11446 посетителей онлайн
8 687 184

В ближайшее время попрошу все платформы провести опрос по доверию ко мне, Трампу и другим лидерам, - Зеленский

Зеленский прокомментировал слова Трампа о рейтинге

Президент Владимир Зеленский заявил о планах провести соцопрос относительно рейтинга доверия к нему, Дональду Трампу и другим международным лидерам.

Об этом глава государства заявил на пресс-конференции, передает Цензор.НЕТ.

"Сейчас мы пообщаемся, придет команда. Конечно, я попрошу все возможности в соцопросе, у платформ. Ближайшую неделю-две, для меня это важно, мы сделаем это публичной информацией. Показать доверие к президенту Украины, к президенту США Трампу, к Туску, к британцу (Киру Стармеру. - Ред.), к Эрдогану, к ближайшим нашим партнерам. Мне кажется, это очень важно посмотреть. Я обязательно обнародую эти цифры для того, чтобы круг вокруг Трампа дезинформационный... мы должны влиять на него (на круг. - Ред.). Потому что я не знаю, где они встречаются, в Мар-а-Лаго или Вашингтоне....", - сказал он.

Заявление Трампа о рейтинге Зеленского

Напомним, накануне Трамп заявил, что в Украине нужно провести выборы, потому что рейтинг доверия к Зеленскому упал до 4%.

По состоянию на первую половину февраля 2025 года 57% украинцев доверяют президенту Владимиру Зеленскому, не доверяют - 37%, говорится в исследовании КМИС.

Владимир Зеленский назвал дезинформацией заявления о 4% его рейтинга.

Топ комментарии
+31
Оце срака у Гундоса згоріла вщент...
показать весь комментарий
19.02.2025 13:08 Ответить
+25
А , якщо , з'ясується що українці не довіряють Трампу - що тоді ?
Доведеться Байдену повертатись ?!
показать весь комментарий
19.02.2025 13:08 Ответить
+23
Довіри до Трампав? )))))
Клоун дебільний, українці не обирали Трампа, навіть якщо він нам не подобається.
А довіру до тебе покажуть вибори тож перестань вихляти гузном, обісране ти чмо - і призначай дату.
показать весь комментарий
19.02.2025 13:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Ти сказав, що це тролінг.

Воша не може тролити слона.
показать весь комментарий
19.02.2025 13:20 Ответить
він "пхає носа" на правах президента країни-союзника, яка надала Україні допомогу коштами платників податків на суму до 100 мільярдів доларів.
Вважаєте, цього не достатньо?
Чи скажете "обійдемось", якщо завтра ця допомога припиниться або зменшиться?
показать весь комментарий
19.02.2025 13:22 Ответить
я ж кажу, хай читає будапешт спочатку!
показать весь комментарий
19.02.2025 13:23 Ответить
Моде ти цого почитаєш спочатку.

Бо ти постійно посилаєшся на те, про що ***** не знаєш.
показать весь комментарий
19.02.2025 13:25 Ответить
А чому США та Європа повинні оплачувати на бенкет?
показать весь комментарий
19.02.2025 13:41 Ответить
Ти придурку почитай на цензорі відгуки про себе і порівняй скільки позитивних і скільки негативних.
показать весь комментарий
19.02.2025 13:16 Ответить
От трамп і прочитав і зробив висновки за всю Україну.
показать весь комментарий
19.02.2025 17:27 Ответить
"Попрошу всі платформи" це як?
Наполегливо?
Я знаю і без опитування, що Вові по барабану, що я йому не довіряю.
Цікаво, а засумують Трамп чи "британець"(запамятовал Вова, биваєт. Та й хто він такий, щоб прізвище його пам*ятати), якщо я висловлю їм недовіру...
показать весь комментарий
19.02.2025 13:17 Ответить
4 процента
показать весь комментарий
19.02.2025 13:19 Ответить
спочатку потрібно всіх тих лідерів провести через десять років АТО і три роки війни а потім подивитись на рейтинг
всі інші оцінювання не співвимірні
одна справа лідер у війні, інша тріпло в мирній країні
Трамп не лідер нації
показать весь комментарий
19.02.2025 13:20 Ответить
Так-так, намалює собі "потужну" підтримку і занизить процент Трампу у відповідь, знаєм ми соц.опитування при диктатурі.
показать весь комментарий
19.02.2025 13:20 Ответить
Походу трампон сьогодні оголосить ленд ліз для путіна.
показать весь комментарий
19.02.2025 13:20 Ответить
Ще трохи й у американського рудого бариги не те що рейтинг стане 4%, а з'являться проблеми з законом США. Цей хворий дід може піти на дно раніше від кремлівського біса..
показать весь комментарий
19.02.2025 13:21 Ответить
Уже з'явилися. Суд Америки скасував указ трампа про заборону USAID.
показать весь комментарий
19.02.2025 13:24 Ответить
А якщо , раптом , вийде якийсь відомий психіатр і скаже , що в Трампа не все гаразд з головою ?
показать весь комментарий
19.02.2025 13:27 Ответить
брат здохшого рашиста подолляк організує тобі мільярд відсотків підтримки.
Але це ніяк не змінить того факту, що ти лайно 95 проби!
показать весь комментарий
19.02.2025 13:21 Ответить
Правильний напрямок - на маніпуляції трампона - робити свої маніпуляції.
... і бажано наперед
Значить такий час прийшов.
Неможна виграти у карти в рижого жуліка, якщо граєш чесно.
показать весь комментарий
19.02.2025 13:23 Ответить
Не правильний напрямок.
Для ЗЄ зараз правильний напрямок - ***** з влади.

