6652 посетителя онлайн

Российский Су-35 на Курщине был сбит украинским F-16, - Bild

Сбивание Су-35 на Курщине. Что известно об операции

Украина впервые сбила российский Су-35 с помощью западного истребителя F-16. Это произошло на Курском направлении.

Об этом пишет издание Bild, информирует Цензор.НЕТ.

Бой состоялся 7 июня над северо-востоком Украины. Украинская авиация применяла самолеты для атак позиций РФ на Сумщине и Курщине.

В то же время россияне направили в бой Су-35. Однако российский пилот попал в засаду. Украина вместе с F-16 подняла шведский Saab 340 AEW&C, который обнаружил российский истребитель за 200-300 км и передал координаты пилоту F-16.

Издание отмечает, что F-16 выпустил ракету AIM-120, которая попала в Су-35 вблизи города Коренево в Курской области. Пилот успел катапультироваться, а украинские пилоты вернулись на базу без потерь.

Напомним, 7 июня 2025 года Воздушные силы сообщили о сбитии российского Су-35 на Курском направлении, однако деталей предоставлено не было.

Топ комментарии
+29
плять... навчіться писати заголовки, бо половину своїх підписників вкладете в реанімацію з інфарктом
показать весь комментарий
09.06.2025 13:42 Ответить
+22
Про це ще тут писали. А от те, що у збитті приймав участь сааб - приємна несподіванка. Отже шведи дотрималися обіцянки і таки його передали
показать весь комментарий
09.06.2025 13:43 Ответить
+14
Дорогі гроші пришліть мені родичі.

Випускникам могилянки мітлу страшно довірити, а вони усі пруться в журналісти.
показать весь комментарий
09.06.2025 13:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
плять... навчіться писати заголовки, бо половину своїх підписників вкладете в реанімацію з інфарктом
показать весь комментарий
09.06.2025 13:42 Ответить
ПС ЗСУ наочно показали, що то такеє "авіація 4го покоління".
Ну а засрашка наочно показала, як не потрібно використовувати авіацію взагалі, якщо в супротивника розгорнуто і працює "4 покоління".

Бо "4 покоління" - це і є знищення цілей за допомогою літаків ДРЛВ, які набагато далі "бачать" ніж сам літак-носій ракет, та ракет, які отримують цілевказання в "рєал-таймі" від бортового обчислювача, включаючи коригування в залежності від маневрування цілі (інформацію про які літак отримує від власного радару та від літака ДРЛВ або наземних радарів - за це і відповідає "протокол Link 17".

Як бачимо, ЗСУ лише за 1.5 роки змогло вивести на рівень бойової готовності 4 покоління військової винищувальної авіації. Для порівняння - деякі країни НАТО це не змогли зробити за десятиліття.
показать весь комментарий
09.06.2025 15:17 Ответить
Про це ще тут писали. А от те, що у збитті приймав участь сааб - приємна несподіванка. Отже шведи дотрималися обіцянки і таки його передали
показать весь комментарий
09.06.2025 13:43 Ответить
Дорогі гроші пришліть мені родичі.

