притягнуть до відповідальності пожиттево з конфіскацією що мало ймовірно , тому що здриснуть туди з відки не віддають, то українцям від цього по великому рахунку не легче тому що стількі біди вони принесли що ні яка кара за це не окупить. Тому найліпше для нас щоб ця влада негайно сьогодніж здриснула хоч куди. Хоча щоб іншим не кортіло покарати їх потрібно на 1000%
показать весь комментарий
27.01.2025 18:53 Ответить
Нє, а що? Паяц в президента бавиться, кінопродюсер дрони виготовляє... А ви як хотіли? па-пріколу ж, курва! Хоть паржьом!
показать весь комментарий
27.01.2025 18:13 Ответить
Ще один кінець епохи бідності і брехні. І таких кінців буде ще дуже багато, поки є ще красти.
показать весь комментарий
27.01.2025 18:14 Ответить
Друга бригада звалює з під Покровська поки Гундоса почвара зі своїм кодлом ділить військовий бюджет. ДемайТЕ. Не мовчіть.
показать весь комментарий
27.01.2025 18:15 Ответить
Пропал дом ©
А якщо вони по якості будуть як міни від сметанкіна?
показать весь комментарий
27.01.2025 18:16 Ответить
Також він підтвердив свою участь у бізнесі з виробництва дронів. Журналісти Bihus.Info писали, що влітку Колюбаєв разом із російським режисером українського походження Олексієм Кирющенком («Моя прекрасна няня», «Свати», «Слуга народу») став співвласником компанії-виробника безпілотників Culver.
показать весь комментарий
27.01.2025 19:07 Ответить
Вікторія Спартц, щодо зеленої зграї, не помилялася, тож, замість грошей, чекайте "привіт від Трампа".
показать весь комментарий
27.01.2025 18:19 Ответить
Усю владу Зеленському....
Усі гроші 95 кварталу....
Для народу ТЦК і 2метри на цвинтарі.
''Мудрий'' народ у 2019році 73% вирішив допомогти москальському ***** і проголосував за грабунок України і власну смерть...
Сумно.... дуже сумно....

Чи є шанс що ''мудрий'' народ одужає..?????
показать весь комментарий
27.01.2025 18:20 Ответить
Нема
показать весь комментарий
27.01.2025 19:25 Ответить
Так виживають розумніші, сильніші, дружніші, а не красивіші, як ми.
показать весь комментарий
28.01.2025 10:04 Ответить
там Шабунін розкопав нотаріуса єрмака, що мутить з призначенняи Жумаділова в АОЗ....
показать весь комментарий
27.01.2025 18:23 Ответить
Я хочу понять
Это я , бабушка - должна помочь армии
Разогнать ЗЕЛЕНУЮ КОДЛУ с Банковой ?
Армии это сделать - слабо?
А говорят - наша армия сегодня - номер один в Европе!!!
Врут???
показать весь комментарий
27.01.2025 18:25 Ответить
Армія вже не "з народом". Після відставки Залужного в Україні не лишилося жодної інституції яка не керується по дзвінку з ОП або, бодай, здатна сказати "ні".
показать весь комментарий
27.01.2025 19:29 Ответить
Армія, которая НЕ С НАРОДОМ
Кого сегодня защищает?
Зелю?
Исходя из вашей логики - ЗСУ защищают Банковую и вс институции
Которые керуються по звонку Банковой
Вы сами- то в это верите??
показать весь комментарий
27.01.2025 19:52 Ответить
вірить? А хіба факти це не знання? хіба в очевидні речі треба вірити!?
показать весь комментарий
28.01.2025 07:50 Ответить
Есть простой способ - проверить с кем армия
Вспомните 2014 год
Если бы тогда армия пришла на помощь Януковичу
От Майдана осталось бы мокрое место
Майдан разгоняли менты!!
Они и сегодня в Киеве
И у них бронь
А армия на фронте
И она не будет разгонять Майдан
Если он завтра выйдет
Майдан, как и в 2014 - будут разгонять МЕНТЫ!!!!
показать весь комментарий
28.01.2025 13:51 Ответить
Вони їх бояться більше ніж кацапів на фронті, бо бачте ж він "законно ізбранний" за московські гроші сцар всія України, якому "всьо пазволєно". А те, що узурпатор, який після закінчення свого сумнівним чином набутого у 2019р. 5-ти річного строку конституційних повноважень кримінальними методами захопив всю державну владу, їх не цікавить, бо пропаганда про таке "нє вєщаєт".
показать весь комментарий
29.01.2025 09:50 Ответить
гадаю, що ****...ателі у міжнародних партнерів за влади зеленого їбаната вже атрофувалися...