Він не рівня Трампу. І навіть поряд не лежить.
показать весь комментарий
19.02.2025 13:28 Ответить
Взагалі то - це сша вважають ***** "демократичним лідером" - спілкуються з ним і виборів , від нього , чомусь не вимагають ...
показать весь комментарий
19.02.2025 13:26 Ответить
Так він провів вибори
"Вибори" без вибору ... Лукашенко так само
Це і є така демократія ?
показать весь комментарий
19.02.2025 13:39 Ответить
Саудіти не визнають себе демократію.
показать весь комментарий
19.02.2025 17:34 Ответить
я чогось думав що довіру висловлюють на виборах...
А виявляється, я дурак, опитування, ось основа всього...
показать весь комментарий
19.02.2025 13:24 Ответить
І намалює потрібні відсотки, Вава я же ти не хочеш втрачати владу.
показать весь комментарий
19.02.2025 13:26 Ответить
А внас точно війна, у головнокомандувача є час і гроші міряться піс... рейтингом. Часом думаю, а може Зеленський не такий поганий? Ну просто потрапив в погану компанію, а насправді думає про Україну. Потім почитаю новини - та ну, лізуть ж дурні думки.
показать весь комментарий
19.02.2025 13:28 Ответить
а яке право має Трамп вирішувати питання миру в Україні із рашкою без України?
Сибіга і МЗС уже давно повинен був ноту запустити.....
показать весь комментарий
19.02.2025 13:32 Ответить
США бабки дають Україні і зброю! А той хто платить, як правило і замовляє музику!!!! На мою думку подібним опитуванням довіри до Трампа Зеленський лише зіпсує і без того важкі відносини із США. Оскільки Трамп буде дивитись на нього як на особистого ворога, і за це можуть постраждати усі українці. Чи Ви вважаєте нам треба Трампа, президента наймогутнішої у світі держави "рачки поставити" і в гімно окунути, хай він тричі не правий??? п.с. У цьому світі взагалі не має справедливості є лише суворі реалії!
показать весь комментарий
19.02.2025 14:00 Ответить
Роль особистості в історії велика, але не може доля країни залежати від хотєлок однієї людини! Рачки його ніхто не ставить - ставлять його на місце!
показать весь комментарий
19.02.2025 14:21 Ответить
Кміс намалював і інші намалюють
показать весь комментарий
19.02.2025 13:29 Ответить
Я попрошу всі платформи...
Дитина з бородою, яку образили.
Витрачати гроші на х.йню-це твоє Вова!
Дебіла ти кусок
!!!
показать весь комментарий
19.02.2025 13:30 Ответить
звісно, "коло навколо Трампа - дезінформаційне..", зате коло навколо сцаря та його бенефіса-телелайнофона - об'єктивна інформація і виключно про успіхи та рейтинги Найвеличнівшивого, без ніякої опозиційної думки, а хто не згоден із Зєлєй - той агент *****, іпсошник та "порохобот"... - усим їм - санкції та справи в портновських судах..
показать весь комментарий
19.02.2025 13:31 Ответить
Я не довіряю зеленому ********
показать весь комментарий
19.02.2025 13:31 Ответить
І це керує країною під час війни
показать весь комментарий
19.02.2025 13:32 Ответить
мама мія ...шо воно верзе ???!?!! який трамп та інші ????!!!! вовачка 🤡 , їди ...просто іди ... шо ви там ***..і робите в ОПі ,на шо розраховуїте ?! на ху* ла ?! ті 5 советників ,збирайте валізи , бо вовачка вас теж здасть !!!
показать весь комментарий
19.02.2025 13:32 Ответить
ТЦК :" вам повістка"
Я:" ти смієш вручати мені повістку без опитування?"
показать весь комментарий
19.02.2025 13:33 Ответить
Одного разу грецький філософ Антисфен порадив афінянам ухвалити Постанову :
"Вважати ослів конями ".

