4587 посетителей онлайн

Подозреваемая в смерти 5-летнего мальчика анестезиолог из Львова мобилизовалась в ВСУ, - СМИ

Подозреваемая в смерти 5-летнего мальчика Велеса Пашника львовская врач мобилизовалась в ВСУ

Львовский анестезиолог Ирина Пода, которой сообщили о подозрении в смерти пятилетнего Велеса Пашника во время лечения зубов, мобилизовалась на военную службу. Ее защитники ходатайствуют об остановке производства по делу.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишет издание ZAXID.NET.

Отец умершего мальчика, Виктор Пашник, считает, что таким образом врач хочет избежать уголовной ответственности.

По его информации, Ирина Пода мобилизовалась через рекрутинговый центр.

"Конечно, что это портновщина, возможность избежать наказания и ответственности", - считает Пашник.

Защитники подозреваемой хотят приостановить рассмотрение дела. Соответствующее ходатайство адвокатов врача еще должен рассмотреть суд.

Согласно закону, мобилизация на военную службу является основанием для остановки производства по делу. Поэтому, пока врач будет находиться на службе, срок давности будет истекать, добавляет издание.

Напомним, в январе 2024 года во Львове умер 5-летний Велес Пашник. Во время операции по удалению молочных зубов под общим обезболиванием в частной клинике у него остановилось сердце.

Больше месяца мальчик находился в детской реанимации в глубокой коме. Но впоследствии врачи констатировали смерть мозга - спасти жизнь ребенка не удалось.

В феврале врачу-анестезиологу объявили подозрение в ненадлежащем исполнении профессиональных обязанностей. Ей грозит до 5 лет лишения свободы.

По данным следствия, врач-анестезиолог не имела надлежащего образования, квалификации для работы с детьми и необходимого опыта.

Топ комментарии
+12
Ця "мобілізована" навіть зі Львова не виїде.
показать весь комментарий
27.05.2025 15:23 Ответить
+12
Від анестезіології мруть і будуть мерти. Чоловіки, жінки, батьки і діти. Від будь якого препарату. Особливо від загального обезболення. Але без лікарського влучання взагалі, і без анестезіогології, мерли в сто разів частіше.
P.S. А от за "лікарка-анестезіологиня не мала належної освіти, кваліфікації для роботи із дітьми та необхідного досвіду" напевно є винуватець. І він не повинен зашитися безкарним.
показать весь комментарий
27.05.2025 15:49 Ответить
+8
батько правий.
показать весь комментарий
27.05.2025 15:20 Ответить
Комментировать
Сортировать:
батько правий.
показать весь комментарий
27.05.2025 15:20 Ответить
лідокаїн?
показать весь комментарий
27.05.2025 15:20 Ответить
Можливо
показать весь комментарий
27.05.2025 15:44 Ответить
Від анестезіології мруть і будуть мерти. Чоловіки, жінки, батьки і діти. Від будь якого препарату. Особливо від загального обезболення. Але без лікарського влучання взагалі, і без анестезіогології, мерли в сто разів частіше.
P.S. А от за "лікарка-анестезіологиня не мала належної освіти, кваліфікації для роботи із дітьми та необхідного досвіду" напевно є винуватець. І він не повинен зашитися безкарним.
показать весь комментарий
27.05.2025 15:49 Ответить
лідокаін - це не загальне, а місцеве знеболююче. щось інше, при чому ця дура дала йому не дитячу, а дорослу дозу.
показать весь комментарий
27.05.2025 15:51 Ответить
А ви там свічку тримали? Анестезіолог не вводить місцеві анестетики, це робить хірург/стоматолог, і це він ввів , мабуть, завелику дозу, плюс, цілком можливе внутрішньоартеріальне попадання, що і привело, цілком можливо, до аритмії . Місцевий анестетик вводиться і при загальній анестезії, бо він діє як вазоконстриктор і зменшує кровотечу.
показать весь комментарий
27.05.2025 17:06 Ответить
"Анестезіолог не вводить місцеві анестетики"

