7583 посетителя онлайн

"Они идиоты", - Зеленский о предложении РФ относительно прекращения огня на 2-3 дня

Зеленский отреагировал на идею РФ о перемирии на 2-3 дня

Президент Украины Владимир Зеленский раскритиковал предложение России о прекращении огня на 2-3 дня на отдельных участках фронта.

Об этом он заявил во время брифинга с журналистами, информирует Цензор.НЕТ.

"Ну и в принципе как такового прекращения огня они не видят. Они сказали, что готовы на прекращение огня на 2-3 дня, чтобы забирать убитых с поля боя. Я считаю, что они идиоты. Потому что прекращение огня для того, чтобы не было убитых", - подчеркнул глава государства.

По его словам, для россиян - это вопрос просто небольшой паузы в войне.

"Командиры и так обмениваются на поле боя телами погибших солдат. То, о чем говорят россияне, - это не прекращение огня", - отмечает Зеленский.

Президент добавил, что Москва пытается имитировать дипломатию, чтобы оттянуть введение американских санкций против РФ.

"Для чего они это делают, как в принципе и обмены. Обмены для нас очень важны и они это понимают, они этим кормят американцев, чтобы те пролонгировали свое решение о введении санкций, чтобы они не ввели их, как это нужно было уже сделать. Поэтому для нас важно подчеркнуть, что если в этот раз Стамбул будет по прекращению огня не двигаться вперед, то должны быть санкционные шаги от Штатов", - добавил Зеленский.

Напомним, глава российской делегации на переговорах в Стамбуле Владимир Мединский заявил, что Россия предложила Украине "конкретное прекращение огня" на 2-3 дня на отдельных участках фронта.

