11613 посетителей онлайн

Путин о возможности встречи с Зеленским: "Кто вообще ведет переговоры с террористами?"

Путин прокомментировал возможность встречи с Зеленским

Российский диктатор Владимир Путин фактически отказался от предложения президента Украины Владимира Зеленского провести прямые переговоры на высшем уровне до установления прекращения огня.

Как передает Цензор.НЕТ, его заявление цитируют российские СМИ.

Диктатор пожаловался, что Украина и ее союзники хотят "стратегического поражения РФ на поле боя".

"Но сегодня, на фоне больших потерь, отступая по всей линии боевого соприкосновения, пытаясь запугать Россию, киевская верхушка перешла к организации терактов. И одновременно с тем просят приостановить боевые действия на 30, а то и на 60 суток, просят о встрече на самом высоком уровне. О чем говорить? Кто вообще ведет переговоры с теми, кто делает ставку на террор, с террористами?" - сказал глава Кремля, комментируя аварии на железных дорогах в Курской и Брянской областях.

"Опасения России, что нелегитимный режим в Киеве перерождается в террористическую организацию, подтверждаются ударами по гражданским. Украине мир не нужен, власть для "киевского режима" важнее людей", - говорит диктатор, обвиняя Украину в "срыве мирных переговоров".

Напомним, ранее президент Украины Владимир Зеленский заявил, что украинская сторона предлагает России прекратить огонь до проведения встречи лидеров по вопросам установления мира.

Топ комментарии
+64
добре, що путін визнав себе терористом.
показать весь комментарий
04.06.2025 17:48 Ответить
+40
Та ви на сєбя Владім Владіміровіч нагаварюєтє. Какой же ви тєроріст, ви просто ху-йло...
показать весь комментарий
04.06.2025 17:49 Ответить
+31
Ну він правий хто веде з терористами расасєянцами діалог ? ніхто.
показать весь комментарий
04.06.2025 17:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Зеленський.
показать весь комментарий
04.06.2025 17:47 Ответить
Рюсське гімно звернулося до американського лайна, тобто до банди рижих. А фулі на з вами гаваріть?
показать весь комментарий
04.06.2025 17:59 Ответить
добре, що путін визнав себе терористом.
показать весь комментарий
04.06.2025 17:48 Ответить
Хто як обзивається той так і називається.
показать весь комментарий
04.06.2025 17:57 Ответить
показать весь комментарий
04.06.2025 18:01 Ответить
відповідь путьки НЕправільна,

