7606 посетителей онлайн
6 863 25

Уволенный председатель Наблюдательного совета АОЗ оценил претензии к Безруковой

Джигир оцінив претензії Устінової до Безрукової

Претензии нардепа Александры Устиновой к директору Агентства оборонных закупок Марине Безруковой относительно неэффективной работы АОЗ являются "странной мешаниной разрозненных фактов".

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Главком, об этом заявил экс-глава Наблюдательного совета АОЗ Юрий Джигир.

"Мы их проанализировали. Большинство претензий - странная мешанина разрозненных фактов, склеенных спекулятивной логикой и раздутыми выводами. Именно поэтому мы и предлагали провести профессиональный и независимый аудит, к которому было бы доверие всех сторон. Мы стремились перевести эту дискуссию в технократическую, а не политическую плоскость", - сказал он.

Ранее Александра Устинова в колонке на УП заявила о якобы неэффективной работе Безруковой.

"В это время на счетах украинского государственного предприятия, которое должно быстро и эффективно закупать вооружение (Агентство оборонных закупок - АОЗ), десятки миллиардов гривен висят по несколько месяцев, предложения от торговцев вооружением где-то "теряются", а закупки происходят через третьи-четвертые руки - прокладок, каждая из которых зарабатывает на войне собственный процент. И вопрос к АОЗ не в том, эффективны ли они (спойлер - нет), а в том - агентство сознательно саботирует быстрые закупки по более низким ценам, или просто из-за профнепригодности", - говорится в материале нардепа.

По словам Устиновой, некоторые коммерческие предложения "сливаются" конкурентам, что затрудняет закупки по более выгодным ценам и быстрее.

Что предшествовало?

Напомним, ранее Наблюдательный совет Агентства оборонных закупок МО заключил дополнительное соглашение к контракту с действующим директором АОЗ сроком на 1 год.

Однако впоследствии министр обороны Украины Рустем Умеров заявил, что Агентство оборонных закупок провалило свою работу за последние полгода и анонсировал увольнение своего заместителя Дмитрия Клименкова и смену руководства Агентства оборонных закупок.

Впоследствии глава ГП "Государственный оператор тыла" Арсен Жумадилов, подтвердил, что займет и вторую должность - руководителя Агентства оборонных закупок.

В то же время, в пятницу, 24 января, Марина Безрукова заявила, что остается действующей главой Агентства оборонных закупок, несмотря на отказ Минобороны продлевать с ней контракт.

Топ комментарии
+9
"голос", він такий.... "Голос"! 😊
показать весь комментарий
28.01.2025 16:52 Ответить
+9
Кому війна,а кому мати рідна! Коли ви вже sуки понаїдаєтесь?
показать весь комментарий
28.01.2025 16:54 Ответить
+6
Війна за "хлібну" посаду!
показать весь комментарий
28.01.2025 16:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"голос", він такий.... "Голос"! 😊
показать весь комментарий
28.01.2025 16:52 Ответить
«Го́лос» - українська https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%96%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B7%D0%BC ліберальна https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%96%D1%8F політична партія, створена у 2019 році Перебуває в опозиції до чинної владиhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81_(%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%96%D1%8F)#cite_note-11 [11].
З 2021
року вважається союзником у голосуваннях із президентською партією https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B0_%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83 «Слуга народу»

Устінова О
з 17 грудня 2021 р. голова фракції https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81_(%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%96%D1%8F) «Голос»

совпадєніє ?
НЕ думаю.....

.
показать весь комментарий
28.01.2025 17:03 Ответить
Ех! Важке воно - життя українських лібералів в опозиції! А так хочеться побути лібералами у владі!
показать весь комментарий
28.01.2025 17:15 Ответить
- Тузік, "голос"! - Гав-гав-гав
показать весь комментарий
28.01.2025 21:35 Ответить
Кому війна,а кому мати рідна! Коли ви вже sуки понаїдаєтесь?
показать весь комментарий
28.01.2025 16:54 Ответить
Війна за "хлібну" посаду!
показать весь комментарий
28.01.2025 16:55 Ответить
За контроль/безконтроль над фінансовими потоками.

Голосливу дудку, скоріше за все, використали за не дуже дорого для вкиду, як використовують Безуглу у військових питаннях.
показать весь комментарий
28.01.2025 17:06 Ответить
Запитла у чату GPT про гранти США для наглядових органів ( ну тіпа СІРОЖІ ЛЕЩЕНКА) та інших неурядових "наглядачів "над Є-зе МАРОДЕРНЕЮ

Використання грантів контролюючими органами:

Державні органи України можуть співпрацювати з неурядовими організаціями, які отримують гранти від США, для реалізації проєктів, спрямованих на підвищення прозорості, підзвітності та ефективності влади. Такі проєкти можуть включати моніторинг діяльності державних установ, проведення антикорупційних розслідувань, а також впровадження реформ у сфері державного управління.
Таким чином, гранти США сприяють зміцненню демократичних процесів в Україні та підтримують ініціативи, спрямовані на контроль за діяльністю влади.

НУ ЯК ВАМ ПРикольне рішення ВІД ТРАМПА про покриття грантів?
показать весь комментарий
28.01.2025 17:01 Ответить
Таким чином, гранти США сприяють зміцненню демократичних процесів в Україні

то які проблеми ?

.
показать весь комментарий
28.01.2025 17:06 Ответить
Нє. Вони сприяють звітності про виконання з боку чиновників з тієї сторони та розпилювання шрошей з цієї.

