9308 посетителей онлайн

В мае 89% связанных с ТЦК инцидентов не подтвердились, - Сухопутные войска. ИНФОГРАФИКА

Инциденты с ТЦК в мае

В мае 89% всех инцидентов, связанных с ТЦК, не получили подтверждения, в то же время по 11% приняты решения.

Об этом сообщили в Сухопутных войсках по результатам проверок работы ТЦК и СП, передает Цензор.НЕТ.

Как отмечается, Командование Сухопутных войск с мая начинает публично отчитываться перед обществом о работе ТЦК и СП.

"Мы вместе с Оперативными командованиями "Північ", "Південь", "Захід" и "Схід" будем систематизировать и обнародовать результаты проверок. Общество будет проинформировано о фактах нарушений, расследовании и наказании всех, кто не придерживался своих должностных обязанностей, или нарушил Закон", - говорится в сообщении.

Отчет Сухопутных войск о работе ТЦК в мае

Отмечается, что только открытая отчетность и прозрачность могут противостоять огромному ресурсу российской пропаганды, на которую враг не жалеет ни денег, ни усилий.

По данным Сухопутных войск, в мае 89% всех инцидентов (233 случая), связанных с ТЦК, оказались неподтвержденными - это фейки, преувеличения, информационные манипуляции или целенаправленные вбросы в рамках вражеских ИПСО.

Лишь 11% (30 инцидентов) имели под собой реальные основания и были проверены с вынесением решений, в частности:

  • 4 человека отстранены от исполнения обязанностей;
  • 2 человека уволены с должностей;
  • 11 привлечены к дисциплинарной ответственности;
  • 27 служебных расследований продолжаются.

Как отмечается, по отдельным инцидентам может проводиться несколько расследований.

"Командование Сухопутных войск требует от своих подчиненных строго соблюдать Законы Украины и всесторонне способствовать, чтобы каждый нарушитель получил справедливое наказание. В то же время, мы призываем граждан и медиа проверять источники информации, чтобы не стать частью кампании РФ по дискредитации мобилизационного процесса в Украине", - добавили в Сухопутных войсках.

Ранее в ОК "Північ" заявили, что большинство сообщений об инцидентах с участием военнослужащих ТЦК и СП имеют манипулятивный характер и являются попыткой дискредитировать деятельность Центров.

Топ комментарии
+27
Я правильно понял - 89% случаев инцидентов связанных с ТЦК которые расследовали ТЦК - не подтвердились?
показать весь комментарий
31.05.2025 22:15 Ответить
+24
інформаційні висери з кожним днем все потужніші - схоже ситуація дійсно підходить до критичної межі
показать весь комментарий
31.05.2025 22:19 Ответить
+20
Маніпуляція.89 % порушили Конституцію України.Людолови.
показать весь комментарий
31.05.2025 22:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Я правильно понял - 89% случаев инцидентов связанных с ТЦК которые расследовали ТЦК - не подтвердились?
показать весь комментарий
31.05.2025 22:15 Ответить
підчистилися...однобічна перевірка зацікавленою стороною,це взагалі арбсурд та цинізм
показать весь комментарий
31.05.2025 22:18 Ответить
ви не вірите Генералу Драпатому ?

.
показать весь комментарий
31.05.2025 22:19 Ответить
1. без віри в командира немає перемоги в солдата.

2. "приход" ЗЄлі гірше за Іскандер.
після "удару" ЗЄлі інвалідами стали Головнокомандуючий та весь Генеральний штаб ЗСУ - загалом 20 топ Генералів та Полковників.

будеш ще язиком ляпати проти панів Генералів Залужного та Драпатого ?

