11049 посетителей онлайн

Китай готовится к войне за доминирование в Индо-Тихоокеанском регионе и мире, - Хегсет

Гегсет провел беседу с британским коллегой

Китай сейчас ведет активную подготовку к войне за доминирование в Индо-Тихоокеанском регионе (ИТР) и мире в целом.

Об этом министр обороны США Пит Хегсет сказал на слушаниях в комитете по ассигнованиям Палаты представителей Конгресса США, представляя бюджетный запрос оборонного ведомства на 2026 год, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Укрінформ.

"Пекин готовится к войне в Индо-Тихоокеанском регионе как части своей более широкой стратегии доминирования там, а затем - в мире в целом", - сказал Хегсет.

По его словам, если Китай преуспеет в ИТР, то сможет попытаться сорвать реиндустриализацию Америки, а затем задушить экономику Соединенных Штатов.

"Этого не должно произойти, и мое министерство не позволит этому произойти", - заявил министр.

Он отметил, что Соединенные Штаты стремятся к прочному миру в Индо-Тихоокеанском регионе и с этой целью, в частности, будут усиливать сдерживание Китая, не уточнив, однако, какими именно средствами.

"Чтобы обеспечить этот мир и защиту ключевых интересов Соединенных Штатов, Министерство обороны сфокусировано, как лазер, на укреплении сдерживания Китая в Индо-Тихоокеанском регионе", - подчеркнул глава Пентагона.

В своей вступительной речи он также сказал, что предложенный бюджет оборонного ведомства на следующий год в размере примерно $1 триллион позволит получить военные ресурсы, необходимые для обеспечения безопасности американского народа и реализации подхода "мир через силу".

"Этот бюджет обеспечит исторический уровень финансирования военной готовности, ставя наших военных и их потребности на первое место", - заявил Хегсет членам комитета.

Топ комментарии
+20
Та ви навіть рашку ссите образити. Куди облізлій курці , ТАКО-трампу , тягатись з Китайським драконом.
Харіс ще могла б спробувати бо виступала б єдиним фронтом з Європою
А цей алкоголик лише курам насміх
показать весь комментарий
11.06.2025 12:08 Ответить
+17
Китай не впустить таку можливість, поки в білому будиночку сидить старий нарцис психічнохворий , а в Пентагоні алкаш-шоумен.
показать весь комментарий
11.06.2025 12:07 Ответить
+17
"Цього не повинно статися, і моє міністерство не дозволить цьому статися" говорить чиновник держави, яка обісралась із немічною рашкою... Ваш максимум - це пресувати талібів десь в Афганістані.

Хоча стоп, ви ж і від тих чучмехів теж звалили...
показать весь комментарий
11.06.2025 12:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Китай не впустить таку можливість, поки в білому будиночку сидить старий нарцис психічнохворий , а в Пентагоні алкаш-шоумен.
показать весь комментарий
11.06.2025 12:07 Ответить
!!!!100!!!!!!!
показать весь комментарий
11.06.2025 13:47 Ответить
Дивна заява на фоні нових домовленостей з Китаєм в яких США, звісно «готуючісь» до війни з Китаєм, забов'язалась поставляти йому електроніку, складові для літакобудування та передові технології з програмного збезпечення.