Гранти ОБСЄ працюють так само - там галочка, тут освоєння грошей під красимою ******* та фуфельним звітом.
показать весь комментарий
28.01.2025 17:09 Ответить
думаєте Є-зе мародерня ділилася з демами? Завжди думала чому США терплять цю Єземародерню?
показать весь комментарий
28.01.2025 17:14 Ответить
Нє. Не зовсім так.
Завжди посередині є деякий куратор/розпорядник (типу представник на місці), який повинен отримувати звіти по етапам і передавати туди. Він, як правило, тутешній. І от він може отримувати долю від фінансування фуфельного проєкту.

А там що - звіт отримали, зафіксували, відзвітували. Досвідос.
Для демів ті сумми тупо не цікаві. Це у нас навіть туалетний папір у держконторах *******.
показать весь комментарий
28.01.2025 17:19 Ответить
Колись спостерігала як у Палаті ревізори Байдена "тримали удар" зі звітом після приїзду з України , так нічого по суті й не було оприлюднено... Й це в той час коли опозиція рвала тут МАРОДЕРНЮ на шматки ( безрезультатно правда - бо опизція це безпомічна купка у ВР) Голос - це вся партія при"ГРАНТОЇДАЛЬНА" - повністю лежить під Банковою
показать весь комментарий
28.01.2025 17:30 Ответить
Так там особливо нема чого оприлюднювати. Сумма така-то витрачена на закупівлю такої байди. А сумма така-витрачена на дослідні роботи з... бла-бла-бла, навчання... бла-бла-бла, виачення досвіду... бла-бла-бла.

І от все, окрім реальної байди - це тупо бульбашка.
А реальна байда справжня. Стоїть десь на задньому дворі і припадає пилом. Її можна показати і навіть помацати.
показать весь комментарий
28.01.2025 17:38 Ответить
МАРОДЕРНЯ КВІТНЕ - а грантоїди мовчать
показать весь комментарий
28.01.2025 17:11 Ответить
Тобто, можливість зробити щось корисне дають. І розумний так і зробив би з тим, щоб у перспективі заробити більше або фукціонувати ефективніше.
Але нашим простіше тут і зараз надути бульбашку, гроші вивести і залишитися з тією ж дірявою халабудою.
показать весь комментарий
28.01.2025 17:13 Ответить
слово РОЗУМНИЙ Ви ПРо МАРОДЕРІВ НА БАНКОВІЙ?
показать весь комментарий
28.01.2025 17:15 Ответить
Так аферисти , зрадники, саботажники, ВОРОГИ УКРАЇНИ мають розум та здібності ... Он скільки бабла вкинули разом з грантодавцями на нескінченні бл форуми миру імені Козира
показать весь комментарий
28.01.2025 17:17 Ответить
Нє. Це я про гипотетичного реформатора-державника а не реального шахрая-ларьочника.
показать весь комментарий
28.01.2025 17:22 Ответить
Ух ти, сераль Умерова озвався.
показать весь комментарий
28.01.2025 17:02 Ответить
Завжди дивувала одна річ - сімʼя казнокрада Ермаківського ПРихвостня Умєрова квітне в США, а він??? Що переводить їм намародерене з України ? Якими каналами - у якій валюті?
показать весь комментарий
28.01.2025 17:21 Ответить
Тобто в хлопців в ЗСУ є час спостерігати доки ці один на одного пальчиком тицькають??? Н* уй вигнати всіх під домашній арешт до закінчення війни, потім всі " розборки". У нас же не на часі, от і тут не на часі....
показать весь комментарий
28.01.2025 17:05 Ответить
Претензії нардепки Олександри Устінової до директорки Агенції оборонних закупівель Марини Безрукової щодо неефективної роботи АОЗ є "дивною мішаниною розрізнених фактів".

Прозріваю:
Стало відомо, хто стоїть за «геніальною» ідеєю атаки на генералів та бойових офіцерів.
Очевидно, що увесь цирк із переслідуванням і арештом генерала Юрія Галушкіна та кількох бойових офіцерів - суто політичне замовлення офісу Зеленського. І тут вуха Офісу стирчать навіть не через те, що виконувати цю «заказуху» кинулось слухняне на 100% заброньоване ДБР. А те, як в телефонному режимі з Банкової суд вирішує долю бойового генерала.
На жаль, таких справ в найближчому майбутньому випливе ще кілька - зараз силовики активно "шиють" справи не лояльним до Банкової командирам.
‼️Виявляється, перейти від атак медійних до атак судових із залученням силовиків - це ідея двох медіа-хвойд Банкової. Такої собі помічниці Єрмака Даші Зарівної і спічрайтера Зеленського Діми Литвина. В їх головах, ця атака має допомогти армії ПОЛЮБИТИ Зеленського.
🤬Ще раз. Вони мочать успішних командирів, щоб підвищити рейтинг Зелі серед простих солдат. Мовляв, всі ваші біди і проблеми - то погані генерали/командири, а от хто хороший - це Верховний.
🤦‍♂️Чомусь, вони не врахували абсолютно зворотній ефект для рейтингів Зеленського серед війська. Ну і повністю наплювали на те, що своїми діями підірвали моральних дух офіцерів, особливо стосовно прийняття миттєвих рішень на полі бою.
Короче, вони дійсно вже повним ходом готуються до виборів. І бояться військових, що за даних обставин є смертельно небезпечно для країни.
показать весь комментарий
28.01.2025 17:18 Ответить
зе боневтік зрадник який постійно вставля палки в колеса там де починае щось лагодитись та нести користь Україні. І ця зрадницька періодичність прослідковуеться від початку запровадження великого крадивництва і разоренія ВПК та ЗСУ, особливо перед початком війни
показать весь комментарий
28.01.2025 19:20 Ответить
Один сайт, на другой сайт! Это не мараХфон! Нахрена на цензоре это вранье размещать?
показать весь комментарий
28.01.2025 18:04 Ответить