.
показать весь комментарий
01.06.2025 01:06 Ответить
не хочу але мушу. генерал залужний - дипломи військового інституту, військової академії, армійський стаж, обіймання посади головного військового держави. висновок: наявність стратегічного мислення, відповідальності не лише за військо а за долю нації, досконале знання засобів , стратегії, тактики противника - грєбаної рашки, знання інтелектуального рівня підлеглих генералів . 24.02.2022. страшна війна. масове застосування рашкою ракет. Десятки ракетних ударів по скупченню в тилу наших військ (Яворів, Миколаїв, "Десна" і т.д.). і відсутність наказу про обов'язкове розосередження особового складу в тилу. залужний не знав про наявність ракет у путіна? знав. залужний не знав про тупих генералів-підлеглих ? знав, служив з ними, вчився з ними і у них, ввіряв їм війська. залужний не знав що цим гнидникам треба письмовий наказ під розпис про обов'язкове розосередження особового складу в тилу і усна загроза у разі невиконання наказу посадити лампасників на пляшку із під шампанського??? прекрасно знав, він же не з армії Нової Зеландії прийшов до нас.Типовий, 100 % викормиш нашої армійської системи. не мав часу? але мав купу часу на підготовку і захист дисертації у ківалова та чудове опанування англійської мови !! результат : сотні загиблих в тилу на казармах-полігонах, якщо не тисячі. лише Яворів, лише за один удар - 80 рекрутів. Продовжувати перелік ударів по казармам в тилу, чи заткнешся гнида єрмаківська??? і визнаю, щодо англійської залужного був стьоб з моєї сторони. ні, це не англійська, це жах жахів. Ей, люди, які мають диплом Інмов, затіть вуха, бо коли почуєте як залужного на англійській, це буде травма на все життя.
показать весь комментарий
01.06.2025 09:28 Ответить
А він що особисто перевірки проводив? Номінально він начальник, а по факту взагалі не при ділах. Я вірю, що він на грошових потоках не був.
показать весь комментарий
02.06.2025 21:23 Ответить
В процесі розслідування головне не вийти на самих себе. Класика!
показать весь комментарий
31.05.2025 22:19 Ответить
👍🤣🤣🤣анекдот дня
показать весь комментарий
31.05.2025 22:16 Ответить
Мі так усталі ат вайни,
Ат ТЦК, ат мови і ат віри
І хочєтца нам проста снять штани
І ракам встретіть прібліжєньє міра...
показать весь комментарий
31.05.2025 22:17 Ответить
Пропонуєте воювати проти русні під командуванням русні? Це конкурс на премію Дарвіна?
показать весь комментарий
31.05.2025 23:08 Ответить
інформаційні висери з кожним днем все потужніші - схоже ситуація дійсно підходить до критичної межі
показать весь комментарий
31.05.2025 22:19 Ответить
Цікаво на що вони розраховують? Інтернет пам'ятає все, відео люди зберігають в телефонах і розраховувати, що терміни давності по кримінальних злочинах вчинених тецекашниками спливуть до кінця війни марно, бо вони від 5 до 10 років в залежності від тяжкості злочину, а судячи з розвитку подій терпіти випендроси ***** стільки часу ніхто не буде, навіть Тампон.
показать весь комментарий
01.06.2025 00:43 Ответить
Вони просто вважають людей тупою масою, як в рашці, от і все.
показать весь комментарий
01.06.2025 00:46 Ответить
Так і є.
показать весь комментарий
01.06.2025 01:34 Ответить
Каждый третий уголовник отправляющийся на нары обещает отсидеть и страшно отомстить менту. И? Так там люди решительные. А тут? Вы пугаете местью неухилянтов. Оставьте смешить тапочки. Вся надежда на послевоенную амнистию. Вылезут из нор и пойдут резать работников ТЦК?
показать весь комментарий
01.06.2025 06:17 Ответить
Ні. У них надія на те що росіяни їм допоможуть, що на той час буде російська влада.
показать весь комментарий
01.06.2025 07:04 Ответить
Між помстою і притягненням до відповідальності по закону мабуть трохи є різниця.
показать весь комментарий
01.06.2025 12:33 Ответить
Рафік ні в чьом нє віноват
показать весь комментарий
31.05.2025 22:21 Ответить
Маніпуляція.89 % порушили Конституцію України.Людолови.
показать весь комментарий
31.05.2025 22:22 Ответить
Та-а-а-аК!!!!!!!!!!!!! Особливо 65- статтю!
показать весь комментарий
31.05.2025 22:24 Ответить
для початку, ухилянти та дезертири НЕ люди, а потвори, які не захищають своїх дітей

саме так ! потвори ! бо навіть тварини захищають своїх дітей

.
показать весь комментарий
31.05.2025 22:50 Ответить
Ну сейчас, судя панике министерства образования и науки, детей и люди и не люди пытаются вывозить в Польшу. Так что так себе аргумент.
показать весь комментарий
31.05.2025 23:15 Ответить
Таких як Ви точно ніхто захищати не буде.
показать весь комментарий
31.05.2025 23:55 Ответить
ще раз !

ухилянти - сцикливі потвори !!.

.
показать весь комментарий
01.06.2025 01:08 Ответить
Ще раз!
Ті, хто розділяє суспільство - гірші за ворога. Бо своїю тупістю вбивали Україну до війни, вбивають зараз і продовжать вбивати після війни.
показать весь комментарий
01.06.2025 01:56 Ответить
ухилянти члени суспільства ?