Випускникам могилянки мітлу страшно довірити, а вони усі пруться в журналісти.
показать весь комментарий
09.06.2025 13:45 Ответить
Використовувати проти кацапських літаків ракету на 120км, тоді як вони літають з ракетами на 300км - ну, таке. Дайте ракети на більшу дальність, жлоби!
показать весь комментарий
09.06.2025 13:45 Ответить
Говнарь, у тебя опять зрада?
показать весь комментарий
09.06.2025 14:28 Ответить
Немає ракет повітря-повітря на 300 км. - це брехня.
Заявити можно що хочеш - на практиці такого не спостерігали.
Давай посилання.
Максимум 150 км. у кацапів - це стеля. по факту 120 км.
показать весь комментарий
09.06.2025 14:37 Ответить
Є багато інтерв'ю наших пілотів і також речника що їх атакували з дистанції більше 200 км.
показать весь комментарий
09.06.2025 15:40 Ответить
З літака?
показать весь комментарий
09.06.2025 15:54 Ответить
Так, західні компанії поставили оркам на частину їх винищувачів радари на 300 км, і орки мають ракети на 200+км
показать весь комментарий
09.06.2025 16:00 Ответить
І що? Можна атакувати і з Владівостока - проблема лише щоб ракета долетіла...
показать весь комментарий
10.06.2025 00:01 Ответить
Найбільша зафіксована українськими повітряними силами відстань ураження цілі ракетою Р-37 - 177 км
https://texty.org.ua/articles/109694/adaptaciya-yak-rosijska-armiya-zminylasya-za-chas-viny-z-**********/
показать весь комментарий
09.06.2025 14:39 Ответить
Якщо ціль не маневрує, то дальність збільшується.
показать весь комментарий
09.06.2025 16:23 Ответить
Це ти про що? Стріляти по літаках припаркованих на землі?
Ракета Р-37 - ракета повітря-повітря - тому обидва літаки маневрують і реактивно летять...
... нда - тяжко з тобою, коли в тебе літак має зависнути як НЛО і чекати прильоту ракети.
показать весь комментарий
10.06.2025 00:00 Ответить
Тяжко з тобою, коли немає розуміння в поведінці ракети, яка летить за літаком, який не маневрує і тим, який робить протиракетні маневри. Розкажи, чому буде маневрувати літак, пілот якого не має інформації від інформаційних систем літака або наземних служб, що по ньому випустили ракету
показать весь комментарий
10.06.2025 00:11 Ответить
Літак просто летить - бо літак не хелікоптер
показать весь комментарий
10.06.2025 00:22 Ответить
Тут не написано яка саме модифікація ракети, є ракети що з підтримкою Saab чи Авакс можуть вражати цілі на 180+ км
показать весь комментарий
09.06.2025 15:42 Ответить
Українська "журналістика" це щось феєричне...
показать весь комментарий
09.06.2025 13:46 Ответить
Фух! Двійочники.
показать весь комментарий
09.06.2025 13:47 Ответить
"Журна.лісти" ще не відійшли від святкування професійного дня?
показать весь комментарий
09.06.2025 13:47 Ответить
Профффессора , коли у вас тяма буде заголовок по - людськи написати???
показать весь комментарий
09.06.2025 13:47 Ответить
показать весь комментарий
09.06.2025 14:03 Ответить
Двозначний заголово!
показать весь комментарий
09.06.2025 13:48 Ответить
показать весь комментарий
09.06.2025 13:50 Ответить
Гвалтувати, не можна кохати або гвалтувати не можна, кохати......
показать весь комментарий
09.06.2025 13:51 Ответить
Через анус до зірок !
показать весь комментарий
09.06.2025 13:52 Ответить
нарешті виправили заголовок
показать весь комментарий
09.06.2025 13:55 Ответить
Заголовок фіфті - фіфті - потрібно вмикати уяву хто кого завалив
показать весь комментарий
09.06.2025 13:56 Ответить
Підмет і присудок - це головні члени речення, які утворюють його граматичну основу. Підмет відповідає на питання "хто?" або "що?", вказуючи на предмет, про який говориться в реченні. Присудок відповідає на питання "що робить підмет?" або "який він?", показуючи дію, стан або ознаку підмета.

Російський Су-35(хто?\що? - підмет) на Курщині збив(що рбить?\що зробив? підмет) український F-16 (відносно якого "підмет" зробив дію).
показать весь комментарий
09.06.2025 14:00 Ответить
Про шведський літак ДРЛВ ніхто, окрім Більд, не повідомояв. Виглядає на припущення автора допису.
Тому, скоріш за все, інформація про отримання і застосування ЗСУ даного виду озброєння є передчасною.
показать весь комментарий
09.06.2025 14:02 Ответить
Навряд чи Більд має доступ до цілком таємної інформації про деталі цієї операції.
Наратив Більда може бути фантазією журналіста, а також (малоімовірно) - інформаційним вкидом для прикриття справжньої бойової операції по знищенню ворожого Су-35.
показать весь комментарий
09.06.2025 14:47 Ответить
Це чудово. Треба щоб це стало масовим явищем, щоб п4дли рашиські не могли скидати КАБи !!!
показать весь комментарий
09.06.2025 14:08 Ответить
Смерть КАЦАПОФАШИСТАМ, але вже нема ніякого Курського напрямку, є Сумський напрямок.
показать весь комментарий
09.06.2025 14:10 Ответить
Напав на Украину подло и втихаря, кацапы твари попали в такую засаду, в какую никто никогда ни попадал. Слава Украине!
показать весь комментарий
09.06.2025 14:12 Ответить
Не зрозумію, що для вас не так з заголовком. Чітко ж написано, що був збитий українсьКИМ Ф16
показать весь комментарий
09.06.2025 14:18 Ответить
круто, я пам'ятаю, як у 24 році(може в 23), здається, катався такий собі Петріот по Україні й один за одним збивав мирні кацапські літаки..., ех, були часи..., але цей випадок нагадав мені ті славні часи...
показать весь комментарий
09.06.2025 14:24 Ответить
американці тоді ледь не вдавилися...
показать весь комментарий
09.06.2025 14:25 Ответить
Та не может быть! Ф16 только обещают но не дают! Та дали только такие древние, что с трудом в небо поднимаются! Та ракет дальнобойных нет! Та ракеты наводить некому! Та швед ничего не видит! …
Где вы все, говнометы , месяцами волавшие такой бред?!
показать весь комментарий
09.06.2025 14:26 Ответить
линк 16 не было. и если месяцами кто-то волав бред, то это значит месяцами москали кабами закидывали ВСУ безнаказанно, значит чего то да не было дадено.
показать весь комментарий
09.06.2025 15:24 Ответить
Деякі країни НАТО і через десятиріччя володіння літаками типу F-16 - не довели свою винищувальну авіацію до кондицій "4го покоління" (яке про надскладний комплекс з ДРЛВ, наземних радарів, каналів зв'язку, носіїв ракет та самих ракет, керованих, а не про конкретні літаки чи характеристики).