Де будуть воювати? На майданчиках Голівуду під час зняття нових серій бойовика «Тихоокеанській рубіж»?
показать весь комментарий
11.06.2025 14:21 Ответить
А цей алкоголик лише курам насміх
показать весь комментарий
11.06.2025 12:08 Ответить
Ой, і саме тому ви з ним підписали нову угоду. Це тупо привід зменшити допомогу Україні.
показать весь комментарий
11.06.2025 12:09 Ответить
До речі, Китай дуже добре вивчив ту саму "мягку силу", яку винайшло США.
показать весь комментарий
11.06.2025 12:10 Ответить
показать весь комментарий
11.06.2025 12:11 Ответить
показать весь комментарий
11.06.2025 12:21 Ответить
На малюнку китаєць і вірмен.
показать весь комментарий
11.06.2025 12:39 Ответить
показать весь комментарий
11.06.2025 12:12 Ответить
Це із серії лякалок прутіна про його червоні лінії, які чомусь смердять і зовсім не червоні! Так і про війну китайців, від гегсета!! Треба йому кидати, зловживання алкоголем, бо буде у сім'ї горе і дітям сором!!
показать весь комментарий
11.06.2025 12:13 Ответить
100%. Ефімерне розмите поняття - "втихоокеанськомурегіоні".
Будуть посеред тихого океана один в одного з авіаностіців стрілятися?
Якщо мова йде про сухопутну війну в якісь країні - то в якій?
... в звичайно США її програє - бо без союзників на суші авіаносцем довго не повоюєш проти Континетальної армії.
показать весь комментарий
11.06.2025 13:09 Ответить
Китайці не дурні, займаються економікою, а не війнами. В цьому і полягає небезпека для всього Заходу. Багатим і процвітаючим може бути тільки один, закон капіталізму.
показать весь комментарий
11.06.2025 12:14 Ответить
Китайська економіка мильний пузірь.На 100% залежить від США і Европи
показать весь комментарий
11.06.2025 12:17 Ответить
Все так , та не так. Так дійсно Китай залежить в ринків збуту - це вірно
Але коли ФША при ТАКО - почала торгівельну війну , що зробив могутній Дракон ?
Просто переореєнтувався
І що у підсумку ?
TAKO приповз навколішках до Китаю благаючи про угоду
показать весь комментарий
11.06.2025 12:20 Ответить
Узькоглазі обізяни самі зробити нічого не можуть,тільки скопіювати .Китай залежний від технологій
показать весь комментарий
11.06.2025 12:49 Ответить
У вас машина часу і ви до нас з 90х прибули . пане ?
Вже давно все не так
Китайці мають технології (не найкращі, але доволі непогані) та їх продукція - дешева
От тільки вона дешева через низьку зарплатню 90% китайського охлосу
Отже продавати на втрьошній ринок - толку нуль
Тому їм потрібні ринки збуту
АЛЕ цих ринків зараз доволі багато
Що і довів програш в торгівельній війні ТАКО та його кодли
показать весь комментарий
11.06.2025 15:05 Ответить
Шо ти ****** вася??Які технології у Китая ?Такі,як в рашки з їх Ельбрусом .Продукція дешеве гівно.Вся провідна електроніка Корея,США,Японія,Тайвань,Европа.
показать весь комментарий
11.06.2025 15:15 Ответить
Дебіл і не лікуєшся. Подивись скільки у тебе товарів вдома "made in China" будеш неприємно здивован
Та і згадай , що зараз їх мобільні той самий Huawei - доволі розповсюджені у середньому класі
А про електромобілі від BYD - які зустрінеш по всій європі навіть і не згадую
Дорече саме вони вже випередили свастікари маска

