8556 посетителей онлайн

Путин объявил так называемое "перемирие" на День Победы

путін

Российский диктатор Владимир Путин объявил так называемое "перемирие" на дни празднования 80-й годовщины Победы.

Об этом сообщили в Кремле, информирует Цензор.НЕТ.

Как отмечается, объявленное Путиным перемирие будет действовать с 00.00 с 7 на 8 мая до полуночи с 10 на 11 мая, сообщил Кремль.

В этот период Россия якобы готова полностью остановить боевые действия. Впрочем, как известно, "пасхальное перемирие" РФ неоднократно нарушала.

Объявление Путиным "пасхального перемирия"

Напомним, 19 апреля, российский диктатор Владимир Путин якобы объявил о Пасхальном перемирии, которое будет действовать с 18 часов по московскому времени 19 апреля до нуля часов 21 апреля.

Президент Владимир Зеленский отреагировал на объявление российским диктатором Владимиром Путиным так называемого Пасхального перемирия заявив, что это очередные попытки Путина поиграть с жизнями людей.

Впоследствии президент Зеленский заявил, что если сейчас Россия готова действительно присоединиться к формату полной и безусловной тишины, то Украина будет действовать зеркально - тишина в ответ на тишину, удары в защиту от ударов.

20 апреля спикер Путина Дмитрий Песков заявил, что кремлевский диктатор не давал приказа на продление перемирия.

Президент Владимир Зеленский заявил 21 апреля, что российские войска в воскресенье 2935 раз нарушали прекращение огня, объявленное российским диктатором.

Топ комментарии
+77
А чого це падло командує коли ЗСУ стріляти, а коли - ні?
показать весь комментарий
28.04.2025 14:27 Ответить
+56
ЯК ЗРУЧНО. Коли захотів - вдарив по Києву Сумам і Кривому рогу і сотнями вбитих, а коли йому треба - тишу, то будь-ласка перемиря. БЛ!!!!!!!