показать весь комментарий
27.01.2025 18:29 Ответить
для чого усі протуться до влади, стають депутатами, міністрами, президентами ? то ж не заради смішної для них зарплати
показать весь комментарий
27.01.2025 18:32 Ответить
ну шо поводили вам про губам срати вони на вас хотіли ми для них безроботний скот тому ім начхати на все безкарність породжує беспредел так шо хавайте не обляпайтесь
показать весь комментарий
27.01.2025 18:36 Ответить
Все як у рабсії. Ну і чим ми відрізняємось від них?
показать весь комментарий
27.01.2025 23:43 Ответить
показать весь комментарий
27.01.2025 18:55 Ответить
І шо, поставляє дрони? Відать, мадам із закупівель не хоче ставити на баланс повітря. Питання Ніколову - а хто поставив на баланс списані міни?
показать весь комментарий
27.01.2025 19:01 Ответить
Браковані міни. Їх ніхто не списував, витратили 25млд грн бюджетних коштів на їх виробництво
показать весь комментарий
29.01.2025 09:57 Ответить
рід Юди,котрий в Україні ,навіть на одежі вбитих українців має заробляти .Це їхнє з тих часів,коли Юда продав на розпяття Ісуса
показать весь комментарий
27.01.2025 19:16 Ответить
Тут мова йде про алахакбарів, муслімів, які рвуться до влади і розпилу мільярдних бюджетних потоків воюючої України.
Хто там гасударь дєрьмак по національності?
показать весь комментарий
29.01.2025 10:01 Ответить
рід Юди- без національної приналежності. Це є невидима суть ,основним принципом,наріжним каменем,фундаментом, котрої є-"продати" все, що можна і не можна і отримати власну фінансову вигоду ,використовуючи для цього будь-які методи.
показать весь комментарий
29.01.2025 11:04 Ответить
Виглядає, що у вищих ешелонах влади вже давно освоїли формулу: дрони для ЗСУ - це не лише про військову ефективність, а й про комерційні можливості. Міжнародні партнери, напевно, знову триматимуть обличчя в долонях, коли будуть читати чергові новини про наші «реформи». Ну а дрони - вони, мабуть, просто летять за вітром…
показать весь комментарий
27.01.2025 19:17 Ответить
з таким прізвищем він повинен сидіти пожиттєво з конфіскацією.
показать весь комментарий
27.01.2025 20:11 Ответить
То воно м"ясо продає чи купляє,то воно вже дрони робить,ці 5-6+ менеджерів ну просто фантастично талановиті люди,коперфілди на максималках...
показать весь комментарий
27.01.2025 20:18 Ответить
А десь в камері ізолятору, заплакав бородатий спонсор цього проєкту !
показать весь комментарий
27.01.2025 20:19 Ответить
Чого заплакав?Його сховали в укр.в'язниці,щоб не видавати ФБР,яка має на нього пару справ😏
показать весь комментарий
28.01.2025 06:52 Ответить
якщо б бородату бабцю образили б, одразу Г+Г із *********** згадали б про борщовий набір та т.п.
показать весь комментарий
28.01.2025 10:35 Ответить
Менеджеры клоуна оказались авиаторами.
показать весь комментарий
27.01.2025 20:25 Ответить
А бракованые мины,тоже его работа?
показать весь комментарий
27.01.2025 20:27 Ответить
Там інша солодка парочка Смєтанін-Камишін поряд з Умєров-Жумаділов-Магомєдов на чолі Дєрьмак-Зєлєнскі, хоча всі вони справно роблять свою ворожу справу із знищення ЗСУ та дерибану сотень млрд бюджетних коштів чи щомісяця, чи щороку нехай ФБР розбирається.
показать весь комментарий
29.01.2025 10:10 Ответить
ЗеКолюбали вже ці мерзои своєю мерзотністю...
показать весь комментарий
27.01.2025 20:51 Ответить
...патужний кінопердюсер вирішив прибарахліцца, нічого дивного
показать весь комментарий
27.01.2025 21:45 Ответить
Если мудрый нарид не выберет пороха то можно на стране крест ставить
показать весь комментарий
27.01.2025 21:46 Ответить
Де ті дурники, що клеїли на свої іржаві тазіки з колесами "я в команді Зе"? Ось, хто в команді Зе, а ви використані презервативи.
показать весь комментарий
27.01.2025 22:29 Ответить
І де той зе чорт,який розказує про ефективного і не замінного менеджера!!!?Тепер ясно що той завгосп посадив в омані квартальщика на гачок, і то зелене просто не може його звільнити і посадити,бо самий ефективний,просто зтасть найвеличнішого...