не для в трамп-шоу

схоже в старіка кабаєа від Павутиння таки стався інфаркт

.
показать весь комментарий
04.06.2025 18:51 Ответить
Тільки одне питання, хо з ху...лів це сказав
показать весь комментарий
04.06.2025 18:59 Ответить
хйло одне - плєшиве півтораметрова бункерне чмо
показать весь комментарий
04.06.2025 19:02 Ответить
Ну він правий хто веде з терористами расасєянцами діалог ? ніхто.
показать весь комментарий
04.06.2025 17:48 Ответить
Воно в стані "гроггі". Тільки-но стягнули з чумадана та посадили перед мікрофоном пи₴діти маячню. Додавлювати треба цю мерзоту. Але навряд чи буде ще щось настільки епічне як атака дронів. Нажаль.
показать весь комментарий
04.06.2025 18:15 Ответить
Трясеться бо його блеф не проходить.
показать весь комментарий
04.06.2025 17:49 Ответить
Щур у кутку.
показать весь комментарий
04.06.2025 17:52 Ответить
***** не може припинити війну, бо його рохірвуть як Тузик грілку. Він до того розкочегарив істерію, що тепер мусить скавчати, але бігти у цьому колесі.
показать весь комментарий
04.06.2025 20:56 Ответить
Це все казки , про - не може . Вельми поширені в інтернет-просторі , до речі - найбільше в українському . Я не знаю хто і навіщо це розповсюджує !
***** може припинити війну в будь який момент , і ніхто його не рватиме . Він на кацапщині недоторканий цар і Бог , як він скаже так і буде , і жоден кацап проти нього навіть рота не посміє розкрити .
Хіба що зетблогери пониють трішки , поки ефесбе їм не позакриває роти , на тому все і закінчиться . Багато з них вже і самі кажуть що - досить . А ще тут була інфа про те що вже 2 третини кацапів за мирні перемовини з Україною .
Кацапські блогери , т звані - іноагєнти , кажуть що ***** вже навіть обидві його дочки вмовляють припинити війну . Але воно підар вперлося і все тут .
показать весь комментарий
04.06.2025 21:42 Ответить
Авжеж, марш Пригожина на Москву це яскраво продемонстрував.
показать весь комментарий
06.06.2025 11:03 Ответить
Ну от ***** вбив пригожина і що . ? Народ восстал ? Хоч хто небудь подав голос .?
Як сиділа вся кацапія - на пляшці рівно , так і сидить .
показать весь комментарий
06.06.2025 12:21 Ответить
Вся? Ти пам'ятаєш похорон Навального?
показать весь комментарий
07.06.2025 10:19 Ответить
Трамп веде.
показать весь комментарий
04.06.2025 17:49 Ответить
США веде.
показать весь комментарий
04.06.2025 17:51 Ответить
Як хто? Зеленскій!
показать весь комментарий
04.06.2025 17:49 Ответить
Та ви на сєбя Владім Владіміровіч нагаварюєтє. Какой же ви тєроріст, ви просто ху-йло...
показать весь комментарий
04.06.2025 17:49 Ответить
Навіщо ти так написав, Ху...ло вже треба писати з великої літери , це раніше був з маленькою.
показать весь комментарий
04.06.2025 19:01 Ответить
вітьхоф же веде, чому зебілу не можна?
показать весь комментарий
04.06.2025 17:50 Ответить
Так,дави,Україна,кацапську мразь.
показать весь комментарий
04.06.2025 17:50 Ответить
Рязанський цукор на залізницях ерефії в дії.... Це улюблений "мільфільм" хкуйла.. Коли гвалтують і вбивають українців то це не терорист... підо....и курвославні
показать весь комментарий
04.06.2025 17:51 Ответить
брянська рейкова війна залишилась в тіні Павутиння

і це добре - ми мірні люди і працюємо лише по стратегічних бронепотягах

.
показать весь комментарий
04.06.2025 18:56 Ответить
ПТН ПНХ
І жайвих емоцій.
показать весь комментарий
04.06.2025 17:51 Ответить
"Про що говорити? Хто взагалі веде переговори з тими, хто робить ставку на терор, з терористами?

Побоювання України, що нелегітимний режим у москві вже давно переродився в терористичну організацію, підтверджуються щоденними ударами по цивільних. роїсі мир не потрібен. Влада для упиря, що засів у кремлі, важливіша за людей."

Оце було б правильним висловлюванням.
показать весь комментарий
04.06.2025 17:52 Ответить
скоро ***** заявить що він - джедай Люк Скайвокер,
а Зеленський - насправді це злий Байден, через якого почалася війна

клоуни в Білому домі все одно не можуть відрізніти біле від чорного
показать весь комментарий
04.06.2025 17:52 Ответить
****** косить під терориста, що напав на Мирну Україну у 2014 році, а перед цим, ще на Тузлі робив терористичні виходки, московитами!
показать весь комментарий
04.06.2025 17:52 Ответить
С талибами и Хамас ведём переговоры и помогаем, а на кого напали не будем вести )
показать весь комментарий
04.06.2025 17:53 Ответить
Черговий ляпас нашому МЗС на який вони цілком заслужили
- якщо ти , 3 роки тому , офіційно забороняєш будь які перемовини з ****** - нащо ти , тепер , просиш про зустріч із ним ?!
показать весь комментарий
04.06.2025 17:53 Ответить
Так вроді ж ***** там якісь перемовини само пропонувало, стамбул-шмамбул)
показать весь комментарий
04.06.2025 18:33 Ответить
Сгинь урод
показать весь комментарий
04.06.2025 17:56 Ответить
От БРЕХЛИВИЙ ВБИВЦЯ!!!
показать весь комментарий
04.06.2025 17:58 Ответить
...самооцінка це добре!
показать весь комментарий
04.06.2025 17:58 Ответить
Довбойоб
показать весь комментарий
04.06.2025 17:59 Ответить
Мразота. Сцить всім в очі, а "прогресивний" захід це ковтає. Саме щодня вбиває десятки цивільних, а терорист Україна.
показать весь комментарий
04.06.2025 17:59 Ответить
Ти ******** з талибами в засос лижешся, от кто би ******, а хамас в списках кращих друзів це другоє! Кожен день мирні гинуть це в підарасів "возмєздіє", знищили літаки без жертв це теракт, країна кривих дзеркал!
показать весь комментарий
04.06.2025 17:59 Ответить
Х-ло вилізло з бункеру
показать весь комментарий
04.06.2025 18:00 Ответить
***** в своєму амплуа, все що робить, навіть тільки задумав сам, приписувати жертві свого терору.
показать весь комментарий
04.06.2025 18:01 Ответить
Король лицемеров!
показать весь комментарий
04.06.2025 18:03 Ответить
і це каже поц, який місяць тому стояв на мавзолеї поряд з хайбатуллою ахундзаде.
показать весь комментарий
04.06.2025 18:05 Ответить
Неймовірно цинічна падаль😡😡😡😡😡😡
Божевільна кровожерлива та брехливп потвора😡😡😡😡😡