Ласкаво просимо у реальний світ. Тобі тут сподобається
показать весь комментарий
11.06.2025 15:22 Ответить
Китай кажуть стіну колись побудував велику невідомо навіщо.Це все його досягнення
показать весь комментарий
11.06.2025 15:16 Ответить
Так , так , ТАКО теж недооцював Китай. Потім навколішках приповз
показать весь комментарий
11.06.2025 15:19 Ответить
Ой, як же цьому дурню не подобаються факти
показать весь комментарий
11.06.2025 15:23 Ответить
США і Європа це 9% населення світу. Заходу доведеться прийняти реальність і змиритися з тим що інша частина світу теж хоче і може жити добре. Це неминуче призведе до занепаду Заходу, тому що процвітання Заходу було засноване на тому що більшість людей на планеті жили на хлібі і воді, і працювало за 10 центів на годину.
показать весь комментарий
11.06.2025 12:33 Ответить
Ніт
Процвітання заходу було засновано на дотримуванні законів , правил і повазі до продуктивної праці ... але коли , заради наживи , ти переносиш засоби виробництва в інші регіони - рано чи пізно отримуєш закономірний результат !
показать весь комментарий
11.06.2025 12:48 Ответить
И около 40% мирового ВВП.
показать весь комментарий
11.06.2025 12:57 Ответить
Частка швидко зменшується. І це фіктивний номінальний ВВП заснований на знеціненні валют щодо долара і євро. Долар в одній країні за кілька років може подорожчати в три рази, це не означає що реальний ВВП став в три рази менше. Але любителі хвалитися американським або європейським ВВП вважають саме так.
показать весь комментарий
11.06.2025 13:15 Ответить
Считают именно в баксах, ибо самая стабильная валюта с прогнозируемой инфляцией. Долго расписывать это первый курс макроэкономики любого эконом вуза. Что такое ВВП, как его считают и почему именно в баксах
показать весь комментарий
11.06.2025 14:29 Ответить
Туркмени починають купувати долар і вуаля, ВВП Туркменістану який вчора був менше ВВП Техасу в 5000 разів став менше в 15000 разів. Став як у одного техаського фермера. Бюджет став як у одного каліфорнійського блогера, а відсоток жирів ВВП Заходу в світі виріс до 60%.
показать весь комментарий
11.06.2025 13:40 Ответить
Що це за закон? "Багатим і процвітаючим може бути тільки один"?
Сам придумав?
Я ж бачу інший закон: "хто пограбував багатого сусіда та зихистив свої статки - той і багатий і процвітаючий" - і не одни - як то США, Європа, Японія, Китай,... - G20 дивись.
показать весь комментарий
11.06.2025 13:12 Ответить
Ми розуміємо - з китайцями були перемовини. Щоб воювати проти нас американці імітуватимуть війну з Китаєм.
показать весь комментарий
11.06.2025 12:15 Ответить
завжди нагадую, всім деескалаторам та сцикунам китаю!!!!
всю свою історію, китай отримував піздюліну від всіх своїх сусідів. від всіх, до одного!
то, на китай чекає історія плєшивого, хай тільки рипнеться!
показать весь комментарий
11.06.2025 12:15 Ответить
Так наотримувався , що тепер є першою економікою світу
І подивись як справи з цим в ФША при Трампі.
Отож!
показать весь комментарий
11.06.2025 12:21 Ответить
та ти вже закумарив із своїм ФША. чесно. реально хариш. якщо зараз Штати поринуть у хаос, то нам від цього буде тільки ще гірше. але такі телепні як ти і тобі подібні будуть тільки улюлюкати коли у США спалахне громадянська війна.. деб іли, бл...
показать весь комментарий
11.06.2025 12:27 Ответить
А чого у майбутньому ? Просто що ще раз довести моє твердження про те , що ви погано обізнані у внутрішній кухні ФША (колишнього США)
Що зараз у Каліфорнії відбувається і це ще не 14.06
Тому так. Наразі . тільки ФША
Ви ж не проти , щоб я називав Німеччину 1933-1945 рр
От і до ФША звикайте
показать весь комментарий
11.06.2025 15:11 Ответить
радієш, що таке зараз відбувається у Штатах? може ще й сам закликаєш кацапську агентуру там проводити акції саботажу і погромів? будеш плескати коли там бійня піде по всій країні? тоді про військову допомогу від Штатів Україні взагалі можна буде забути. ти ж цього хочеш, чи не так?