показать весь комментарий
27.01.2025 22:41 Ответить
Раньше Зеленский с кварталом обслуживал региАналов как шоумен, а сейчас обслуживает их как политик, а мы на дроны донатим пока Арахамия раскидывает в покер с завхозом Януковича Кравцем в логове региАналов в ресторане Ишак (были зафиксированы на камеру журналистом УП Ткачем https://www.youtube.com/watch?v=d0Y-ss-qVT4 ), это тот Кравец у которого и его семьи забрали вид на жительство в Литве за связи и лояльность с русскими (https://www.rbc.ua/ukr/news/litva-vignala-*******-kolishnogo-soratnika-1713879452.html ) а сын Кравца являясь замом главы постоянной земельной комиссии в Киев совете распоряжается столичной землей, пока наши пацаны воюют за каждую посадку, а друг Кравца региАнал и глава Киевгорстроя Кушнир побрил с женой холдинг на миллиарды (Для примера пару судебных решений Справа № 752/17629/20 Кримінальне провадження №42019110000000371 від 04.12.2019 року, Справа № 761/28150/19 Кримінальне провадження № 22017000000000423 від 23 листопада 2018 ( https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/court-document/83200613/?fbclid=IwAR0hExZHM6E3A1MMiTfKCoDxajxWoeue0S65CGUU_ATKDSh7rxjQWo_cZwU ) ( https://opendatabot.ua/court/91562437-d78eb2276742956613b3e1279df9b15a?fbclid=IwAR0h_rB5KdLxZGXzA0kD4mEVafdkfXGpTSqdB9FoHShGePBittUcTmSyNDE ), ( https://court.opendatabot.ua/cause/752%2F17629%2F20?fbclid=IwAR1UY8VGNwQCGoC-aQw7xMNDl6y1uNfulbVo45ZCkdGqgcaqPLwhOgya7Ec ) ( https://opendatabot.ua/court/92270101-94db190dcf1a1c788d8163c52069f410?fbclid=IwAR1wa9P18tFEOaffc4B9NrCAnoM3f7gjqn_XtYCaWKRY2ZpkBmibJ4B33SM ), ну тут на спиленное бабло Кушниры купили усадьбу за 20 млн евро ( https://www.pravda.com.ua/rus/news/2023/07/3/7409693/ ) а тут Кушниры с Кравцем немного подвывели и вложились в бизнес центры в Европе ( https://www.radiosvoboda.org/a/news-skhemy-kravets-kushnir-vilnius/31119951.html ) и сейчас разворованный Кушниром Киевгорстрой просит у кабмина 2 миллиарда гривен, которые очень нужны для нужд армии, Имеем на схемах все тех же прихвостней Януковича и его главы администрации Левочкина под крышеванием Дерьмака с Татаровым. А вот свежее видео где вся 5 колона регианалов (опзж, видновлення Украины) собрались вместе с Бакановым на дне рождении у Суркиса https://www.youtube.com/watch?v=0kBrjyRvqio
показать весь комментарий
27.01.2025 23:14 Ответить
Зелескот утопил страну в коррупции!
показать весь комментарий
27.01.2025 23:35 Ответить
ЗСУ це люди без честі, без совісті. Не рядові а офіцери. Тому війни немає. Є воєнний стан. А ці як їх верховний. Тьфу на них
показать весь комментарий
28.01.2025 00:10 Ответить
лигарь геєв, що труднощі перекладу?
показать весь комментарий
28.01.2025 10:26 Ответить
Це тому, що верховний узурпатор зі своїми московськими "падєльнікамі" у ВР мають більші можливості і обмеження прав громадян України при псевдовоєнному стані, ніж при конституційному стані війни.
На жаль боротьба із учасниками конституційного перевороту не їх профіль.
показать весь комментарий
29.01.2025 10:24 Ответить
А выробныцтво дронов это как--- купить детали в Китае и собрать в Украине? У них хоть 3д принтер есть на всю такую фабрику?
показать весь комментарий
28.01.2025 01:03 Ответить
Як не вірмен, так якась русня
показать весь комментарий
28.01.2025 01:25 Ответить
Прострочені з Урядового кварталу95, під контролем єрмака+татарова+, гадять Україні та Українцям, згідно Оманському договору!
Безкарність привладних зеленського, породила зраду серед його призначенців!
Разумков +гончарук+рябошапка і богдан, з купою держСекретарів, можуть засвідчити це, ще з 2019року!
показать весь комментарий
28.01.2025 01:43 Ответить
Где Ярмак там и Зе. Но К сожалению мы не можем не поддерживать президента во время войны так как все рухнет, но будущее будет не с ним или либералом демократом который напустит мигранов с 3 мира, распродажа земли, и они сменят демографии Украины навсегда как сейчас в западной европе. Нужен лидер патриот националист , построитъ армию и думать только о выгоде Украины а не условиях запада или россии или ещё кого-то
показать весь комментарий
28.01.2025 02:29 Ответить
колюбать країну будуть до кінця війни+рік до виборів.