ну так речь и идет об общем наркозе
показать весь комментарий
27.05.2025 17:21 Ответить
Немає такого - « общий наркоз» . Наркоз - це уже « общий», загальна анестезія = наркоз, тобто це масло масляне. Що не відміняє факту введення місцевого анестетика хірургом ( а не анестезіологом) перед початком втручання - не із знеболюючою метою, а з метою зменшення кровотечі. Ротова порожнина дуже васкуляризована і, як наслідок, кровить майже від дотику. І саме введення місцевого анестетика могло і спричинити фатальний результат. Інша справа, що анестезіолог, мабуть, поняття не мала, що робити. Та й сумніваюсь я чи там був відповідний моніторинг. Мені важко оцінити, бо я вже більше 20 років не працюю в українській медицині, а в американській стандарти моніторингу надзвичайно строгі. До речі, для надання анестезії педіатричному пацієнту без особливого анамнезу ( healthy peds) тут цілком не обовʼязково бути fellowship trained pediatric anesthesiologist. Анестезіологічне забезпечення для стоматологічних процедур - усіх вікових катеґорій - в компетенції загального анестезіолога.
показать весь комментарий
28.05.2025 23:57 Ответить
"лідокаїн?"

какой лидокаин? написано "під загальним знечуленням"
показать весь комментарий
27.05.2025 17:17 Ответить
Є таке:
https://zaxid.net/pidozryuvana_u_smerti_5_richnogo_hlopchika_lvivska_likarka_mobilizuvalasya_do_zsu_n1611156 Смерть Велеса Пашника у стоматолога: лікарка Ірина Пода мобілізувалася - що це означає - ZAXID.NET
показать весь комментарий
27.05.2025 18:21 Ответить
І що? Лідокаїн вводиться безвідносно до методу анестезії стоматологом/ хірургом з метою гомостазу , а не знечулення. Так що цілком лідокаїн міг бути причиною - попав внутрішньоартерільно, викликав злоякісну аритмію, її відразу не помітили і, цілком можливо, не знали що робити, реанімаційні заходи прлвелися з запізненням, аноксія головного мозку і привела до результату « смерть мозку». Певні аритмії, котрі не забезпечують циркуляцію - аналогічні просто зупинці серця. Тільки при зупинці, якщо є моніторинг, непрямий масаж починається швидше, аніж це роблять при аритміях, де, як правило( при незнанні основ ACLS) гають час на медикаментозне втручання і о прямого масажу вдаються з запізненням. Плюс, навряд чи в них був AED.
показать весь комментарий
29.05.2025 00:11 Ответить
Янгол вбитий безкарністю.
показать весь комментарий
27.05.2025 15:20 Ответить
Чекаємо пані Ірину в ютубі з розповідями про сцикунів.
показать весь комментарий
27.05.2025 15:20 Ответить
І не тільки в ютубі. Вона ще і по студіях ходитиме, ганьбитиме ухилянтів.
показать весь комментарий
27.05.2025 15:49 Ответить
Ця "мобілізована" навіть зі Львова не виїде.
показать весь комментарий
27.05.2025 15:23 Ответить
Займеться "лікуванням" війскових?
показать весь комментарий
27.05.2025 15:25 Ответить
Особисто воєнкома. "Лікуванням"...
показать весь комментарий
27.05.2025 15:50 Ответить
і виїде і на фронт не потрапе, бо скільки мерзоти так вже поховалось що і говорити не хочу.
показать весь комментарий
27.05.2025 16:30 Ответить
мав дві операції - всі під местним наркозом.
- буде боляче.
- а і *****, потерплю - бо від вас і не проснеся...
показать весь комментарий
27.05.2025 15:24 Ответить
Блогерка з каналу КАТРЯ, яка живе на Алясці, торік ледь не втратила малюка. Всього-навсього треба було вирвати зубчик. Лікарі тягнули більше місяця, 2 курси антибіотиків. Алергічна реакція, отік Квінке, лікарня 2 години їзди. В той час батько міняв роботу, медична страховка від попереднього роботодавця не дійсна. Влетіли на 10 тис $.
