7574 посетителя онлайн

Первое украинское дальнобойное оружие, профинансированное Германией, развернут в ВСУ через несколько недель, - Писториус

Дальнобойное оружие Украины. В Германии сказали, когда получат ВСУ

Первое дальнобойное оружие, произведенное в Украине при финансировании Германии, может поступить на вооружение в Силы обороны уже через несколько недель.

Об этом сообщил министр обороны Борис Писториус, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина.

Он напомнил, что во время визита его украинского коллеги Рустема Умерова в Берлин на прошлой неделе удалось договориться, что Германия будет финансировать производство дальнобойного оружия в Украине.

"Таким образом мы реализуем наш план, который является более важным чем когда-либо, - в будущем усиливать прямые инвестиции в украинскую оборонную промышленность. "На месте" все происходит еще быстрее, и мощности также есть. Преимущество заключается в том, что уже в этом году можно изготовить значительное количество оружия большой дальности. Первые системы могут быть введены в действие в Вооруженных силах Украины уже через несколько недель", - отметил глава Минобороны ФРГ.

Также он заявил, что между Киевом и Берлином есть договоренность продолжить поставки систем противовоздушной обороны, оружия и боеприпасов, а также финансирование ремонта и сотрудничества в отношении спутниковой связи.

28 мая 2025 года Украина и Германия подписали в среду в Берлине соглашение о финансировании производства в Украине дальнобойного вооружения украинского производства.

Топ комментарии
+15
Легко - перейменують Таурус на Тарас , можливо ще перефарбують. Кацапи так вчинили з шахедами, перейменувавши їх в герані.
показать весь комментарий
04.06.2025 16:32 Ответить
+7
Було б ще чим стріляти окрім потужних відосіків.
показать весь комментарий
04.06.2025 16:23 Ответить
+7
Може німці почали цим займатися роки тому. У німців одна з найпотужніших машинобудівних галузей в світі, могли б щось почати хімічити на залишках Грома-2.
показать весь комментарий
04.06.2025 16:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Було б ще чим стріляти окрім потужних відосіків.
показать весь комментарий
04.06.2025 16:23 Ответить
Так, видимо, есть чем стрелять, если на сегодня уже есть почти миллион "нейтрализованных" орков.
показать весь комментарий
04.06.2025 17:11 Ответить
Стежте, щоб Умєров прокладок не напхав.
показать весь комментарий
04.06.2025 16:25 Ответить
На зміну "2-3 тижні і ракети закінчаться" прийшло "2-3 тижні і ракети з'являться".
Цікаво як за місяць можна профінансувати, розробити, виготовити і поставити на озброєння якусь далекобійну зброю. Тут скоріше Німеччина купила патент на щось готове і буде тепер на цьому заробляти.
показать весь комментарий
04.06.2025 16:25 Ответить
Легко - перейменують Таурус на Тарас , можливо ще перефарбують. Кацапи так вчинили з шахедами, перейменувавши їх в герані.
показать весь комментарий
04.06.2025 16:32 Ответить
а хрести на крилах навіть міняти не треба