показать весь комментарий
11.06.2025 15:16 Ответить
Чукча не читач ,дурню
Де я писав , що радію ?
Перечитай допис
Не ганьбися
показать весь комментарий
11.06.2025 15:18 Ответить
це і писати не треба. це і так помітно, що ти радієш тій ситуації, яка зараз у Штатах відбувається.
показать весь комментарий
11.06.2025 15:30 Ответить
Нагадую зараз ФША не ухвалило жодного пакету військової допомоги для України
ФША навіть не готова продати нам зброю
Тому єдиний кому буде погано у цій ситуацій від Civil war у ФША - це пуйло
А нам , українцям - все одно
Бо зараз толку для нас від ФША 0
показать весь комментарий
11.06.2025 15:13 Ответить
зброя в Україну із Штатів йде. Рудий міг би зупинити поставки зброї, проте не зупинив. Так, не він виділяв цю зброю для України, проте зараз президент він і якби він захотів, то знайшов би спосіб зупинити поставки зброї в Україну. більше того, Штати продовжують надавати Україні дані розвідки. і тут вже не скажеш, що це Байден виділив. дані розвідки надаються онлайн, уже без Байдена. пу йло тільки руки буде потирати і навпаки ще більше масла підливати в вогонь тої колотнечі, яка зараз вирує у США. ти повний імбецил, якщо цього не розумієш. ну або кацапський агент-провокатор.
показать весь комментарий
11.06.2025 15:28 Ответить
тут має бути поправка на те, що зараз в Китаї комуняки керують. а комуняки завжди упороті. особливо коли вони разом з ще більш упоротими кацапами. і коли на сьогодні у них є спільний ворог НАТА і Омєріка, вони будуть триматися купи разом з Ином, Іраном і тими, кого китайці залучать ще на свій бік. Тож тут не варто недооцінювати ту загрозу. особливо в тому контексті, що ті комуняки зараз дуже потужно і технологічно озброюються.
показать весь комментарий
11.06.2025 12:24 Ответить
індія, філіпини, індонезія, в'єтнам і звісно японія.
то, хочу подивитися на домінування обісраного китаю десь там у чомусь там.
****** білі лєвацькі ліберали знову створили самі собі монстра, проти котрого будуть дружно боротися.
але ж, достатньо вивести свої капітали і китай схлопнеться всередину себе!!!
чи, ви не знаєте про горобців, про чавун, про культурну революцію?
достатньо японії підігнати свій флот до берегів китаю, вся жовта ріка стане коричневою.
показать весь комментарий
11.06.2025 13:17 Ответить
достатньо вивести капітали.. ну так не виводять же. принаймні у такій мірі, у якій би нам хотілося. а на рахунок зброї. хм.. недавно китайські винищувачі у Пакистані обісрали кілька американських і кацапських винищувачів на озброєнні в Індії. на це теж варто звертати увагу. Китай вже не той, що був раніше і ловив горобців. зараз у них уже достатньо розвинута економіка. а тепер вони масово нарощують оборонку. тож не все так просто. ви краще погугліть скільки у Китаю ЗВР. я аж прикуїв. у них близько 29 трлн доларів золотовалютних запасів. ні фіга вони собі кубишку наїли.. а ті всі ікспєрди, які бігають із своїми опусами з каналу на канал про те, що Китаю завтра-післязавтра кірдик, то виглядають просто сміховинно.
показать весь комментарий
11.06.2025 13:26 Ответить
як що, чесно, то я с вас ****.
яка, в сраку китайська економіка?
надута гімняна булька, яка лузне у будь який, момент.
а тримають її, оті самі буржуйські аферисти, що граються у біржові пункти.
але ж коли лусне, то потягне за собою дуже багато, як чорна діра.
чи ви не знаєте про міста мільйонники без мешканців? ви не бачили відосики афігєнник торгових центрів без відвідувачів? ви не бачили космічні розв'язки автострад, але чомусь без авто? ви не бачили склади авто мото, забитих до горизонту?
чи ви не знаєте, що китай це не китайці!!!!
це, кантон, ********, манчжурія, тібет, уйгури, казахи, корейці, монголи ..... котрі ніхера не хочуть жити у тюрязі народів.