коли це визнали безглуздістю, він зауважив:

"Але ж ви простим голосуванням робите з неосвічених людей полководців"

Про що це я ?
мабуть про те ,що скільки не роби опитуваннь - віслюки залишаться віслюками ,навіть якщо вони отримують більшість голосів.
показать весь комментарий
19.02.2025 13:37 Ответить
ЗЄ
- не політик,
- не дипломат,
- не економіст,
- не юрист,
- не бізнесмен.
ЗЄ - це проєкт. І цей проєкт зараз закривають.
Ніякі "платформи" та замовні рейтинги вже не допоможуть.
показать весь комментарий
19.02.2025 13:37 Ответить
Шкода, що цей "проект" взагалі відкривали. Занадто дорого він нам усім коштував!
показать весь комментарий
19.02.2025 13:48 Ответить
Ну навіть якщо не 4% , то не більше 15%. А скільки мільярдів ти виділиш ,щоб тобі намалювали не меньше 50%? На ракети грошей немає, а на таку нікому не потрібну хню швидко знайшли? І ще дуже "ввічливо" чмоня сказав про якогось там "британця". Сподіваюсь якийсь "британець " не образиться, бо знає що має справу з дебілом.
показать весь комментарий
19.02.2025 13:38 Ответить
Всі ці фінансові скандали даремно не пройшли. Світ знає про них і робить відповідні висновки. Ми можемо обурюватися і махати кулаками але факт є фактом . Корупція від самого верху до низу. І влада або нічого не робить або робить дуже кволі рухи. Президент абсолютно винен. 57% підтримки також корупційна складова , бо ми всі знаємо що такий процент є нісенітницею .
показать весь комментарий
19.02.2025 13:39 Ответить
Такі ж копупційні скандали народ не пробачив папірєдніку По, який отримав навіть більше аж 6% підтримки на виборах. Цей до того ж убив сотні тисяч українців і 4% невдоволений. Нехай подякує Трампу що накинув кловану декілька % зверху
показать весь комментарий
19.02.2025 20:39 Ответить
Справа в тому,що рудому скунсо по цимбалах твої опитування.Є рішення зняти ЗЄльониша з пробігу і точка.
показать весь комментарий
19.02.2025 13:40 Ответить
" Все пройде "
показать весь комментарий
19.02.2025 13:43 Ответить
Бубочкина пиха, понад усе!
показать весь комментарий
19.02.2025 13:43 Ответить
Вава, тобі довіряють усі, усі,усі і навіть більше. Пора вже на відпочинок …
показать весь комментарий
19.02.2025 13:43 Ответить
Как только Трамп сказал, что у Клоуна 4% поддержки среди Украинцев, так он тут же дал указания всем своим продаждым соц опросам типа КМИСА, СОЦИСА и тд показать, какая у него большая поддержка, но даже не понял что спалил этим то, что все эти опросы - тупо заказуха от крыс из ОП и веры им 0!
показать весь комментарий
19.02.2025 13:44 Ответить
Коли Трампа запитали чи погодиться він вивести війська США з Європи на вимогу путіна він одразу відповів, "Нас не просили".
Коли ж у нього запитали чи він підтримує вимогу русні провести вибори в Україні перед тим як підписати будь який мирний договір, він почав валити сотні аргументів що так треба провести вибори бо там 4% довіри і все в такому дусі. Аж під кінець він сказав що русня цього не просила.

Це явно їх вимога, руснява. Вони знають що то піде нам на шкоду. Як русня може вимагати щось що піде нам на користь.