.
показать весь комментарий
04.06.2025 17:10 Ответить
Може німці почали цим займатися роки тому. У німців одна з найпотужніших машинобудівних галузей в світі, могли б щось почати хімічити на залишках Грома-2.
показать весь комментарий
04.06.2025 16:35 Ответить
показать весь комментарий
04.06.2025 16:26 Ответить
спецоперація СБУ уразила не тільки стратегічну авіацію, але й бункєрного, пишуть росЗМІ
показать весь комментарий
04.06.2025 16:27 Ответить
Хотьби здох !
показать весь комментарий
04.06.2025 17:16 Ответить
Одне запитання, якого з надцяти??? Путлєра грохнули ще 14 або 15 році, і я в це вірю, а решта не цікавить, бо всім командує банда з кремля, так само як совком командували цк кпрс!!!
показать весь комментарий
04.06.2025 19:09 Ответить
Хоче кинути коні?
показать весь комментарий
04.06.2025 16:27 Ответить
Склеяти ласти, літо ж на дворі
показать весь комментарий
04.06.2025 16:42 Ответить
Кажуть ООН затвердив день коня
показать весь комментарий
04.06.2025 16:44 Ответить
Путин находится в четырех закрытых клиниках одновременно! 👌
показать весь комментарий
04.06.2025 18:32 Ответить
Чи це українська традиція - оголошувати те, що просто не слід оголошувати? 🤔
показать весь комментарий
04.06.2025 16:27 Ответить
Ти думаєш, що це велика таємниця?
показать весь комментарий
04.06.2025 16:38 Ответить
Навчальний табір для курсантів також не був секретом. Аж поки не завітав «Іскандер». Чи не так?
показать весь комментарий
04.06.2025 17:07 Ответить
Швиденько зателефонуй Сирському, розкажи йому, бо він не в темі.
показать весь комментарий
04.06.2025 17:34 Ответить
Тiлки що подзвонив. Він абсолютно нічого не розуміє. Це як розмовляти з мішком каміння 😁
показать весь комментарий
04.06.2025 18:48 Ответить
Про це повідомив міністр оборони ФРН Піздоріус
показать весь комментарий
04.06.2025 16:38 Ответить
Це оголосили німці - https://www.bmvg.de/de/aktuelles/pistorius-ukraine-unterstuetzung-rund-fuenf-milliarden-euro-5949746 28.‎05.‎2025 Німецьке міністерство оборони відкритим текстом пояснило, що являє собою "фінансування виробництва далекобійних ракетних систем " в Україні. Німці не стали приховувати реальний зміст угоди, а з відвертою тевтонською прямотою заявили, що " ... Значна кількість систем далекобійної зброї має бути вироблена у 2025 році. Системи озброєння будуть швидко доступні для збройних сил України - перші з них можуть бути розгорнуті вже за кілька тижнів. Оскільки вони вже введені в експлуатацію в українських збройних силах, додаткової підготовки не потрібно." Надії наших мародерів на 30 млрд. баксів на "розробку зброї" розтанули як дим перед чітким розумінням Мерца з ким він має справу
показать весь комментарий
05.06.2025 00:54 Ответить
Бакси вони такi - бистро тануть особливо в гарячих руках 😁
показать весь комментарий
05.06.2025 15:51 Ответить
tUAurus?
показать весь комментарий
04.06.2025 16:36 Ответить
tUAuRUS
показать весь комментарий
04.06.2025 17:08 Ответить
та правильно , кричіть посильніше , ще запросіть кацапскі ЗМІ та дайте їм інтервью по цьому питанню. все робиться для того щоб нічого серьйозного Україні не надати для перемоги. одні понти
показать весь комментарий
04.06.2025 16:37 Ответить
Спочатку треба було рашистам цією зброєю вставити пістонів, а потів вже Пісторіусать!
показать весь комментарий
04.06.2025 16:37 Ответить
В часи Царювання найвеличнішого лідера **********, розробка та виробництво далекобійної зброї має чотири стадії:
- "як тоді будувати дороги?";
- "не на часі";
- "взято під особистий контроль";
- "союзники не фінансували".
показать весь комментарий
04.06.2025 16:44 Ответить
отлично отработали. неделю назад заявили, что профинансируют баллистику для Украины. зеленский подмазался. теперь всё готово. зеленский подмажется
показать весь комментарий
04.06.2025 16:46 Ответить
минулого тижня вдалося домовитися, що Німеччина фінансуватиме виробництво далекобійної зброї в Україні, а за кілька тижнів може надійти на озброєння Збройних сил України? 🤓👀
чи це просто невдалий переклад Інтерфакс-Україна?
показать весь комментарий
04.06.2025 16:49 Ответить
так, невдалий переклад...
показать весь комментарий
04.06.2025 16:50 Ответить
Інтерфак-Україна
показать весь комментарий
04.06.2025 17:09 Ответить
звичайно мені б хотілось таких новин в минулому часі..., типу. декілька тижнів тому узяли та й розгорнули...
показать весь комментарий
04.06.2025 16:51 Ответить
я так розумію, що німці прсто доробили наші хронічно не дороблені сапсани та громи... у будь-якому разі - велике дякую!! бо зелені їбанати міну примітивну зробити не годні, а що вже про 3000 ракет казати!!
показать весь комментарий
04.06.2025 17:00 Ответить
Чекаємо коли ракети полетять на кацапстан знищувати їхні військові об'єкти!
показать весь комментарий
04.06.2025 18:25 Ответить