Топ комментарии
+32
вони такі як і ти.
показать весь комментарий
02.06.2025 20:09 Ответить
+31
Сьомий рік при владі, і ніфіга в цьому не тямить. Вважає це потужним проявом неперевершеного лідера **********? Дипломат Вселенського рівня.
показать весь комментарий
02.06.2025 20:14 Ответить
+18
Вони не ідіоти. Ідіоти ті хто їм повірить і пристане на їхні умови
показать весь комментарий
02.06.2025 20:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
вони такі як і ти.
показать весь комментарий
02.06.2025 20:09 Ответить
Він більш схож на ТРАМПА.Хто такий Мединський?Це відіграна шістка.А Трамп дійсний ідіот.Усі росіяни завжди в дерьмі і брудними будуть залишатися,поки є таке гівно,як ерефія.
показать весь комментарий
02.06.2025 20:45 Ответить
Що зараз не так, Сашик?
показать весь комментарий
02.06.2025 21:15 Ответить
Юрік, а в тебе шо не так?
показать весь комментарий
03.06.2025 01:45 Ответить
проснувся юрєц? ти вже навчився розпізнавати де шахед а де балістика?
показать весь комментарий
03.06.2025 06:49 Ответить
Вони не ідіоти, вони с.ки
показать весь комментарий
02.06.2025 20:10 Ответить
потужний надпотужності?
показать весь комментарий
02.06.2025 20:14 Ответить
... а я Д'Артаньян.
показать весь комментарий
02.06.2025 20:13 Ответить
Сьомий рік при владі, і ніфіга в цьому не тямить. Вважає це потужним проявом неперевершеного лідера **********? Дипломат Вселенського рівня.
показать весь комментарий
02.06.2025 20:14 Ответить
Зебіли впісяються
показать весь комментарий
02.06.2025 20:18 Ответить
Вони не ідіоти. Ідіоти ті хто їм повірить і пристане на їхні умови
показать весь комментарий
02.06.2025 20:14 Ответить
О знову показує свою потужність.
показать весь комментарий
02.06.2025 20:15 Ответить
Е-е-е... А, може, то була незламність?
Щось я з тим зє!-новойазом геть заплутався...
показать весь комментарий
02.06.2025 20:24 Ответить
А як же: "ГЛАВНАЄ ПІРІСТАТЬ СТРІЛЯТЬ", "ДАГАВАРІМСЯ ГДЄ ТА ПА СІРІДІНЄ", "МІР В ГЛАЗАХ пУТІНА".... !?!
показать весь комментарий
02.06.2025 20:18 Ответить
Криворізький пацик може вважати що завгодно, але кацапи далеко не ідіоти...
показать весь комментарий
02.06.2025 20:20 Ответить
Перший ідіот у списку-це оманський віслюк!!!
показать весь комментарий
02.06.2025 20:21 Ответить
ні, перший ідіот - той, хто повірив в кіношного Голобородька.
Але ти в цьому не признаєшся.
показать весь комментарий
02.06.2025 20:42 Ответить
та зараз кого не спитай всі або не голосували або голосували пратів парашенкі, навіть ті які потім на коритах з наліпками "я *******" як дурачки їздили, та у фейсбучку рамки ставили.
показать весь комментарий
02.06.2025 23:23 Ответить
..судячі по Вашому допису... оманська зустріч і дії зеленого перед війною Вами схвалені? А може не було б зеленого..Оману... то й не потрібно було б утилізувати і кацапів і їх стратегічну авіацію..якби не зелений і його дії? От питання... Чому у 2014 ***** не пішов катком далі...а у 2022 ...пішов? І ***** дурний! Почекав би ще пару рочків..і зелений розвалив би і ЗСУ і українську державу стовідсотково. Він все для цього робив і зробив. Так що... стосовно віслюків з Німеччини Ви перегнули... Скоріш пошукайте своє призвище серед ідіотів в Україні. А то реакція на іноземні прапори біля ніків..як у собаки.. Аби гавкнути...)))
показать весь комментарий
02.06.2025 22:30 Ответить
В городі бузина... Знову пустопорожні передбачення без жодного факту.
показать весь комментарий
03.06.2025 07:10 Ответить
.. що!!! Знайшов себе у списку ідіотів!? Знаю... що тебе заспокоїла лише велика кількість подібних тобі... Але що ж робити... Хай це буде для тебе втіхою....)))
показать весь комментарий
03.06.2025 10:41 Ответить
Да, как конь проржал, ДЕБИЛЫ ***...
показать весь комментарий
02.06.2025 20:21 Ответить
Як би я ненавидів кацапів але вважаю, що в дипломатії биковати не можна, тим паче коли ти в невиграшній ситуації.
показать весь комментарий
02.06.2025 20:24 Ответить
..А раньше он этого не знал? )
показать весь комментарий
02.06.2025 20:41 Ответить
На День Малюка Трамп ні слова? Тепер зреагує? Чи може на саміті НАТО видасть темник від ХУ?
показать весь комментарий
02.06.2025 20:41 Ответить
до речі... справді, нічого не чути... гольф важливіший...
показать весь комментарий
02.06.2025 20:43 Ответить
Колись ти стукав себе в груди, так хотів зазирнути в "очко" сцарю цих ідіотів.
А ще раніше просив його забрати тебе "за далгі", ну то таке..
показать весь комментарий
02.06.2025 20:52 Ответить
Включив режим альфа самця.
Дивися Вова, щоб тобі знову снікерсом по губах не провели на саміті НАТО.
показать весь комментарий
02.06.2025 20:54 Ответить
Добре, шо ты знаешь як воно!!!!🥳😆😊😊🤪
показать весь комментарий
02.06.2025 22:05 Ответить
І ти теж знаєш? Ух ти.
показать весь комментарий
03.06.2025 01:49 Ответить
Зе влучно сказав, що мета припинення вогню, щоб не було більше вбитих.
...а обмін павшими на окремих участках і так час від часу проводиться за домовленностю командирів і всі це знають.
Мета пу тягнути час і варити воду... імітувати перемовини, щоб 47й тормозив із санкціями і поставками зброї.
показать весь комментарий
02.06.2025 21:03 Ответить
Скоморох далі розважає електорат потужністю і брутальністю, а тим часом ідіоти вже окуповують Сумщину
показать весь комментарий
02.06.2025 21:54 Ответить
*****, Зе назвал тебя идиотом!!!!🤪😅🤡🥳🥳😆🤣😊
показать весь комментарий
02.06.2025 22:04 Ответить
криворожская школа быдломатии
показать весь комментарий
02.06.2025 22:44 Ответить
Авжеж. Але-здєсь водкі нєт.
показать весь комментарий
02.06.2025 23:25 Ответить
Вони ідіоти ще й тому, що вимагають виборів без припинення вогню. Це в голові не вкладається. Але це по-російськи
показать весь комментарий
02.06.2025 23:01 Ответить
"Та ****** ані всє".... (с)
показать весь комментарий
02.06.2025 23:10 Ответить
Расскажи лучше про свой курский блицкриг. Можешь ехать на прощальную фотосессию в Сумы, умник!
показать весь комментарий
02.06.2025 23:15 Ответить
Президент не має так висловлюватись. Був колись в Європі в 40ві запальний оратор, він біснувався на трибуні прям по-справжньому, викривав ворогів нації, коли сходив з трибуни гімнастерка після промов була мокра. Але він ніколи не вживав мат чи будь-якого роду обсценну лексіку.

P.S. Краще видимість дипломатії при якій йдуть обміни полоненими, ніж відсутність такої видимості.
показать весь комментарий
02.06.2025 23:16 Ответить
ну, припинити вогонь на два-три дні - то майже, як війна скінчиться за два-три тижні... тому, ні, зелений виродку, вони далеко не ідіоти...
показать весь комментарий
03.06.2025 00:04 Ответить
Путлер не идиот, он маньяк. А идиот ты, клован, если об тебя ноги прилюдно вытирают все кому не лень.
показать весь комментарий
03.06.2025 06:22 Ответить