Так само трамп. в Нато каже не берем, армія США охороняти мир не збирається. Території не повернете і так далі. Тобто одна купа лайна. Але от вимагаючи в нас вибори провести то це одразу ж він нам добра бажає. Ага 100% Все що він хїоче то за рахунок інших досягнути свої цілі, зупинити війну війти в історію і так далі. А яка ціна тому миру буде його не цікавить. Бо не він платить її.
показать весь комментарий
19.02.2025 13:46 Ответить
Какое там юридическое !? 5 классов церковно-приходской школы! Стыдно что у нас такой тупой Президент. Клоун иди уже в отставку. 6 лет хаоса
показать весь комментарий
19.02.2025 13:46 Ответить
Шо кому, а Бубі - рейтинги!
показать весь комментарий
19.02.2025 13:48 Ответить
Та в нього ще й залежність від рейтингів.)
показать весь комментарий
19.02.2025 13:51 Ответить
Все правильно! Ти диви, не злякався) Ну, молодець, справді. Тільки платформи мають бути незалежні, всесвітні, а не кишенькові на повідку з АП.
показать весь комментарий
19.02.2025 13:52 Ответить
До чого цей цирк? Кому потрібен процент довіри до Трампа та інших лідерів, і на яке рішення Зебородька воно вплине? Цей ********** буде вирішувати долю України процентами довіри? Державник херов...
показать весь комментарий
19.02.2025 13:52 Ответить
Ну, а що зробиш, кошти виділені, оприходувани, тепер на щось списати треба, а то вже Трамп цікавість проявляє, куди його кошти пійшли
показать весь комментарий
19.02.2025 14:48 Ответить
не вірю мультімільянерам,
нікому
показать весь комментарий
19.02.2025 13:53 Ответить
Гарне рішення.
показать весь комментарий
19.02.2025 13:56 Ответить
Це крок ,який підтримає країна.
показать весь комментарий
19.02.2025 14:02 Ответить
Володимир Зеленський є прикладом того, яким має бути президент країни, він чудово виконує свої обов'язки. Покажіть мені іншого президента, який поставив би весь світ на коліна заради безпеки своєї країни. Слава Україні!
показать весь комментарий
19.02.2025 14:09 Ответить
Дитячий садочок....
показать весь комментарий
19.02.2025 14:21 Ответить
На жаль у нас ще багато дебілів що готові за оце голосувати...
показать весь комментарий
19.02.2025 14:22 Ответить
Крім тебе нікого не видно
показать весь комментарий
19.02.2025 20:43 Ответить
Лол? ти на своїх зелених помийках будеш заміряти рейтинг Трампа? ) іпанутися.
показать весь комментарий
19.02.2025 14:27 Ответить
Зєля - "рейтинго-залежний" наркоман.
показать весь комментарий
19.02.2025 14:28 Ответить
Я думаю достаточно рейтингов Зеленского, трампона, руководств: Германии, Великобритании, Франции и рф.
Это был бы самый интересный соц. опрос. Я бы с ним даже газету на память купил бы.
показать весь комментарий
19.02.2025 14:40 Ответить
Яке твоє діло до інших лідерів, в них є свої виборці. Ти можеш тільки до себе щось перевіряти
показать весь комментарий
19.02.2025 14:44 Ответить
Гарна ідея...Може Трамп і побачить СВОЇ 4 відсотки довіри...а може взагалі 0!
показать весь комментарий
19.02.2025 14:51 Ответить
І оце є презедентом України......
показать весь комментарий
19.02.2025 15:03 Ответить
Іпать накрило його
показать весь комментарий
19.02.2025 15:45 Ответить
Вчепився як клоп в крісло і згоден вбити країну ради свого его
йому треба зараз треба вигнати своїх 6 дефективних менеджері заявити шо він не пійде на другий термін президентства садити корупціонерів забирати гроші та робити зброю
А в нього тільки рейтинг в голові зараз такий же час як і в 2022 році і він ще раз демонструє свою нездатність дуже прикро це веде нас до катастрофи
показать весь комментарий
19.02.2025 15:46 Ответить
так-так. ваш допис має рацію. дивно що ви написали Українською. бо Пуйло це казап і все що ви написали це ж про нього
показать весь комментарий
19.02.2025 15:53 Ответить
дивний Ваш допис якщо проти корупції за порядок в країни за захист то не так і якщо проти ЗЕ і його невігласького правління то це по Путіну ви що там в зе ботофермі мухоморїв переіли та ваші думки якісь такі зепутані що сам чорт не розбере
показать весь комментарий
19.02.2025 16:04 Ответить
показать весь комментарий
19.02.2025 16:05 Ответить
Яке его? Завдання патрушева виконувати хто буде лєнка чи що?
показать весь комментарий
19.02.2025 20:46 Ответить
я ЗА Зеленського!
показать весь комментарий
19.02.2025 15:51 Ответить
То платформи подоляка??? Де сидит деся підарків і працюють за сотні тисяч нікив??? То ми це бачимо і тут на цензорів!!! І потім багато пожилих людей не користуються інетом, від слова зовсім!!! То кого ти чмо будеш запитувати???
показать весь комментарий
19.02.2025 15:54 Ответить
У Трампа на Зелю пока просто аллергия
А после опросов Трамп вообще слетит с катушек
И вот тогда Зеле прищемят яйца
Давай, Зеля ускорься с опросами
Так хочется ,чтобы тебе яйца прищемили
И посильнее ....
показать весь комментарий
19.02.2025 16:14 Ответить
https://x.com/RozenkoPavlo

Rozenko Pavlo@RozenkoPavlo



НУ НЕ ТРЕБА Себе заганяти в ці російські сценарії. І сперечатися з Трампом про рейтинги. - У тебе 4%! - Нє, у мене 57! - А я кажу 4%! - Та нє, 57%. Он же КМІС написав! Дитячий садок якійсь! Не про рейтинги треба із Трампом говорити. А про роль і місце США у війні з Росією
показать весь комментарий
19.02.2025 16:18 Ответить
Он совсем ********? Опросы денег стоят, за чей счёт банкет???
показать весь комментарий
19.02.2025 18:55 Ответить
Страница 2 из 2