Якщо наші не вдарять всім шо є по Москві то самі мають бути в морзі разом з убитими в Києві
показать весь комментарий
28.04.2025 14:29 Ответить
+36
нема такого свята - 9 травня. але після заяв коняки можна "привітати"
показать весь комментарий
28.04.2025 14:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
значить треба добряче в'***** по "красной площаді" 6-го
показать весь комментарий
28.04.2025 15:45 Ответить
Так у ж ніт, краще саме 9 числа.
Потрібно щоб гості ***** побачили на параді дрони України.
показать весь комментарий
28.04.2025 18:52 Ответить
Сцыт, что получит во время парада удар баллистическими ракетами по Красной Площади и мы воздушными тревогами ему праздничек подпортим.
Учитывая, сколько детей уже погибло от подлых и варварских русских авианалётов, я бы, несмотря на эти "дипломатические ловушки", послал бы его нах... с его перемирием на День Победы и всё 9 мая держал бы его в тонусе атаками ракет и дронов по Москве и где у них там ещё парады планируют.
Пофигу, что мир вопеть будет.
показать весь комментарий
28.04.2025 16:00 Ответить
Перемиря від кровопивці українського нарооду "куйла кровавого" .все одно.що в мацкві,в день "побєдобєсія" куйло буде приймати парад під «Wenn die Soldaten»
показать весь комментарий
28.04.2025 16:01 Ответить
Очко у сцаря грає 100% ,пошле на парад двійника-трійника замість себе.
показать весь комментарий
28.04.2025 16:04 Ответить
Учитывая, что козломордые на девятомай к тому же перепьются как скоты, вероятно это хороший шанс для ВСУ улучшить тактическое положение в некоторых местах.
показать весь комментарий
28.04.2025 16:05 Ответить
Эта песня специально пелась для оркив - день зарплаты, как он был от нас далек. Это праздник со слезами на глазах.
День зарплати, день зарплаты.
показать весь комментарий
28.04.2025 16:14 Ответить
у козломордых не зарплата, а "получка".
показать весь комментарий
28.04.2025 17:28 Ответить
У відповідь треба представнику МЗС України заявити, що вони не обіцяють безпеки всім гостям моцькви під час параду на 9те Травня. Крапка
показать весь комментарий
28.04.2025 16:30 Ответить
А янелох вже подякував?.....не йому своє життя потім віддавати....
показать весь комментарий
28.04.2025 16:47 Ответить
Обійдеться. Крутить
світом як циган сонцем.
показать весь комментарий
28.04.2025 16:50 Ответить
Чому б Зеленському не оголосити перемир'я на 8 Травня? Якщо росія не перестане стріляти, то і ЗСУ можуть не дотримуватися перемир'я на 9 Травня.
показать весь комментарий
28.04.2025 16:52 Ответить
тому що хитровисратий ***** 8 теж заявив пЄрЄмІрІЄм.
Читайте уважно.
показать весь комментарий
28.04.2025 18:49 Ответить
В Україні салюти заборонені. Що нам заважає влаштувати салюти на московії?
показать весь комментарий
28.04.2025 17:11 Ответить
А я путина петухом объявляю официально.
показать весь комментарий
28.04.2025 17:13 Ответить
А 1 травня для кацапів не свято? ваЗЕлін на шашлики запрошував.
показать весь комментарий
28.04.2025 17:15 Ответить
Он сейчас больше всего боится налета дронов в парад ******, когда он будет сидеть на площади со своими подпевалами. Это еще вчера чувствовалось, когда он заявлял про какие-то там переговоры без условий. И сейчас, в случае атаки, он заверещит Срампу: "смотрите, мы объявили перемирие, а они что делают"
показать весь комментарий
28.04.2025 17:15 Ответить
ого. аж за 10 днів до побєдобєсія оголосив. оце так припекло у ху йла від заяв з американської сторони про те, що ху йло до переговорів нездатне, а тільки пудрить мізки Чубу. і ху йло таки моргнуло. значить очкує. боїться потрапити в немилість Чубу. ) на Великдень за день до свята оголосив "перемир'я". а тепер оголошує вже за 10 днів. ))
показать весь комментарий
28.04.2025 17:40 Ответить
Хитрожопий педофіл вирішив таким чином убезпечити свій парад.
показать весь комментарий
28.04.2025 17:46 Ответить
Військові на червоній площі - це законна військова ціль. Більш законна ніж тролейбус у Сумах.
показать весь комментарий
28.04.2025 17:52 Ответить
ЗЕ Дегенерат конечно согласится, не дай бог ботаксного педофильного Шныря напугает тревога...
показать весь комментарий
28.04.2025 18:20 Ответить
День перемоги буде коли ЗСУ візьмуть москву, а ***** оголосило на "дєньпабєди"
показать весь комментарий
28.04.2025 18:39 Ответить
А чому не завтра і після завтра?
А 9 мая...
А *** вам принесуть на дронах прямо на криваву площу і мавзолей членіна.
показать весь комментарий
28.04.2025 18:47 Ответить
Боїться, що по фашистській площі прилетить.
показать весь комментарий
28.04.2025 19:37 Ответить
В цьому році таки треба обовʼязково послати подарунок на криваву площу, насрать хто що скаже.
показать весь комментарий
28.04.2025 19:42 Ответить