ага, погрузяться в свої баржи і подохнуть всі разом від однієї ракети.
до купи з рускім воєнним корабльом!
як що ми знищуємо 1500 лаптєй за добу, то китайців буде 10000 за добу.
показать весь комментарий
11.06.2025 13:36 Ответить
та все так. от тільки коли комуняків підпирає вялічіє, то їм тоді срати на економіку, вони думають лише про зброю, щоб потім можна було кидати понтів побільше. певна річ, що і кацапію, а з часом і Китай чекає розпад. проте перед тим пістєцом, вони поп'ють немало ще нервів і крові у людей. думали би вони реально про баланси економіки, то не лупашили би ті міста мільйонники, які зараз нахрін зносять, бо там ніхто не купує нерухомість. чи ті поїзди свої швидкісні, які взагалі трафіком не завантажені. та вони вже ту затєю кинули з тими непотрібними будівництвами, тепер вони штампують зброю. а ось це куди небезпечніше, ніж будувати ті хмарочоси.
показать весь комментарий
11.06.2025 13:49 Ответить
"лєвацькі ліберали"
Найбільші інвестиції у Китай робила саме GOP
Але може у вас в методичці GOP то ліва партія ?
показать весь комментарий
11.06.2025 15:14 Ответить
показать весь комментарий
11.06.2025 15:20 Ответить
Вибачай, кацапське лайно не дивлюсь
Але твою копрофілію не засуджую
Пінгани якщо знайдеш якесь спростування наведеному факту
Як ні - май наснагу вибачитись і визнати , що помилявся
Як це зробила б будь-яка смілива людина
показать весь комментарий
11.06.2025 15:25 Ответить
яким, у сраку, фактам?
яке вибачення?
дядько, чи тьотя, попий води холодної та ляж поспи.
показать весь комментарий
11.06.2025 15:36 Ответить
бо подивився шо США має долбайобів і продажхних ссикунів у владі
показать весь комментарий
11.06.2025 12:20 Ответить
Яке неочікуване відкриття американської адміністрації !
Тому вони й вирішили допомогти своєму "другу володьє", аби він потім допоміг своєму другові Сі.
Це дуже далекоглядне й талановите рішення, blyad' !
показать весь комментарий
11.06.2025 12:31 Ответить
Він протрезвів!
Він вийшов з запою!
Шкода шо не сінхроно з Медведевим.
показать весь комментарий
11.06.2025 12:34 Ответить
показать весь комментарий
11.06.2025 12:37 Ответить
Пяный прапорщик Гегсет совсем поплыл: "Моё министерство" . Твои только глисты у тебя в ж... Не позволит он. Проспись, а потом снова попытайся нанять себе советников.
показать весь комментарий
11.06.2025 12:35 Ответить
Гегсет ви просрали усе, і не тільки в океанах, зі своїм недолугим керманичем.
показать весь комментарий
11.06.2025 12:35 Ответить
Шизофренія в Гегсета - якщо Китай готується до війни і прямо зараз тестує , в Україні , ВСЕ - і озброєння і техніку , і своїх людей ... тоді чому США позбавляє Україну допомоги і , тим самим , полегшує роботу кацапам , китайцям і корейцям ...?
показать весь комментарий
11.06.2025 12:37 Ответить
на Україну не дивіться, ми вам пришлемо три ешелони глибокої стурбованости.
показать весь комментарий
11.06.2025 12:40 Ответить
І одного вистачить
показать весь комментарий
11.06.2025 14:10 Ответить
і каски
показать весь комментарий
11.06.2025 23:32 Ответить
Я знаю що зроблять американці: вони наростять випуск/закупку туалетного папіру!
показать весь комментарий
11.06.2025 12:41 Ответить
А кто теперь у тампона в союзниках будет?
Всем союзникам **** напхал. Всех унижал и хамил.
Возможно он рассчитывает на помощь друга путина, друга орбана, друга фицо, и конечно на друзей в северной корее.
показать весь комментарий
11.06.2025 12:42 Ответить
😂😂😂😂 і хороших хлопців хусітів і хезболу
показать весь комментарий
11.06.2025 13:36 Ответить
То нехай трампон не провокує Китай!
Хай Аляску подарує, може це допоможе...
Кастюм хай подарує...
Сизінпінь атлічний парєнь, я його знаю...))))
показать весь комментарий
11.06.2025 12:51 Ответить
тому треба скасувати 300 млн доларів Україні, які було закладено в бюджеті оборони США! без них війну в китаю не виграти .