ЗСУ знадобилось менше ніж 1.5 роки на виведення комплексу на бойовий стан, як бачимо. Всі ці 1.5 роки провокатори, звісно, розповідали про недолугість всієї цієї теми взагалі.
показать весь комментарий
09.06.2025 15:32 Ответить
показать весь комментарий
09.06.2025 16:02 Ответить
Слово "казка" на картинці - правильне. "Біда" щось не навчила нічого індіанців (були винищені фізично сотні племен, а всі інші потрапили просто в рабство або "на виселення" на сотні років), нічого не навчила негрів (сотні років катались в рабство мільйонами, а король Леопольд 2 рубав руки за невиконання норми збору каучуку).

І ще тисячі подібних прикладів можна навести, коли "біда" нічого і нікого не навчила, окрім тікати і вмирати.

На відміну від отих тисяч навдах, від яких тільки камені залишилися, Україна поки що має достатньо енергії нації, аби протискуватись в шпарини можливостей і використовувати шанси на існування.
показать весь комментарий
09.06.2025 17:36 Ответить
Дивна у вас логіка. Всі навкруги невдахи, і лише українці - на білому коні та з шаблею...
показать весь комментарий
09.06.2025 17:41 Ответить
Почитайте, що то таке "упередження виживання". Мова не про "всіх навкруги", а "у порівнянні з зниклими". Головне - обрати правильну точку відліку. Тоді і багато чого стає зрозумілим.

На фоні того, що десятки тисяч народів за останню тисячу років зникли, Україна і українці просто напрочуд чудово справляються з виживанням. Пережили литовську імперію, пережили ляську імперію, пережили декілька московських імперій. Оце і є "протискуватись в шпарини можливостей і використовувати шанси на існування".
показать весь комментарий
09.06.2025 21:59 Ответить
Зараз існує кілька тисяч народів та народностей. Вони теж вижили та існують, якщо ви не помітили.
показать весь комментарий
10.06.2025 08:21 Ответить
Існують тисячі. Зникли десятки тисяч тільки за тисячоліття. Якщо ви не бачите пропорції і не розумієте чому це і як - щось вам пояснювати вже запізно. Виправляти треба було тоді, коли ваш папка вирішив встромитись в вашу мамку - дати їм презерватив.
показать весь комментарий
10.06.2025 09:50 Ответить
Схоже, вам хтось встромив цю "штуку" в голову замість мізків
Коли немає аргументів, в діло йдуть спроби образити? Примітивно, дурнику. До чого тут індіанці? Які в біса негри? Ви ще й расист на додачу? Тьху на вас.
І спитайте нарешті у гугла, що таке казка і в чому її призначення. Ви просто неадекват, прощавайте.
показать весь комментарий
10.06.2025 09:56 Ответить
може тому що всіма тими місяцями рашисти роблять 50+ літаковильотів су-34 щодня...
і зараз роблять
показать весь комментарий
09.06.2025 15:37 Ответить
Перше всі літаки ще не надані, хоча мали бути рік назад, була затримка по навчанню пілотів із сторони США, друге вони повинні були списані в 28 році, і тому передаються Україні, модифікація 50, третє ракет було мало, про це давно говорять і на заході, що передавали тільки для збиття ракет і шахедів тобто для посилення ППО, недавно було інтерв'ю західного дипломата то вони прямо говорили що боялись що якщо Україна почне сбивати літаки в глубині раші, то це втягне їх у війну.

Четверте Saab не міг раніше взаємодіяти з Ф16 тому, що нам не передавали Link16, і також з іншими наземними комплексами ППО, які могли дружнім вогнем вразити свої ж літаки.
показать весь комментарий
09.06.2025 15:51 Ответить
А де ти спав три роки, коли цього всього не було?
показать весь комментарий
09.06.2025 16:00 Ответить
хорошие новости:
1) у нас таки есть ДРЛО
2) нам дали АИМ 120 (ждем метеоры)
3) Линк 16 уже работает
это очень хорошие события, знаковые, вселяющие надежду на разгром московии
показать весь комментарий
09.06.2025 15:21 Ответить
Скажімо так: розгортання комплексу винищувальної авіації 4го покоління до рівня "бойова готовність" ПС ЗСУ виконало за 1.5 роки. Цей строк, наскільки я розумію, - з області фантастики.

І ще в 2021 році тому, хто таке б припустив, запропонували відвідати заклад психіатричної допомоги.

Але настав 2025 рік. І те, що Україна опанувала "Link 16" - вже досить буденний факт, на фоні знищення Україною десятків бортів стратегічної авіації засрашки за 5 тисяч км від свого кордону.
показать весь комментарий
09.06.2025 15:38 Ответить
В статье множество противоречий .. Для таких расстояний F-16 должен был быть вооружен AIM 120D.. Носители КАБ все еще летают. А они прекратят с появлением ДРЛО и соответствующих ракет.

Думается все дело в Link 16 и новеньких Пэтриотах.
показать весь комментарий
09.06.2025 17:57 Ответить