показать весь комментарий
28.01.2025 02:31 Ответить
Геноцидять народ ,потім лишиться одна пенсія якій можна буде розказати які ж жумаділові єрмаки могомедові вальцмани та інші шаурмопітеки герої і роздадуть тисячу для кодного щоб і дальше грабувати народ ,********
показать весь комментарий
28.01.2025 04:50 Ответить
Шоу бізнес рулить! Корабельні сосни і безумні у ВР. Залишилось вибрати презом срамну дівку з накачаними губами і цицьками. Але тоді кількість 73,% одразу зменшиться бо відпадуть
тьоті 50+
показать весь комментарий
28.01.2025 09:22 Ответить
"Президент України Володимир Зеленський зазначив, що існують запити щодо демобілізації, однак вони не передбачені законом. "Тобто воєнний стан передбачає мобілізацію людей і всіх ресурсів, які є в країні. Абсолютно всіх. І в цьому, на жаль, є виклик цієї війни, і тому потрібно максимально пришвидшити, щоб її закінчити, примусити Росію закінчити цю війну", - сказав Зеленський в інтерв'ю італійський журналістці Чечілії Салі, яка 8 січня була звільнена з іранського полону. "Ми сьогодні захищаємось. Якщо завтра, наприклад, половина армії просто піде додому, тоді треба було в перший день здаватися. Так і є. Тому що якщо завтра половина людей піде додому, Путін нас вб'є всіх", - зазначив президент." © 2019 Інформаційне агентство ASPI
https://aspi.com.ua/news/politika/yakscho-zavtra-polovina-armii-pide-dodomu-putin-nas-vbe-vsikh-zelenskiy#gsc.tab=0
показать весь комментарий
28.01.2025 10:08 Ответить
Думаю, якщо тиран путлєр першим вб'є зеленське, то війна одразу піде на спад і кацапи почнуть масово тікати з України, інакше хто ж як не зеленське їм забезпечуватиме перемогу на фронті?
показать весь комментарий
29.01.2025 10:33 Ответить
На палю покидьків!!!
показать весь комментарий
28.01.2025 12:29 Ответить
Ермак агент Кремля - свежий пруф https://www.youtube.com/watch?v=iGEGU3dP4hg
показать весь комментарий
28.01.2025 12:39 Ответить
Чекаю коли боти звинуватять у всьому Порошенко)))
показать весь комментарий
28.01.2025 15:03 Ответить
Туполобий порох війну назвав, після ігнорування підписантами БМ, АТ0, зайнявся не безпекою держави а томосом і привів до влади 3е.
показать весь комментарий
28.01.2025 19:34 Ответить
100%. Тепер нав'язує свою пропаганду і переводить всі стрілки на жертву свого злочину, мовляв самі ж обрали блазня, якого я вам підсунув, хоча хто там рахував крім його підручних.
показать весь комментарий
29.01.2025 10:40 Ответить
А коли будемо нагадувати цій худобі, що дрочить на цензор, що більшість бізнес-партнерів порошенка - держзрадники?
показать весь комментарий
28.01.2025 19:11 Ответить
Коли 73 голосує по приколу за 3е , , який по приколу став президентом, держава в якій 370 партій і при владі одні неукраїнці майбутнього немає . На сьогодні ні політики ні депутати не мають уяви про майбутнє України. Бездарні і байдужі до безпеки держави кучма і його послідовники ,зробивши Україну корумпованою беззахисною державою, показали світу свою нездатність самостійно керувати державою.
показать весь комментарий
28.01.2025 19:28 Ответить
Майбутнє України при умові, що 3е його поставить вище свого єврейського Я, таке:

1.3е після закінчення війни своїм указом розпускає ради і 370 партій

2. Назначає термін створення чотирьох нових проукраїнських партій та дату виборів президента.

3. Новообраний президент формує Уряд з радниками держави, закони якої Україна візьме за основу своєї законодавчої бази.

4. Сильна держава і армія - гарантія безпеки України.

5. Україна повноправний член Європейського воєнного блоку.
показать весь комментарий
28.01.2025 19:59 Ответить
Передайте 3е мій план його дій, якщо вам не байдуже майбутнє ваше , ваших дітей і моїх внуків і правнуків. Дякую.
показать весь комментарий
28.01.2025 20:12 Ответить
Єрмак
Умєров
Колюбаєв
Магомедов
Янчук
Столар
Це давні українські прізвища, які мабудь походять ще за часів козацтва.
показать весь комментарий
28.01.2025 23:31 Ответить
Так виходить що Колюбаєв отримав це тоді коли головою АОЗ була Безрукова, яку тут не хило захищають. Цензор.Нет слабо вам признатися що ви лохи