і закрити всі програми політики м'якої сили, які зараз займає китай : ну лошки ж, не те що геній трамп, гегсет і ко , економити треба .

Краще на трильйон баксів закупити вундервафель, які потім будуть знищені копійчаними китайськими дронами чи при потраплянні подопровідної ракети-труби, запущеної макаками.
показать весь комментарий
11.06.2025 12:51 Ответить
І більше морпіхів в ЛосАнгелос !!!
показать весь комментарий
11.06.2025 13:12 Ответить
В перекладі на людську мову - США на Україну пох - "переходять" на Чіну
показать весь комментарий
11.06.2025 13:05 Ответить
сша це не має турбувати, сидіть і спостерігайте, як друзі трампа мають вас на увазі , і не хвилюйтесь, оон обовязково скаже про озабоченность
показать весь комментарий
11.06.2025 13:07 Ответить
π|/|zdота американська проспала все! І зміцнення комуняк і узурпацію влади неадекватами технофашистами...
Без жорсткого покарання рашки НЕ буде можливо загнати кнр під історичну шконку, де їм і місце !!
показать весь комментарий
11.06.2025 13:11 Ответить
Китай наразі веде активну підготовку до війни за домінування в Індо-Тихоокеанському регіоні (ІТР) та світі загалом.

Для чого при перекладі засунули те НАРАЗІ? Твердження "Китай веде активну підготовку до війни за домінування в Індо-Тихоокеанському регіоні (ІТР) та світі загалом" тим НАРАЗІ розмивається.

Отже пропонується Китай наразі/ поки що/ на цей час/ досі веде активну підготовку до війни за домінування в Індо-Тихоокеанському регіоні (ІТР) та світі загалом.?

ЯКЩО "Наразі" - синонім до "поки що", "на цей час" або "досі" і використовується, щоб підкреслити тимчасовість або змінність поточного стану чи ситуації. На відміну від "зараз", яке означає "в даний момент", "наразі" має відтінок неточності або невизначеності в часі.
показать весь комментарий
11.06.2025 13:16 Ответить
Китайцям не треба воювати за домінування в регіоні. Нафіга?
США самоусунулися і з піною у рота намагаються покусати своїх союзників. Які альтернативи? Індія хіба що. Але на домінатора Індія не тягне зовсім. Там в людей не та психологія. Нема такого експансіонізму, як в китайців.
Так шо поки Трамп у руля, китайцям треба просто посміхатися і не робити дурниць.
показать весь комментарий
11.06.2025 13:37 Ответить
о, алкаш американський відкрив свій пи здак

що в цьому році з урожаєм поп-корну в світі?
показать весь комментарий
11.06.2025 13:40 Ответить
Ну, ти вже домігся того, що всім буде насрать на ту америгу, коли на неї нападе китай
показать весь комментарий
11.06.2025 14:07 Ответить
сам видумав
чи трампон підказав??
показать весь комментарий
11.06.2025 14:29 Ответить
Спочатку вони переносять всі підприемства в Китай, підпадають в залежність від Китаю, гребуть все Китайське, а потім хочуть диктувати їм свої умови, треба було думати трошки наперед.
показать весь комментарий
11.06.2025 14:42 Ответить
Саме тому Трамп укріплює друзів Китаю : Рашку, Північну Корею.
показать весь комментарий
11.06.2025 17:41 Ответить