"...оголошене Путіним перемир'я діятиме з 00.00 з 7 на 8 травня до опівночі з 10 на 11 травня... отже 07 травня здійснити масований наліт БПЛА на скупчення військових у Москві - це законна ціль. Нехай перекривають аеропорти, щоб ніяка **** не поткнулася.
показать весь комментарий
28.04.2025 19:46 Ответить
Та якось ***** що воно там оголосило...
показать весь комментарий
28.04.2025 19:49 Ответить
Думаю,що варто вже від зараз продумати,як обійти їхнє ППО,щоб перший удар був по трибуні мавзалєя,а вже наступні удари по часніках парада,то будуть законні цілі та сапутсвующіє жертви)
показать весь комментарий
28.04.2025 19:52 Ответить
кукухін воФІК пукін....вже поїхав касатік мозгами....ГААГА вислухає тільки нічим не зарадитьале там підлічать
показать весь комментарий
28.04.2025 20:01 Ответить
ЗСУ потрібно мовчки робити своє діло , а він нехай що хоче оголошує і святкує.
показать весь комментарий
28.04.2025 20:05 Ответить
показать весь комментарий
28.04.2025 20:23 Ответить
Хто в курсі, а на 9 травня наші БПЛА будуть приймати участь в параді на червоній площі? Чи нема чим похизуватись перед довбайобами, які туди припруться святкувати?
показать весь комментарий
28.04.2025 21:04 Ответить
пусть ***** засунет перемирие себе в жопу!тварь циничная!
показать весь комментарий
28.04.2025 21:29 Ответить
Засцяв, хоче свій парадик провести. Треба 9 травня врізати по Кремлю, що всі гості тікали як щури!
показать весь комментарий
28.04.2025 21:37 Ответить
Нашим нужно ответить, что перемирие либо навсегда, либо херачим по параду в мацкве.
показать весь комментарий
28.04.2025 21:49 Ответить
Ещё вариант - послать 9 мая на красную площадь дроны, начиненные желто-блакитными листовками с предложением сдаваться добровольно.
показать весь комментарий
28.04.2025 21:51 Ответить
Ми повинні запропонувати кремлівському вилупку
теж пепемирʼє , наприклад з 1-го травня і назавжди !!
В той же день організувати виведення всіх кацапських військ з нашої
територіі , все 😡
показать весь комментарий
28.04.2025 22:12 Ответить
"торжєствєноє построєніє" на військовому параді - законна ціль.
показать весь комментарий
28.04.2025 22:17 Ответить
Краще буде офіційно попередити всіх потенційних гостей шабашу у маскві на червоной площи, ну нанести по ній 9 травня руйнівнний удар, щоб і ленін в мавзолєє полетів на луну.
показать весь комментарий
28.04.2025 22:30 Ответить
Пуйло, ПНХ!!!
показать весь комментарий
28.04.2025 22:42 Ответить
… 30-ти денне припинення як сказав президент або повне, подачки нам від вбивць не треба. Не погодяться, бомбити москву, щоб карлик обісрався прямо на параді, **** кончена!!!!
показать весь комментарий
29.04.2025 05:44 Ответить
чому не можна йо@нуть по параду ? законна ціль, з параду на фронт - це ж діди що воювали так завжди робили.
показать весь комментарий
29.04.2025 07:53 Ответить
Чергове "перемирия по-рузьки"!
А після - ракети, шахеди, терор!
***** треба наробити ракет та шахедів за ц дні, а заводам - виконати план по їх виробництву, чи ми цього не розуміємо!
Тому, ніякого "перемирия"!
Гатимо по раші з 1 по 15 травня так, щоб аж земля здригалась!
А всіх, без виключення, хто у цей день прийде до совковських меморіалів памянути радянських окупантів, вважати про-російськими агентами, шпигунами. Ними повинні відразу зайнятись відповідні правоохороннії органи України,
не залежно від віку, статі, національності, громадянства!
показать весь комментарий
29.04.2025 07:54 Ответить
а він просив в України? ні? то пнх.
показать весь комментарий
29.04.2025 09:02 Ответить
По параду на москве надо долбануть обязательно.
показать весь комментарий
29.04.2025 09:50 Ответить
Можна зробити хід конем. Типу Україна оголошує перемиря умовно з 00:00 годин з 05.05.25 по 23:59 06.05.25. Якщо ж казлорилія не доєднується, то сорі... купа воєнної техніки і мокшанської живої сили в одному місці це законна військова ціль.
показать весь комментарий
29.04.2025 10:02 Ответить
Вся ППО Раші буде стягнута до Москви? А решта території - бий не хочу? То чому б і не вдарити...
показать весь комментарий
29.04.2025 10:16 Ответить
Біжи бери на городі гралі тай бий!
показать весь комментарий
29.04.2025 10:44 Ответить
ЦН ау !!! перестаньте писати кацпо-совкову, комуно-нацистьку маячню і пропаганду !!! для України, українців не було жодної "пабеди/перемоги" ні 6-го, ні 8-го, ні тим більше 9-го травня 1945 року - одного окаупанта, коричневий німецький нацизм, змінив старий ще більш жорстокий окупант - чкервоонгожопий комуно-нацизм, кацапо-совок !!! в Україні не треба святкувати жодне "9-мая" бо це день відновлення червоної окупації України !!!
показать весь комментарий
29.04.2025 11:13 Ответить
Страница 2 из 2