показать весь комментарий
27.05.2025 16:00 Ответить
вони вже потім в ЗСУ, а дітлаха не повернеш...
показать весь комментарий
27.05.2025 15:26 Ответить
Бувають випадкові кулі.
Пошли, боже
показать весь комментарий
27.05.2025 15:31 Ответить
У Львові це велика рідкість...
показать весь комментарий
27.05.2025 15:51 Ответить
і ця лікарка-анестологиня тепер буде лікувати пораненених хлопців...
показать весь комментарий
27.05.2025 15:31 Ответить
Нє, якщо санітаркою на передову поранених перв'язувати то нехай іде.
показать весь комментарий
27.05.2025 15:41 Ответить
а руки тe памьятають...
показать весь комментарий
27.05.2025 15:46 Ответить
Угу , шаз-з-з ...
показать весь комментарий
27.05.2025 15:50 Ответить
Дітей вже налікувалася.
Тепер візьметься за військових ЗСУ.
показать весь комментарий
27.05.2025 15:32 Ответить
хоче в такий спосіб уникнути покарання. Так, як це хотів зробити Насіров
показать весь комментарий
27.05.2025 15:35 Ответить
Титушко точно по такому же сценарию, чуть-ли не и зала суда. Вот вопрос-откуда у гопарпя денег на дорогого адвоката?
показать весь комментарий
27.05.2025 16:17 Ответить
до хірургів претензій нема...
показать весь комментарий
27.05.2025 15:44 Ответить
Вони яким боком?
показать весь комментарий
27.05.2025 16:03 Ответить
лівим і на морді гуля....
була,,,
показать весь комментарий
27.05.2025 16:07 Ответить
Бо вимагали наркозу, якого зовсім не треба було
показать весь комментарий
27.05.2025 17:00 Ответить
А батько чому дозволив загальну анестезіологію 5 річній дитині? Що там в такому віці треба було аж так лікувати?
показать весь комментарий
27.05.2025 15:57 Ответить
Може дитина дуже боялась.Можливо батько думав,що так краще.
показать весь комментарий
27.05.2025 16:04 Ответить
лікарка-анестезіологиня не мала належної освіти, кваліфікації для роботи із дітьми Джерело: https://censor.net/ua/n3554613
Обов'язково має нести відповідальність керівник медичного закладу, який наймав на роботу та надав можливість лікарці працювати з дітьми - якщо були обізнані
показать весь комментарий
27.05.2025 16:08 Ответить
Піде в медпункт бризади і буде ставити дебільні діагнози в якості терапевта...навіть якщо і в бат то на 0 все одно ге попаде...до речі хто мав насолоду рвати зуби коли в зуборвалці рве баба
показать весь комментарий
27.05.2025 16:40 Ответить
Та припиніть ці ідіотські фемінітиви, які тільки принижують! Немає жодних»анестезіологинь», є анестезіолог - це іменник визначає професію, котра не змінюється за родом, бо назва латинська. Повний дебілізм впроваджують
показать весь комментарий
27.05.2025 16:56 Ответить
Не судіть і не судимі будете. Не забувайте цього.
показать весь комментарий
27.05.2025 17:14 Ответить
не вмієшь?
не враховуєш, що дитина, що можливі якийсь алергічні реакції?
гуляй ***** з пляжу і не в ЗСУ, а в буцигарню
показать весь комментарий
27.05.2025 17:46 Ответить
Узнать есть ли аллергическая реакция на лидокаин можно только применив его, причём никто в этом случае не гарантирован от фатального конца
показать весь комментарий
28.05.2025 01:27 Ответить
тести не пробовали?
погана медсестрекиня - мертва дитина!
а хоча б не знаюючі реакції дитини розомy не достало її не колоть?
показать весь комментарий
28.05.2025 01:49 Ответить
на вихлопі маємо, медсестричкиню - вбивцю дитини
і потенціальну загрозу до поранених бійців...