головою вдарились ?
вони члени, але не українського суспільства, а в кішені у буйла

.
показать весь комментарий
01.06.2025 02:56 Ответить
Пане Мышкевич, шо мене дуже тішить в спілкуванні з такими упоротими як Ви, так це відсутніть логіки. Ви називаєти людей "членами буйла" і хочете щоб вони за Вас воювали? Нічого в цій схемі у Вас не викликає сумнівів? Якщо "ухилянти", за вашими словами, не члени суспільства, то чому не відкрити кордони та хай собі їдуть? Якщо вони, за Вашими словами, непорібні....
показать весь комментарий
01.06.2025 08:00 Ответить
В упоротих логіки не має, там лише шаблони. Якщо людина дурак, то це надовго.
показать весь комментарий
02.06.2025 21:27 Ответить
Точно. Особливо я. Пройщовший повнічтю Афан. В 59 років, маючи двох доньок , одного сина і пять онуків.Скажи, придурок, я маю ще кудись іти і захищати? Ментів, і таке ********* бидло, як ти?
показать весь комментарий
01.06.2025 05:17 Ответить
Война закончится и дети подрастут. Так же будут играть в войну и спрашивать папу "А ты воевал?".
Папа ответит
- Видиш ли, у Данилова было два сына.....
показать весь комментарий
01.06.2025 06:27 Ответить
Кому 60+ і до 70 років приготовитись.Зрада вже закон готує потужний.Призовуть на 2 лінію оборони.
показать весь комментарий
31.05.2025 22:24 Ответить
Я вже готовий.Давно пропоную,в першу чергу зачистити інформпростір від тобіподібного лайна.
показать весь комментарий
31.05.2025 22:44 Ответить
А діти від 3 і до 10 років?
показать весь комментарий
31.05.2025 22:46 Ответить
якщо в ухилянтів повідпадали яйці, то доедеться таки воювати українським жінкам

може вони краще захистять своїх дітей ?

.
показать весь комментарий
31.05.2025 22:52 Ответить
Посилання можно ?
показать весь комментарий
31.05.2025 23:20 Ответить
дійсність кацапського іпсо про ТЦК не відповідає реальності
пічаль !

чекаємо на масовие самогубство кацапських ботів\

.
показать весь комментарий
31.05.2025 22:27 Ответить
Вже ствтрений такий сайт , де кожного дня викладаються відео з заворушеннями під час "бусифікації" , щось накшталт Черкас чи Кам'янця - дня не минає , аби не відбулося декілька подібних випадків ... тільки в ЗМІ , про них , не розповідає .
показать весь комментарий
31.05.2025 22:50 Ответить
Вчора в кацапів бачив новеньке відео, де типу в Харкові бусифікували інваліда на візку. Кацапи хвалилися що скоро по всім телеграм-каналам України буде, тільки закінчили зйомки.
показать весь комментарий
31.05.2025 22:53 Ответить
показать весь комментарий
31.05.2025 22:51 Ответить
Зебіли призовного віку висловлюють солідарність порохоботам
показать весь комментарий
31.05.2025 23:03 Ответить
Яке зворушливе єднання ...
показать весь комментарий
01.06.2025 00:28 Ответить
гівно і бджоли
показать весь комментарий
01.06.2025 02:27 Ответить
Невже є таки мешканці України, яки за три з половиною років не зрозуміли , що таке державна установа, що таке створена законом установа, що таке закон, що таке постанова кабінеету міністрів, що таке Конституція, що таке посвідчення державного зразку, що таке поліція, що таке тцк...
показать весь комментарий
31.05.2025 23:13 Ответить
Якщо б зрозуміли то членограя у владі давно вже не було б .....
показать весь комментарий
01.06.2025 00:21 Ответить
Bardzo dobrze powiedziane! Teraz idź spać, toalety same się nie umyją.
показать весь комментарий
31.05.2025 23:18 Ответить
Якщо тобі щось не подобається то можеш іти ***** пісюн газірований!
показать весь комментарий
31.05.2025 23:20 Ответить
Я думав, тобі буде приємно почути мову країни, в котрій ти живеш. А ти грубити відразу... Невихований якийсь.
показать весь комментарий
31.05.2025 23:21 Ответить
Spierdalaj bydlaku jeden, jak coś Ci się nie podoba!
показать весь комментарий
31.05.2025 23:23 Ответить
Іdź spać, toalety same się nie umyją.
показать весь комментарий
31.05.2025 23:34 Ответить
Cwelu jebany, jestem obywatelem Polski i nie myję żadnych tualetów w porónnaniu do ciebiu chuju pierdolony
показать весь комментарий
31.05.2025 23:39 Ответить
Ну, по перше, гомосексуаліст тут не я. А по друге- якщо ти громадянин Польщі, як ти заявляєш, то не лізь до України. Наші, українців, справи тебе не стосуються.
показать весь комментарий
31.05.2025 23:42 Ответить
Переконаний, що це брехня !
показать весь комментарий
31.05.2025 23:17 Ответить
Чого це у вас та у Сухопутних Військ ЦИФРИ НЕ СПІВПАДАЮТЬ?!!
Навіть БРЕХАТИ в унісон не навчилися!
показать весь комментарий
31.05.2025 23:20 Ответить
Циферки не співпадають:
показать весь комментарий
31.05.2025 23:23 Ответить
Що ж ви так? А ОПешні телеграм помийки так старались!
показать весь комментарий
31.05.2025 23:54 Ответить
На жаль влада бреше як дихає. А дихає вона постійно. 89% нібито непідтверджених випадків інцидентів за участью ТЦК- це та ж сама історія як і з майже таким же відсотком підтримки і довіри до зеленського в Украіні...А та величезна кількість відео з різних куточківУкраіни про те що витворяє ТЦК - це вмявляється фейки, перебільшення, інформаційні маніпуляції і цілеспрямовані вкиди в межах ворожих ІПСО. Ви це курво серьезно? Та сам Голлівуд би зі своіми потужностями мабуть не спромігся б назнімати таку кількість відео ! Ви дійсно приймаєте усіх людей за ідіотів?
Сітуацію з мобілізаційним процессом треба змінювати. Але влада стала в позу страуса і робить вигляд, що нічого не помічає і заспокоює суспільство своіми ,,липовими" відсотками брехні....
Кому цікаво, і це тільки маленькі єпізоди з того що коіться......
https://www.facebook.com/100024846503735/videos/978393407743580
https://www.facebook.com/share/v/165CSjFXWZ/
https://www.facebook.com/reel/617167321201768
показать весь комментарий
01.06.2025 00:16 Ответить
Звісно, що все, що стосується ТЦК - брехня та ІПСО. Люди ж сліпі і нічого не бачать.
показать весь комментарий
01.06.2025 00:43 Ответить
Працівник ТЦК, що взаємодіє з громадянином на вулиці має статус посадової особи. Перевищення службових повноважень посадовою особою - це кримінальна стаття. Але ж
4 особи відсторонено
2 особи звільнено
11 притягнуто до дисциплінарної відповідальності
Джерело: https://censor.net/ua/n3555427