Я не уявляю як хтось в світі ще може ручкатись та підтримувати цю істоту з царства мертвих гоблінів. Хіба що навіжені яким насрати на себе взагалі.
показать весь комментарий
04.06.2025 18:05 Ответить
Дійсно він правий. Я завжди запитую, навіщо нам вести переговори з розійськими терористами? Да і чому сша замісь удавити цю бункерну потвору, продовжує його ублажати
показать весь комментарий
04.06.2025 18:06 Ответить
Колись під тромбона підходили дівку у готелі ( а може і трьох) і все це сняли .
Звичайний метод вербовки КГБ.
Тому зараз і ублажає
показать весь комментарий
04.06.2025 19:58 Ответить
Навряд чи дівку. Тампон навпаки ще й вихвалявся б. Скоріше хлопчиків маленьких Тампону підклали
показать весь комментарий
04.06.2025 20:07 Ответить
А може ***** і сам Тампона відпєтушив що Тампон так закохався в *****
показать весь комментарий
04.06.2025 20:08 Ответить
Екстраполяція власного лайна на когось іншого -основи КГБ.
показать весь комментарий
04.06.2025 18:09 Ответить
Дешевий маніпулятор для внутрішнього бидла 🤣. «Диктатор поскаржився, що Україна та її союзники хочуть "стратегічної поразки РФ на полі бою".» - та ладно! Як він здогадався? Хто із союзників проколовся, що ми хочемо зробити з ерефією?)) це ж зовсім неочевидно))
показать весь комментарий
04.06.2025 18:10 Ответить
Вічна війна
показать весь комментарий
04.06.2025 18:11 Ответить
Хворий нелюд.
показать весь комментарий
04.06.2025 18:12 Ответить
Як його ковбасить - не по дитячому
показать весь комментарий
04.06.2025 18:12 Ответить
куйло, подякуй краснова, за те що Президент України, погодився з "0" розмовляти!
А так , вірно кажеш, з терористами ні яких розмов! Твоє місце в Гаазі на перемовах зі слідчим!!!
СМЕРТЬ ОКУПАНТАМ!!!
показать весь комментарий
04.06.2025 18:16 Ответить
Пыне уже не хвост крысинный, а опустевшие сморщенные яички прищемили!🐭
показать весь комментарий
04.06.2025 18:19 Ответить
показать весь комментарий
04.06.2025 18:21 Ответить
Яка цинічна пародія на ЮВТ
показать весь комментарий
04.06.2025 20:26 Ответить

трупін - пздлива бліда моль..
хоча людиноподібним холопам-кацаподебілам нравіцА, що в них є таке - ніяке сцарь-хуйло.. в них, на Мокші, майже усе таке, як царь-пушкА, що не стріляє та царь-колокОл, що не дзвонить..
показать весь комментарий
04.06.2025 18:21 Ответить
Сцарь- Сраль
показать весь комментарий
04.06.2025 19:55 Ответить
***** нєрвнічає, це добре. А скільки чумаданів насрав за ці дві доби?
показать весь комментарий
04.06.2025 18:22 Ответить
Значить, ракетами та бомбами вбивати і руйнувати можна, а весільними дрончиками по військових об'єктах ніззя. ПНХ, сук@ кацапська
показать весь комментарий
04.06.2025 18:24 Ответить
Підлі укри атакували бомбардувальники які мірно заправлялися і готувалися до вильоту. Жоден військовий льотчик не постраждав!
показать весь комментарий
04.06.2025 18:35 Ответить
Ретельно заповняєш валізку, *****?
показать весь комментарий
04.06.2025 18:36 Ответить
Пуйло зовсім нюх загубив!!!
показать весь комментарий
04.06.2025 18:46 Ответить
Гебешна моль.
показать весь комментарий
04.06.2025 18:56 Ответить
Все йде по плану, дискримінація українців виходить на новий рівень,хезбола і т.д.,терористи, от і розклад не війна ,а сво
показать весь комментарий
04.06.2025 19:01 Ответить
от кого дискриминация?от челиков которые с таллибаном целуються)они и британию и все ес могут назвать террористами, ******* на больные высеры,ни на что не влияющие
показать весь комментарий
04.06.2025 19:31 Ответить
Обиделся старик за самолётики)
показать весь комментарий
04.06.2025 19:02 Ответить
"З січня 2024 року,ціною величезних втрат,армія рф захопила менше 1% території України"-WSJ
показать весь комментарий
04.06.2025 19:05 Ответить
Путін : "Хто взагалі веде переговори з терористами?"
---------------------------------------------------------------------------
Трамп.
И еще называет тебя хорошим парнем.
показать весь комментарий
04.06.2025 19:09 Ответить
очередная хрень от ************.................................................................
показать весь комментарий
04.06.2025 19:13 Ответить
Як не крути - а тут путін таки правий! Не треба з ним вести ніяких переговорів. Бо з терористами дійсно ніхто переговорів не веде! Бо який з того сенс? Хіба після цього він зупиниться, відмовиться від своіх намірів вбивати, впаде на коліна, покається і почне просити вибачення? Ви коли небудь бачили такого терориста?



,
показать весь комментарий
04.06.2025 19:15 Ответить
от і весь результат "переговорів" і "безпрецедентної" допомоги Заходу закінчити війну , то "пекельні санкції" в дії, російський фашизм може дозволити собі абсолютно все, бо на Заході керує збіговисько нікчемних переляканих імпотентів
показать весь комментарий
04.06.2025 19:18 Ответить
Яка ти паскудна нікчемна фашиська істота ти називаєш варвар терористами тих хто захищає свою країну від здичавілої орди ? Хто убив сотні тисяч невиних людей ,хто зруйнував сотні міст і сіл і мільйони людей вигнав з своїх домівок ? навіть Гітлеру далеко в цинізмі до цього виродка. На жаль влада боїтся назвати рашиських злочинців і терористів що це убивці ,чи то в рашистів є компромат на високопосадовців ,чи то вони ще боятся що путін нападе ?
показать весь комментарий
04.06.2025 19:26 Ответить
Просто и понятно , оригинальное лицо ****** кацапии.......
показать весь комментарий
04.06.2025 19:30 Ответить
Да і не збирався ні хто з ****** зустрічатися, це- цирк на дроті для його рудого прихильника
показать весь комментарий
04.06.2025 19:30 Ответить
Интересно, от того что оно повторяет дичь раз за разом она лучше звучит или на что оно надеется? 😃
показать весь комментарий
04.06.2025 19:49 Ответить
Він має надію що у білому домі зібрались гравці у гольф
показать весь комментарий
04.06.2025 19:51 Ответить
Хутина в Гаагу ‼️‼️
показать весь комментарий
04.06.2025 19:50 Ответить
А якщо так: #уйло терорист, кієвскій рєжім терорист, то значить, обоє рябоє, а отже домовляться
показать весь комментарий
04.06.2025 20:32 Ответить
Так зе-бабуїн же триндить, що хоче прямих переговорів з терористом пу.
показать весь комментарий
04.06.2025 20:53 Ответить
Ну таке. Вам мало вже платять я бачу
показать весь комментарий
04.06.2025 21:35 Ответить
https://www.radiosvoboda.org/a/news-zelensky-prjami-perehovory-z-putinym/33412820.html
показать весь комментарий
04.06.2025 22:30 Ответить
Так этот бубуин каждый день теракты в Украине делает,убивает людей,мы же провели все без потерь среди гражданского населения,и все равно террористы? ну даун...
показать весь комментарий
04.06.2025 21:22 Ответить
Висрав. Накінець. А де лякалки?
показать весь комментарий
04.06.2025 21:34 Ответить
********* соси губой тряси🤣🤣🤣🇺🇦🇺🇦🇺🇦