То де ж покарання????
показать весь комментарий
01.06.2025 01:01 Ответить
Вони не просто посадові особи. Нас запевняють, що вони - військовослужбовці.
А отже, вони грубо порушують Статтю 17 КУ, свідомо виконуючи злочинні накази свого керівництва.
показать весь комментарий
01.06.2025 10:34 Ответить
В статусі військовослужбовця тцкшники взвгалі не можуть взаємодіяти з цивільними.
Конституція Стаття 17
.Збройні Сили України та інші військові формування ніким не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян...
показать весь комментарий
01.06.2025 11:36 Ответить
Круто. То ж в мене виходить знайомий, який у комі після "впав у бусику", як раз потрапив у ці 30 випадків на всю країну. Вірю.
показать весь комментарий
01.06.2025 02:26 Ответить
Удручает бессмысленность такого лукавства. Как при Януковиче. Даже не заботятся о правдоподобности.
показать весь комментарий
01.06.2025 04:12 Ответить
чому до сих пір не розповіли людям - за що ж тцкун вдарив вчителя в живіт ? яка була мотивація ? тцкун був при виконанні службових обовязків,військовий порушував і обмежував права цивільного чоловіка.а може там державна зрада ? картинка для раші.
показать весь комментарий
01.06.2025 05:27 Ответить
До речі цікаво, його відсторонили чи притягли до дисциплінарної відповідальності ))))
показать весь комментарий
01.06.2025 08:40 Ответить
А решта "військовослужбовців", котрі це спостерігали? Рафікі всє какадін нєувіновниє?
Там ціла купа статей ККУ, які порушила ця група засранців у формі.
показать весь комментарий
01.06.2025 10:39 Ответить
Сами себя проверили и что же нашли,а ничено *** - какая неожиданность.
показать весь комментарий
01.06.2025 07:46 Ответить
Цікаво, а командування Сухопутних військ колись повідомить, що ж таке сталося у Кам'янець-Подільському? Бо злі язики стверджкють шо ті дєятєді бухали на дитячому майданчику, коли іх міцеві погнали вони запхали мужика, у якого до речі всі документи в порядку, до бусика, без поліціантів. А тоді так торопились надати йому сервісну підтримку, що переїхали жінку. І чого то люди на них напали, ніц не зрозуміло.....